دقیقاً نحوه پیمایش در بخش زیبایی داروخانه

اگر واقعاً می خواهید تمام مشکلات خود را دقیقاً به مدت ده دقیقه فراموش کنید ، به یک داروخانه بروید. بیهوده رفتن و رفتن با طناب پریدن ، Flamin ‘Hot Cheetos و یک جفت knockoff Crocs احتمالاً سرگرم کننده ترین فعالیت آخر هفته است که سرمایه داری ارائه می دهد. اما فقط در شانس شما هستند در آنجا برای یک چیز خاص ، ما برخی از راهنمایی ها برای خرید دقیق تر داریم. داروخانه ها باید واحه های فراوان تسکین دهنده باشند ، که وقتی شما باید بدون هیچ گونه کمکی با سایه پایه خود مطابقت داشته باشید ، و یا بهترین ریمل مژه و ابرو را در دریایی از 20 ریمل با ظاهر یکسان ، حفظ کنید. در اینجا نحوه ایجاد نسیم در بخش زیبایی مانند اینکه شما یک جلسه طب سوزنی به خصوص موثر داشته اید آورده شده است:

حواست به جایزه باشه

اگر لیستی از کالاهایی که برای پر کردن مجدد نیاز دارید و یا می خواهید قبل از پا گذاشتن در داخل فروشگاه بخواهید ، از خرید خود بسیار خوشحال خواهید شد. متمرکز بمان! در برنامه یادداشت ها در تلفن خود ، مواردی را که به دنبال آن دسته بندی شده اید بر اساس دسته بندی بنویسید. (با این کار حرکت در راهروهای مختلف آسانتر می شود).

قبل از خرید سایه های خود را بشناسید

آخرین کسی که به درستی سایه خود را در زیر نور بالای سر و بدون حتی باز کردن بطری ها بلافاصله داروخانه را ترک کرد ، برنده قرعه کشی شد ، در خیابان برای رسیدن به پول نقد به مایکل بی. جوردن برخورد کرد و اکنون فرزند متولد نشده خود را حمل می کند . شوخی! اما واقعاً بعید است که در همان لحظه با رنگ پوست خود مطابقت داشته باشید. در حالی که مارک های داروخانه ها هرگز نمونه آزمایش را ارائه نمی دهند ، آنها معمولاً به صورت آنلاین ابزار تطبیق سایه دارند. ابزاری عمومی تر برای یافتن سایه مانند Temptalia’s Foundation Matrix گزینه هایی را در بین مارک ها به شما می دهد ، درصورت عدم فروش هر چیزی. و برای خریداران رنگ چهره که برای اولین بار بدون هیچ سایه ای به عنوان مرجع استفاده می شوند ، ببینید آنچه سایه یاب Fenty را بیرون می کشد. این ابزار خود روشن است و محدوده سایه 50 آنها امکان مقایسه بسیار نزدیک برای مقایسه سایر بنیادها را با یکدیگر فراهم می کند.

در جایی که خرید می کنید بر اساس آنچه می خواهید خریداری کنید

البته ، مارک های بزرگ قرار است در همه جا عرضه شوند. اما بسیاری از مارک های indie نیز در داروخانه های منتخب عرضه می شوند و شما باید بدانید که این چیزهای سرگرم کننده کجاست. در Target مارک های انحصاری مانند Versed ، Sonia Kashuik و Kristin Ess به همراه مارک های کوچکی مانند Starface ، Lip Bar ، کرم ضد آفتاب Black Girl و Tenoverten را خواهید یافت. CVS مکانی برای خرید Flower Beauty است ، به علاوه مارک های زیبایی K مانند Peach Slices ، Peripera و Tony Moly. (در حقیقت ، پیشنهادات K-beauty فروشگاه توسط آلیشیا یون از مكا K-beauty Peach و Lily تنظیم شده بود.) و Walgreens و Duane Reade پیشنهادات گسترده تری را از مارك های داروخانه فرانسوی مانند Avène ، La Roche-Posay و Vichy ارائه می دهند.

به بزرگترین بازدیدها پایبند باشید

آنها به یک دلیل بزرگترین هستند! بیشتر مارک ها برای یک زن و شوهر کاملاً عالی شناخته شده اند. گاهی اوقات به این دلیل است که تمام خط آنها در مورد آن تخصص دارد. Cerave ، La Roche-Posay و همه گزینه های عالی و عطری بدون عطر برای پوست های حساس دارند و برای مواردی مانند شوره سر یا درماتیت سبورئیک ، شما واقعاً نمی توانید Head & Shoulders را شکست دهید. اگر رنگ چهره عمیق تری دارید ، از خطوط آرایش مخصوص پوستهای تیره و رنگهای مختلف آن استفاده کنید. و اگر موهای فر دارید ، صرف نظر از رنگ پوست ، برای بخش های طبیعی مو یک خط تولید درست کنید تا مارک هایی مانند Shea Moisture ، Miss Jessie’s و Camille Rose را خریداری کنید. بار دیگر ، مارک های داروخانه یک شرکت مادر با مارک های لوکس مشترک هستند. YSL ، Armani ، It Cosmetics ، Lancôme ، Nyx ، L’Oréal و Maybelline همگی زیر چتر L’Oréal قرار دارند. Olay (که یک شرکت مادر با SK-II مشترک است) برای محصولات فعال کاهش دهنده چین و چروک بسیار مناسب است.

خریدهای بزرگتر را استراتژی کنید

اگر کالای باز شده را به فروشگاه خود تحویل می دهید ، آنها مجبورند آن را بیرون بیندازند و همیشه باید سعی کنید قبل از خرید کمی کار پا انجام دهید تا ضایعات احتمالی را به حداقل برسانید. اما همه چیز در داروخانه هنوز هم می تواند حدود 40 دلار هزینه داشته باشد و اگر یک محصول غیرقابل استفاده شود ، داشتن یک طرح بیمه بسیار خوب است. Target در صورت داشتن رسید ، در طی سه ماه پس از خرید ، به بیشتر محصولات زیبایی باز شده بازپرداخت می کند. CVS در مدت 60 روز به محصولات زیبایی استرداد می کند و Rite Aid فقط به شما یک ماه زمان می دهد. Walgreens (و Duane Reade ، زیرا آنها یک شرکت هستند) فقط می توانند اعتبار فروشگاه را بازپرداخت کنند و این به اختیار مدیر فروشگاه بستگی دارد. اگر در معرض خطر قرار گرفتن چیزی گران قیمت هستید ، خوب است که سیاست فروشگاه خود را دوباره بررسی کنید.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>