رقصنده ای که فکر می کند مژه های دروغ و آستر بالدار

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای داشتن امکان نمایش در ITG درج کنید.

“سلام! من مادی زیگلر هستم ، و یک رقاص و بازیگر هستم. من از چهار سالگی رقصیدن را شروع کردم ، آن هم وقتی که آرایش را شروع کردم. در شش سالگی مژه های دروغ و رژ لب قرمز پوشیده بودم – این دیوانه است. من آن زمان بیشتر از الان آرایش کردم. فکر می کنم خیلی وسواس آرایش دارم چون اینها اولین خاطرات من است.

در شش سالگی می دانستم که مادرم در آرایش بد است. مثل اینکه ، من به دختران دیگر نگاه می کردم و می دانستم که آرایش من شبیه آنها نیست. [Laughs] من با تماشای آموزش در YouTube شروع به یادگیری نحوه انجام آرایش خودم کردم. میشل فان شماره یک من بود – وقتی او را پیدا کردم ، مانند “اوه جان ، این دنیا چیست؟” من همچنین فیلم های زیادی را از دختران Pixiwoo تماشا کردم ، و در نهایت شروع به پیدا کردن همه افراد مختلف کردم. من زیاد تمرین کردم و خوب شدم و تا هشت یا نه ساله بودم برای همه سالمندان در استودیوی رقص آرایش می کردم زیرا آنها دوست داشتند که چگونه این کار را انجام دهم. من به معنای واقعی کلمه زود ظاهر می شوم تا مو و آرایش همه را انجام دهم.

کار دیگری که من انجام می دادم دزدیدن عطرهای مادرم و پوشیدن آنها برای رقصیدن است. فکر نمی کنم تا 10 یا 11 سالگی عطر خودم را گرفته باشم و حتی در آن زمان چیزی بود که قبلاً احساس خنکی و بزرگ شدن می کردم. یادم می آید که مادرم مارک جیکوبز دیزی و یک عطر از Kate Spade داشت … برای من لحظه ای کاملاً دایره ای است ، زیرا اکنون من چهره عطر جدید Kate Spade هستم. هنوز بخشی از من وجود دارد که می گوید: “چگونه این اتفاق می افتد؟” رابطه من و عطر قطعاً با افزایش سن بسیار تغییر کرده است. در یک زمان خاص ، این یک چیز بی عاطفه دیگر متوقف شد – مثل اینکه ، اوه ، من باید قبل از بیرون آمدن از درب عطر بپوشم – و به یک چیز خودمراقبتی تبدیل شد. من می خواهم بوی خوبی داشته باشم و نسبت به خودم احساس اطمینان کنم.

من تعدادی دوست دارم که بسته به نوع لباسشان عطرهای مختلفی می پوشند اما این برای من منطقی نیست. من می خواهم وقتی بغلم می کنی یا وقتی وارد اتاقی می شوم با رایحه خاصی شناخته شوم ، بنابراین به یک عطر می چسبم. من قطعاً سراغ عطرهایی بسیار زنانه ، گلی و مطبوع می روم – با شمع هایی که بوی شدید و چوبی را دوست دارم ، اما برای عطر لازم است که سبک و روشن باشد. من حدود چهار سال است که از Sì توسط جورجیو آرمانی استفاده می کنم و وقتی شروع به کار با آنها کردم ، به Kate Spade رفتم. من هنوز هم گاهی اوقات از Sì استفاده می کنم زیرا برای من نوستالژیک است و مردم می دانند که بوی من این است ، اما من این تعارف جدید را بسیار تحسین کرده ام. به نظر من بهترین تعارفی که می توانید بکنید این است که کسی می گوید بوی خوبی دارید.

