رطوبت در واقع برای مو شگفت انگیز است

بعد از ژوئیه و روز قبل از کارگر: ما عمیق به تابستان هستیم ، یک صندلی بگیرید. اما زیاد ننشینید زیرا می دانید که چگونه گرمای 90 درجه ای به علاوه رطوبت هوا به راحتی راحت است که یک ژاکت مرطوب منجر به تعریق عرق می شود ، و سپس عرق ران ، و سپس بله ، دوست قدیمی عزیز ، عرق لب به لب. خوب حالا شما بالا هستید؟ عالی. فقط باید مراقب باشید که پیاده روی می کنید زیرا چف ران در این روزها روشی خنده دار برای نشان دادن دارد. و سپس به پایین انگشتان انگشتان خود نگاه کنید – 10 موی چرخی ، چه زیبا! اما زیر؟ Quelle horreur! گرد و غبار شهری که به پایین پاهایتان چسبانده شده است ، درست در جایی که با صندل های شما روبرو می شوند. می توانید به فراموشی بروید ، با فن قابل حمل خود را خنک کنید ، پاهایتان را ضد لک بزنید و وحشتهای پنهان شده خود را پاک کنید. اما لطفاً ، از همه مشکلات زیبایی در تابستان که دوست دارید آنها را برطرف کنید ، اکنون به شما می گویم: تسلیم موهای رطوبت شوید.

رطوبت من رپ بد آن را می فهمم. او عوضی ناراحت کننده ای است که باید با آن زندگی کنی. و مدتها از کاری که با موهایم انجام داد بیش از هر چیز دیگری متنفر بودم. موهایی که ساعتها صاف در دستشویی می گذراندم ، چون زمزمه لباس می پوشیدم تا فوراً کار سخت من را برطرف نکنم ، اما فقط مانند یک حیوان خانگی Chia در Miracle Grow موهایم را تماشا می کنم لحظه ای که از آستانه درب ورودی ام عبور کردم . شوهر بیچاره من ، که دوش هایش را به طرز نگران کننده ای گرم و بخار دوست دارد ، اگر جرات کند صابون بخورد ، اقدام به شورش را می خواند بعد از من قبلا موهامو تموم کرده بودم “شما با یک زن سیاه پوست موهای سیاه ازدواج کرده اید!” دیوارهای سرویس بهداشتی ما اگر بتوانند صحبت کنند ، پژواک می گیرند. “این دوش آب گرم را قطع کن!”

حتی وقتی موهایم را فر می پوشیدم ، مثل اینکه چیزی برای اثبات داشته باشم ، با وز وز رطوبت مبارزه می کنم. محتوای کرم های حلزونی من بیشتر از مطب دکتر بورلی هیلز مملو از سیلیکون بود. من ملافه های مو را از حالت وز درآورده ام – مانند ملافه های خشک کن ، اما برای سر شما. و اسپری های ضد وز! خیلی زیاد. در حالی که برخی از این موارد برای مدتی از دفع رطوبت اجتناب ناپذیر م workثر واقع شدند ، آنچه در تمام این سالها آموخته ام چیزی است که اصلاً انتظار نداشتم. من پسندیدن رطوبت مو

من کاری را که رطوبت با موهای من انجام می دهد خیلی دوست دارم و ناراحتم که مدتها قبل به این نتیجه نرسیدم. رطوبت کاری را که هیچ محصول یا دستگاهی قادر به انجام آن نیست ارائه می دهد. آن مولکول های ریز آب فرهای من را چاق می کنند و به آن سبک می شوند و جهشی بی وزن می کنند. مسیرهای پرواز جذاب هستند! چرا من می خواستم این همه را رها کنم؟ من دوستی دارم که در این یکی سالهای سبک قبل از من بود. او خواننده است و در حالی که دوش گرم است آکوردهای صوتی خود را در حمام گرم می کرد. همانطور که بخار به او کمک می کند تا تمام نت های مناسب را بزند ، او متوجه شد که فرهایش نیز به عمل می آیند. و بعداً اخیراً یکی از دوستان در مورد خرید رطوبت ساز جدید خود بسیار علاقه مند بود. “آیا این برای پوست شما معجزه می کند؟” من پرسیدم. “شاید ، اما فرهای من هرگز زنده تر به نظر نمی رسیدند!”

این روزها روال حلقه زدن من هرگز ساده تر نبوده است. بعد از یک جلسه شستشوی مشترک یا شامپو و نرم کننده ، من با حوله میکروفیبر خشک می شوم. و سپس یک لمس کرم حلقه ای اضافه کردم و تمام. اگر خوش شانس باشم و رطوبت هوا در روز شستشو وارد شود ، می دانم که فرهای من با یک جهش اضافی خشک می شوند. و در روزهای کم رطوبت من هوای خودم را با یک مرطوب کننده هوا خودم تولید می کنم. من خدا می داند چقدر ضد وز است این، ضد موخوره که، اما لطفاً این توصیه را بیش از هر چیز دیگری قبول کنید: جنگ را متوقف کنید و تسلیم شوید. آنچه را می بینید دوست دارید.

– اشلی ودرفورد

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>