راز مرور کامل این یک کار تمام است

همان روز که داشتم وان خود را سفید می کردم ، متوقف شدم و فکر می کنم که آیا هرگز از روی تغییر ظاهری ظاهر خود رشد می کنم. دعا بگو ، چرا من نمی توانم جزو آن زنانی باشم که هر روز صبح از همان روال زیبایی لذت آرام می گیرم؟ و نه نوعی که یک شیشه Manic Panic 12 دلاری شبانه روزی بخورد تا رنگ های روشن قرمز را که به طور حرفه ای انجام می شود ، رنگ کند تا فقط ببیند چه اتفاقی می افتد؟ اتفاقی که افتاد: من از رنگ موهایم متنفر شدم (خدا را شکر که آن را می شویند) و وانم با رنگ صورتی نئون Pepto Bismol آغشته شد. اما بگذارید در مورد یک حرکت زیبایی انگیزشی که اخیراً انجام داده برای شما بگویم نکرد شکست مفتضحانه: کمی بیشتر از یک ماه پیش ، من ابروهای خود را لمینیت کردم.

لمینیت ابرو چیز جدیدی نیست ، اما برای من جدید بود. اتفاقاً “لمینیت ابرو” فقط یک اصطلاح فانتزی است که برای ابروهای خود انجام می دهید – محلول پرم پیوندهایی را که به موهای شما بافت طبیعی می بخشد آرام می کند و شما می توانید آنها را به هر شکلی که می خواهید شکل دهید. پس از برطرف شدن محلول ، ابروهای شما براق به نظر می رسند و در جای خود قرار می گیرند (“چند لایه”). من در این سال گذشته ابروهایم را با دقت و شکوه به تمام شکوه طبیعی و وحشی آنها رسانده ام ، و گرچه من به پر بودن آنها علاقه داشتم ، اما واقعاً فقط وقتی آنها را مجبور می کردند که با سیمان صاف در محل کار خود مجبور شوند ، آن را دوست داشتم. ژل های سنتی ابرو کاری برای موهای ضخیم و درشت من نداشت و من اگر می خواستم جلوی آن را بگیرم مدام به یک بطری عظیم ژل موی Göt2b برمی گشتم. من قرار بود که برای فارغ التحصیلی دانشگاه برادرم پرواز کنم ، و ژل مو دوستانه TSA نبود. ارگو ، لمینیت.

من تحقیقی انجام دادم ، به این معنی که مکانها را در 15 دقیقه پیاده روی از آپارتمان خود جستجو کردم و بررسی کردم که آیا بعداً همان روز در دسترس بودن است. اگرچه اگر من لیفت مژه (نزدیک به کره چشم) انجام می دادم ، احتیاط بیشتری می کردم ، اما از آنجا که می توانید در خانه به خود لمینیت دهید ، خطر باید بسیار ناچیز باشد – و توسط یک فرد حرفه ای به حداقل می رسد. مکانی به نام لوسیا لش قرار ملاقات ، بررسی های خوبی در مورد Yelp داشت و یک راه حل ویژه ژاپنی با فرمول ملایم تری را به رخ می کشید. من فروخته شدم قیمت نسبتاً سرسام آور (80 دلار) بود اما گران ترین گزینه تا حدی که ورقه ورقه می شود نیست.

لوسیا لش فقط یک اتاق در یک فضای مشترک در خیابان 26 است ، با یک میز درمان بلند و برخی از پتوهای مخمل خواب دار. قرار ملاقات شامل شکل گیری بود ، اما من تصمیم گرفتم که از آن صرف نظر کنم. و وقتی از مانا ، هنرمند ابرویم پرسیدم ، اگر فکر می کرد ابروهای من از رنگی سود می برد ، به من اطلاع داد که پفکی اضافه شده توسط لمینیت سوراخ های کمی را پر می کند. من روی میز دراز کشیدم ، در Airpodsم ظاهر شدم و “Still Processing” را گرفتم در حالی که مانا به کار خود می پرداخت. نسخه ابرو یک پرم مانند بوی اصلی آن پوسیده است (می دانم که من نیز آن را امتحان کردم) و بعد از اینکه او ابروهای من را با آن پوشاند و آنها را بالا برد ، مانا پیشانی من را با یک بسته بندی مواد بسته بندی کرد. پس از مدتی ، وی پلاستیک را برداشته ، مقداری کراتینه بر روی ابروهای من قرار داد ، دوباره محکم شد و ناحیه را پیچید و دوباره استراحت کرد. من در کمتر از یک ساعت با کل درمان تمام شدم. هنگامی که او تمام اسلحه های ابروهای من را تمیز کرد و آنها را مسواک زد تا تمام شود ، مانا آینه ای به من داد. آنها نگاه کردند …

دیوانه! من نمی توانم ترس وحشتناکی را که احساس کردم در آن آینه نگاه کردم و یوجین لوی را که به عقب خیره شده است ، احساس کنم. حتماً مانا احساس ناراحتی من کرده است زیرا او به سرعت یک اسفنج را در لبه بالایی دوید و موها را دوباره به داخل قوس فرو برد. همانطور که او توضیح داد ، من به هر روشی که آنها را مسواک بزنم باید نگه داشته باشم: در واقع لازم نبود که آنها را پر کنند ، مانند آنچه که من در هر عکس لمینیت ابرو در اینستاگرام دیده ام. اما ، همانطور که شاعر Cardi B معروف نوشت ، “اگر بالا باشد ، پس گیر کرده است.”

با این تنظیم جزئی ، ابروهای من دقیقاً به نظر می رسید که وقتی با ژل آنها را در جای خود فرو کردم فقط ، هیچ ژل ناخوشایند یا پوسته های ناخوشایند یا چیزی روی ابروهای من وجود نداشت. وقتی برای فارغ التحصیلی رفتم ژل را در خانه گذاشتم. و هر روز صبح به مدت یک ماه ، از یک spoolie تمیز برای هدایت جادویی موهای ابرویم دقیقاً به محلی که دوست داشتم استفاده می کردم. سرانجام آنها صاف شدند و به موقعیت های طبیعی خود بازگشتند – چند موی کوچکتر در قسمت بالا یک پیچ و تاب عجیب و غریب را حفظ می کنند ، جایی که رشد جدید می خواهد پایین برود و ذره ذره بین می خواهد بچسبد ، اما این فقط در آینه فوق العاده بزرگ من استفاده می شود به صورتم را بردار استخراج کنید

من نتایج را دوست داشتم. نوشتن این در حقیقت به من یادآوری کرد که چقدر آنها را دوست دارم. چرا هنوز بالا نرفته ام؟ به جای اینکه چیز جدیدی را امتحان کنم ، فکر می کنم قرار ملاقات بگذارم.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>