رایحه های پخش کننده نباید مانند یوگا بویی بد کنند

چند سال پیش ، تنها چیزی که برای تولدم می خواستم پخش کننده ویترووی بود. من فکر می کردم یک منبع ثابت رایحه در خانه وجود دارد که می توانم یک بار بخرم و تمام روز را ترک کنم – آیا شگفت انگیز به نظر نمی رسد؟ اما به محض اینکه این مورد را بدست آوردم ، به سختی از آن استفاده کردم. روغنهای اساسی که پخش می شد نمی توانستند یک شمع را به شمع نگه دارند و هیچ چیز لوکس و قابل حمل در مورد اهمیت گیاهشناسی یک نت وجود ندارد. قرار است عطر مست کننده باشد! روغنهای اساسی من را به یاد چیزهای کم رنگی مانند ایستادن در گنجه محصول آودا به عنوان یک متخصص زیبایی در آموزش ، پاک کردن عرق خودم بعد از یک کلاس سخت یوگا یا تخلیه بطری دکتر برونر در طول چندین ماه دوش بی ارزش می اندازم. (با عرض پوزش! آنها خسته کننده هستند و شما نمی توانید من را در غیر این صورت قانع کنید!)

اکنون من همیشه از پخش کننده خود استفاده می کنم. عاشقشم! و این ترفند یاد نگرفتن بوی اسطوخودوس است. این پیدا کردن ترکیبات پخش کننده بود که همان رایحه های پیچیده و پیچیده ای را که در شمع عادت کرده بودم تکرار می کرد. یک بار تصادف کردم یکی بوی پخش کننده تصفیه شده شروع به جستجوی بیشتر کردم و اکنون یک بسته کامل گزینه برای هر حال و هوایی دارم. (توجه داشته باشید ، کل کیف هنوز فضای کمتری از دو شمع را اشغال می کند و هر رایحه زیر 30 دلار است). پخش کننده ای دارید که آماده ارتقا هستید؟ خوب ، از اینجا شروع کنید:

کیسه مخلوط: ساجا

شباهت به شمع: 3/10

ساجا حدود یک میلیون بوی پخش کننده و مخلوط ایجاد می کند و اسکن سریع وب سایت آنها احساس طاقت فرسایی می کند. بیشتر آنها همان چیزی است که تصور می کنید مخلوط روغن ضروری باشد: بازآرایی گیاهان آرامبخش که بوی یوگی می دهند. مه من فکر کردم که من می توانم با رایحه های چوبی ، کاج موفقیت آمیز باشم ، اما به نظر می رسد پخش کننده ها نمی توانند دود را مانند Feu de Bois کاملاً جذب کنند. من مانند Glow ، ترکیبی نه چندان شیرین از زنجبیل ، وانیل و دارچین را دوست داشتم. اما جالبترین قسمت ساجا در واقع نسخههای پخش کننده رایحه رایحه گیاهان است – مواردی مانند یاسمن ، چوب صندل و گلاب. در حالی که رایحه های ساژ معمولاً مناسب بودجه هستند ، یک بطری 2 میلی لیتری روغن گل سرخ ، یک پنی زیبا (بیش از 100 دلار) به شما باز می گرداند. ارزشش را دارد؟ تو تصمیم بگیر.

شباهت به شمع: 5/10

من عشق محصولات بدن سانگر دو فروتا – آنها پوست من را براق می کنند و بوی شگفت انگیزی می دهند. بخشی از جذابیت داروخانه مانند مارک تجاری قدیمی این مارک تجاری این است که هر محصول دارای مجموعه ای از رایحه های ترکیبی از روغنهای اساسی است. آنها خط تولید مارک تجاری هستند و اگر عاشق بوی یکی از آنها هستید ، می توانید شامپو ، صابون ، روغن و لوسیونی را سفارش دهید که بوی آن کاملاً یکسان باشد. اخیراً ، سانگره همچنین رایحه های موجود را برای رایحه معطر در خانه در دسترس قرار داده است. (همانطور که نسخه وب سایت با ناراحتی اعلام می کند ، سرانجام.) من هر سه مورد را امتحان کردم ، اما مورد علاقه من ترکیبی از نرولی ، سنبله و پتی سبزیجات به نام Neroli Forever است. این با همان کرم بدن من مطابقت دارد ، اما خاکی بودن گیاه spikenard آن را تیره تر از سایر عطرهای نرولی می دانم و دوست دارم. جذابیتی متفاوت ، اما من آن را دریافت کردم.

شباهت به شمع: 10/10

ویترووی ، سازنده دیفیوزر من ، روغنهای اساسی نیز می فروشد. من درست روی روغنهای تک منشاed آنها کلیک کردم (که دوست داشتنی هستند! فقط همان چیزی نیستند که بدنبال آن می گشتم) و خط تولید مخلوط ها را درست کردم. از نظر ویترووی ، ایجاد یک ترکیب کمی شبیه کیمیاگری است: آنها فقط از روغنهای اساسی استفاده می کنند و بعضی اوقات بوی روغن های اساسی نمی دهند. به عنوان مثال ، مخمل به عنوان “مشک و عطر فرانسوی” توصیف می شود ، اما هیچ یک از این مواد تشکیل دهنده نیست. در عوض ، از ترکیبی از کندر ، ترنج و عنبر برای رایحه ای مشابه پوست و پودر استفاده می کند. من مخمل را خیلی دوست دارم ، اما موردی که بیشتر از همه استفاده می کنم Nightcap است. مخلوط زنجبیل ، فلفل سیاه ، و پرتقال خون تازه است بدون اینکه واضح باشد و هنگامی که من آن را در آشپزخانه پخش می کنم ، یک جوشش روشن اضافه می کند.

شباهت به شمع: 10/10

بیشترین عطرهای این دسته از علامت تجاری به نام Aromatech است. هرگز از آن چیزی نشنیده اید؟ یک دلیل وجود دارد! کار اصلی Aromatech ساخت پخش کننده های HVAC است که برای عطر و بوی فضاهای تجاری استفاده می شود. اما برخلاف بیشتر شرکت های بازاریابی رایحه ، آنها بطری های کوچک عطرهای خود را برای استفاده شخصی و در منزل نیز می فروشند. یک نماینده به من اطمینان داد که در ویترووی که قبلاً مالک آن هستم خوب کار می کنند. فقط یک کلمه به خردمندان ، این بچه ها هستند قوی. تفاوت در ترکیب مخلوط “روغن معطر” آنها است که از روغنهای اساسی ، روغن حامل و سایر عطرهای طبیعی ساخته شده است. این امر همچنین به آنها امکان می دهد تا نمایه های پیچیده تری از رایحه را بسازند (Love Affair بوی شبیه Baccarat Rouge از Maison Francis Kurkdjian را دارد ، Santal بوی خوبی دارد ، Santal). مثل شمع پرتاب می شود و سریع اتاق را پر می کند. به جای 20 تا 25 قطره از ترکیب روغن ویترووی من ، یک رایحه Aromatech فقط به یک یا دو مورد نیاز دارد.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>