در اینجا می توانید با آن برانزر شما فقط چه کار کنید

وقتی هوا از رطوبت سنگین است ، مثل یک مکان گرمسیری یا بروکلین بعد از باران ، می توانید با آن مبارزه کنید یا به آن خم شوید – در اینجا ، نگاهی به وضعیت دومی می بینید. بنابراین شاید پودر چیز شما نباشد! همچنین می توانید از چوب کانتور کرمی استفاده کنید و با انگشتان آن را لکه دار کنید – طبق دستورالعمل های Shayna ، همیشه به یاد داشته باشید که کانتور خود را مخلوط کنید بالا. همانطور که به پایان روز خود در صحنه فیلم نزدیک می شدیم و شروع به فکر کردن در مورد مسیر بعدی خود کردیم ، شاینا نشان داد که چگونه می توان از روز به شب تابستان طولانی و درخشان یک برنز گرفت. حالا شما می دانید که چگونه کانتور کنید ، درست است؟ با ترکیب آن در سایه هایلایت ، درست در بالای استخوان گونه ، آن را بالا ببرید.

روی زارا ، شایا از یک چوب کانتور دو طرفه از Uoma Beauty ، Double Take Contour Stick in استفاده کرد زهره برنز. این بار او فقط زیر استخوان گونه های زارا کانتور کرد ، بنابراین آنها واقعاً برجسته می شوند. او همچنین انتهای سبک چوب را به صفحات بالاتر گونه های زارا زد ، و سایه کانتور را به سمت بالا فشار داد تا زمانی که آنها در یکدیگر مخلوط شوند. از آنجا که رنگ مروارید مات و مات نیست ، براقیت طبیعی پوست او را افزایش داده و به طور کلی حال و هوای تعطیلات گرمسیری را ایجاد می کند.

Shayna یک خط ضخیم از آستر Shiseido Kajal Ink Artist در داخل کشید نیپون سیاه روی خط پایین و خط مژه زارا. او با کشیدن لب براق شنل در سایه ، ظاهر را تمام کرد 204، صورتی کریستال کم رنگ. این یک آرایش عمیق از آرایش Y2K است که با احتمال بازگشت رقص در تمام طول شب احساس تازه بودن می کند. و چون خورشید روز شروع به کمرنگ شدن کرد ، درخشش زارا از بین نرفت.

haltertop زارا نظریه پرنعمت است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>