روتین زیبایی فقط در آب | به براق

سلام! این علی است ، دستیار ویرایشگر ، در حال نوشتن است. قبل از اینکه به داستان زیر بپردازید ، می خواهم کمی در مورد آریانا رابرتز برای شما بگویم. او دوست دوستی است که از طریق اینستاگرام با او ملاقات کردم – او در پایداری ، شوخ طبعی خشک و استخوانی و روال زیبایی فقط در آب کار می کند. شما درست خواندید ، مردمان: فرهای ضخیم ، پرانرژی و درخشش طبیعی او به لطف چیزی غیر از H2O نیست. آریانا بیش از هفت سال است که فقط آب ندارد ، اما از نظر ذهنی ، من نمی توانستم از چند هفته اول که این روند چگونه بوده عبور کنم. پس از مدتی دنبال کردنش ، من برای یادگیری همه چیز دراز کردم. در زیر ، به گفته خودش ، رفتن فقط در آب چگونه بود.

“من به فرانسه مهاجرت كردم و در كشور كار كردم ، و كربن را جذب و ذخیره كردم. این کار واقعاً جالبی بود – من به سراسر فرانسه سفر می کردم ، هیدروژن را به سازه های سنگ متصل می کردم و سپس نحوه گسترش آن را تجزیه و تحلیل می کردم. در آن زمان من یک مزاحم محصولات بزرگ بودم. من هر هفته یا هر دو هفته یکبار صورتم می شود و هر هفته موهایم را باد می کردم.

آب سخت پاریس واقعاً روی موهای من نازک بود. بین آن و درمان صاف کننده حرارتی ژاپنی ، رشد موهای من متوقف شد و می دانستم که باید همه آنها را قطع کنم. و استرس آب و همچنین پوست من را شکست. من یک دسته از محصولات را امتحان کردم ، همه از دیدگاه پایداری به آنها نزدیک شدند. Buly 1803 و Grand Cafe Tortoni هر دو محصولات عمده در بسته بندی شیشه ای زیبا دارند. من آرایش RMS ، تمیز کردن روغن ، هر آب میسلار ، Retin-A را امتحان کردم … من همیشه سعی کردم رژیم خوبی داشته باشم ، اما همچنین شروع به مصرف مکمل های روی کردم تا آن را به صورت داخلی بهبود بخشم. من هر محصولی را که وجود داشت امتحان کردم و هیچ کمکی نمی کرد. بسیار ناامیدکننده بود – من در این شهر زیبا زندگی می کردم و به معنای واقعی کلمه بیرون نرفتم زیرا نسبت به پوست خود بسیار آگاه بودم. فکر کردم که باید اینقدر آرایش کنم ، اما همه چیز را بدتر کرد.

در سال 2013 به سفری به مراکش رفتم. من در آنجا زنی را دیدم که زیباترین موها و پوست را داشت ، از او پرسیدم چه کاری انجام داده است؟ او به غیر از حنا برای پوشاندن خاکستری های خود ، فقط از آب استفاده کرد – آب برای شستن موهایش و آب برای شستن صورتش در شب. از آنجا که محصولات به درد من نمی خورد ، تصمیم گرفتم یکبار امتحان کنم. و این به هر حال پایدارترین چیز است. نمی توانم تصور کنم که چند بطری بسته بندی پس انداز کرده ام.