احساس می کنم مردم نمی دانند من پوستی حساس و مستعد آکنه دارم. حدس می زنم آنقدر که باید آن را نشان نمی دهم. روال مراقبت از پوست من آزمایش و خطای زیادی بوده است ، اما چیزی که واقعاً کمک کرده سونیا داکار است. او یک چهره پرداز شگفت انگیز است و محصولاتش عالی هستند. من واقعاً دوست دارم که همه آنها تمیز و بدون عطر باشند. من از شستشوی شفاف نقره ای او استفاده می کنم ، که به پاکسازی پوست کمک می کند اما هنوز ملایم است. من همیشه ، همیشه از یک شستشوی ملایم صورت استفاده می کنم. در حال حاضر پوست من بسیار خشک شده است ، بنابراین من دوست دارم بعد از آن از صورت فلش Sonya استفاده کنم. این به معنای واقعی کلمه تمام پوست مرده من را در یک دقیقه از بین می برد. خیلی دیوانه است عاشقشم. من واقعاً وارد سرم های روغنی می شوم و سونیا این روغن امگای خارق العاده را دارد که چهره من را بسیار مرطوب نشان می دهد. من همچنین عاشق این روغن یوفو یکشنبه ریلی هستم ، که به همه توصیه کرده ام زیرا واقعا جوش های من را پاک می کند. قبل از خواب ، لوسیون خشک کن ماریو بادسکو را روی جوشهایی که در حال حاضر دارم قرار می دهم. چیزی که می دانم برای بهتر شدن در آن نیاز دارم نوشیدن آب است. این در پوست من تفاوتی ایجاد می کند ، من واقعاً از نظر سازگاری با آن بد هستم!

در قرنطینه من اصلاً آرایش نمی کنم. اما وقتی آرایش می کنم ، این روش خوبی برای ابراز خلاقیت است. همانطور که گفتم ، من از شش سالگی YouTube را دیده ام. بدیهی است که من بسیاری از تکنیک ها را از هنرمند گریم خود Tonya ، که برای همیشه آرایشگر من بوده است ، انتخاب کرده ام ، اما همچنین چیزهای زیادی از فیلم ها آموخته ام. بسیاری از الهامات من از فرهنگ درگ ناشی می شود. بسیاری از آرایشگران باورنکردنی وجود دارند که ملکه درگ هستند. کار مورد علاقه من این است که از نگاه خلاقانه و دیوانه وار آنها الهام بگیرم و نکات کمی از آنها را به ظاهر طبیعی من اضافه کنم.

من معمولاً با یک پایه سبک شروع می کنم ، مانند مرطوب کننده رنگی یا پایه رطوبت مایفانشی Koh Gen Do. اما گاهی اوقات من فقط Nars Radiant Creamy Concealer را انجام می دهم. من همیشه ، همیشه از رژگونه کرم استفاده می کنم. من اخیراً بر روی مجموعه ای برای Morphe کار کردم و این اولین همکاری بود که به آنها اجازه می داد شخصی فرمول ها را ارائه دهد. این واقعا جالب بود ، زیرا من محصولات را دقیقاً همانطور که می خواستم درست کردم. من هر روز از رژگونه کرم موجود در مجموعه های خود استفاده می کنم زیرا ، البته که استفاده می کنم ، سالهاست که به معنای واقعی کلمه به دنبال چیزی شبیه به آن هستم. آن Wondertint نامیده می شود و تقریباً دارای بافت مخملی و مخملی است که واقعاً شبیه پوست است. چسبناک نیست ، در طول روز می ماند ، کاملاً خوب ترکیب می شود و فقط به دو نقطه کوچک احتیاج دارید. بعلاوه در واقع به خوبی از طریق پودرها ادامه پیدا می کند ، که انجام آن با فرمول های کرم بسیار دشوار است. به هر حال عالی است. من از برجسته Dew Bomb از مجموعه خود نیز استفاده می کنم. من عاشق این هستم که آسترهای گرافیکی انجام دهم زیرا می توانم صورت خود را طبیعی نگه دارم و صدای چشم هایم بهم چسبیده است. من می توانم از یک برس آستر مرطوب استفاده کنم و هر سایه چشم را به خط چشم تبدیل کنم ، اما در غیر این صورت وسواس من در مورد آسترهای ژل Suva است. احساس می کنم کسانی که بهترین نتایج را به من می دهند ، زیرا دستکاری آنها بسیار آسان و رنگدانه است. من عاشق یک نگاه روشن هستم.