من در حمام خود فیلتر Arirangion Ionizer گذاشتم و این کمک زیادی کرد. انتقال پوست من واقعاً آسان بود – من فقط شروع به شستن فقط با آب و پارچه دستشویی در شب کردم ، و به محض انجام این کار ، پوست من بهبود یافت. آزمایش و خطای موهای من بیشتر بود. اطلاعات زیادی درباره تجارب مردم در مورد Live-Journal و مجمع عمومی در Livejournal وجود دارد. من فکر می کنم در جایی که مردم اشتباه می کنند ، درک این نکته نیست که وقتی مواد فعال کننده در شامپو برای کمک به پاک کردن ناخالصی ها ندارید ، باید خودتان این کار را انجام دهید. مقدار زیادی چربی آرنج است. در دوش من واقعاً باید اسکراب بزنم تا مکانیکی خاک را از بین ببرم. من هر دو هفته یک بار موهایم را می شویم ، که شامل اسکراب می شود و در این بین فقط آبکشی می کنم. برای جلوگیری از تعریق و کثیف شدن موهایم در هنگام تمرین ، من یک بند بند نخی و ضخیم و دم اسبی می بندم. همچنین فرایندی به نام سوزاندن وجود دارد که در آن شما با نوک انگشتان موهای خود را ماساژ می دهید تا روغن های طبیعی پخش شود. بسیاری از افراد سه یا چهار بار در روز موهای خود را ساییده می کنند ، اما چون موهای من خشک و موج دار است ، فقط لازم بود که این کار را دو بار در روز انجام دهم. در آغاز موهای من یک وصله مومی از بالا داشت ، و فوران ها در دوره انتقال کمک کردند. اما پس از آن ، من کاملاً یک ظاهر طراحی شده را متوقف کردم. من الان حتی سشوار یا فر ندارم – اگر سبک می خواهم ، فرهای پارچه ای بدون گرما انجام می دهم.

مادرم و مادربزرگ من وقتی ناحیه صورت را متوقف کردم و فقط به آب رفتم بسیار نگران بودند. در واقع فکر می کنم آنها نگران بودند که من کاملاً دست بردارم – و شاید این که بوی بدن یا چیز دیگری را حس کنم. برای ضبط ، من بو نمی کنم. من هرگز استفاده از صابون بدن را متوقف نکردم ، و موهای من واقعا بوی هیچ چیز را نمی دهد. افرادی که می دانند من فقط آب هستم ، حتی کاملاً غریبه ، همیشه درخواست می کنند که موهای من را بو کنند. هیچ بو نیست! به هر حال ، مادربزرگ من همیشه در تلاش بود تا کرم و چیزهای BB برای من بخرد ، اما در پایان اعتراف کرد که مو و پوست من بسیار بهبود یافته است. و حالا او در بیشتر قسمتها فقط آب است. او بیشتر زندگی خود را سپری کرده بود ، تا اینکه خیلی بزرگ شد و از کره به این کشور آمد – در کره جنوبی شهرهایی وجود دارد که آنها فقط موهای خود را با آب برنج می شویند. آنها موهای بلند ، ضخیم و براق دارند و بوی آنها را نمی دهد.

در طول COVID ، من می خواستم دوباره به محصولات خود برگردم تا کمی احساس دل کندگی کنم. اما من هنگام خرید چیز جدید مردد هستم ، زیرا پایدارترین محصول محصولی است که در واقع از آن استفاده خواهید کرد. تنها محصولات آرایشی که دارم ، ریمل ایلیا و رنگ لب و گونه از Urb Apothecary است که وگان است و در بسته بندی های زباله صفر عرضه می شود. و اکنون من هر روز شروع به مرطوب سازی و استفاده از ضد آفتاب می کنم ، و گاهی اوقات روغن فرهنگ حمام را روی صورت و بدن خود قرار می دهم. فکر نمی کنم هرگز دوباره به استفاده از محصولات روی موهایم برگردم.

فقط با آب ، من همیشه به مردم می گویم که باید بفهمید چه چیزی برای شما مفید است. ژنتیک ، سبک زندگی و محیط زندگی همه متفاوت است. این سخت ترین قسمت بود – وقتی سعی کردم آنچه دیگران انجام می دهند را کپی کنم ، نتیجه ای نداشت. اگر در تلاش برای یافتن آنچه برای آن کار می کردم ، دوره انتقال من احتمالاً بسیار کوتاه تر بود من به جای اینکه درمورد آنچه دیگران انجام می دهند گرفتار شوید. اگر می خواهید فقط با آب امتحان کنید ، شرایط خود را رقم بزنید و کارهای روزمره خود را با آنها تطبیق دهید. “

– همانطور که به ITG گفته شد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>