من در کارهای روزمره خود به همه کرم ها پایبندم. اما با آرایش صحنه ، همه پودر است زیرا طولانی ترین زمان باقی می ماند. هنگامی که عرق می کنید و در صحنه پشت صحنه تغییرات سریع انجام می دهید ، به یک پایه خوب احتیاج دارید که قرار نیست حرکت کند. تمام آرایش های صحنه ای من MAC بود. یادم می آید پالت های رژگونه و سایه چشم را سفارشی کردمWoodwinked سایه سایه چشم مورد علاقه من بود. من نمی دانم که چگونه آن را به یاد می آورم. برخی از استودیوها می خواهند رقصندگانشان ظاهری کاملاً خاص داشته باشند ، اما من توانستم هر کاری را که می خواهم انجام دهم. چراغ های صحنه شما را شسته ، بنابراین من معمولاً از پایه ای کمی تیره تر از سایه طبیعی خود ، رژگونه و کانتور زیاد استفاده می کردم. برای چشم های من ، یک چشم دودی برنز کلاسیک با آستر بالدار و مژه های کاذب مورد علاقه من بود. گاهی اوقات مجبور می شوم مژه هایم را در اتومبیل در حال حرکت انجام دهم ، بنابراین مجبور شدم در این کار مهارت پیدا کنم. من می دانم که بعضی از مردم از موچین استفاده می کنند ، اما من همیشه فقط از انگشتانم استفاده می کردم – ترفند واقعی این است که شما باید اجازه دهید چسب مژه نرم شود. اگر چسب را بگذارید و فقط مژه ها را بزنید ، آنها حرکت می کنند. من 15 تا 30 ثانیه صبر می کنم تا چسب نرم شود ، سپس آنها را از گوشه های خارجی چشم شروع می کنم و به گوشه های داخلی کار می کنم.

با نگاهی به گذشته ، تنها چیزی که پشیمان شده ام ابروهای من است. در آن زمان حتی آنها را لمس نمی کردم – من به عکس های رقص قدیمی نگاه می کنم و آرایش من بسیار ناقص به نظر می رسد. اما آن وقت ها ابروها آنقدرها بزرگ نبودند! اکنون نمی توانم از خانه بدون ترک ژل ابرو خارج شوم. من قیافه ابرو را دوست دارم و به ژل ابرو شفاف Benefit قسم می خورم. احساس می کنم بسیاری از ژل های ابرو به آرامی در طول روز پوسته می شوند و شروع به پوسته پوسته شدن می کنند. منظورم را می فهمی؟ یا فقط اصلاً کار نمی کنند. اما یکی از مزایای تعادل کامل است. این هیچ تجمع عجیبی در ابروهای من باقی نمی گذارد ، و همچنین آنها را برای مدت طولانی در جای خود نگه می دارد. من طی دو یا سه سال گذشته از آن استفاده می کردم. تنها زمانی که ابروهای من موج می زند وقتی است که تونیا این کار را می کند. او ملکه ابرو است. وقتی 11 ساله بودم آنها را تعویض کردم زیاد– فقط این یک بار. و وقتی تونیا من را دید شبیه بود ، “چه کار کردی ؟!” من خیلی عذرخواهی کردم و از آن زمان به معنای واقعی کلمه دیگر آنها را لمس نکردم.

من نمی خواهم رایحه های دیگری با عطر من ترکیب شود ، بنابراین دوست دارم محصولات بدنم عطر نداشته باشند. به علاوه ، این به هر حال برای پوست حساس من بهتر است. من صابون اصلاح دکتر برونر را خیلی دوست دارم. این مخصوصاً برای تراشیدن ساخته شده است و من واقعاً نمی دانم چرا متفاوت است اما بسیار باورنکردنی است. در جایی خواندم که ظاهرا اسکراب های بدن قهوه گردش خون را به پوست شما بازمی گردانند و آن را بیدار می کنند. من نمی دانم درست است یا نه ، اما من یکی را در آمازون خریداری کردم و آن را دوست دارم. من آن را به صورت حلقه های کوچک در پاهایم استفاده می کنم ، و دوست دارم که بوی طبیعی آن زیاد نباشد. من با محصولات موی خود نیز همین رویکرد را در پیش می گیرم. من عاشق این هستم که بگویی موهای من تازه شسته شده است – بوی تازه ای دارد اما سنگین نیست. موهای من به طور طبیعی موج دار است و در زیر آن همیشه چند حلقه حلقه دارم. گاهی اوقات می تواند به معنای واقعی کلمه وحشی به نظر برسد ، اما من یاد گرفته ام که موهای طبیعی خود را دوست داشته باشم ، زیرا نمی خواهم وقتی کار نمی کنم به آنها آسیب برسانم. فلوریدو برش و رنگ من را انجام می دهد ، و او باورنکردنی است. مدتی است که من او را نمی بینم – موهای قرنطینه دارم. راستش ، من فقط از مدت زمان طولانی خوشحالم. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>