درام های کره ای برای اغتشاش و محصولات زیبایی برای لذت بردن

این کلمه کره ای وجود دارد هالیو، که به “موج کره ای” ترجمه می شود و به نحوه رشد نفوذ فرهنگی کره جنوبی از دهه 80 اشاره دارد. (این امر عمدی است ، توجه داشته باشید – وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی کل واحدی را برای سرمایه گذاری در این موارد اختصاص داده است. اطلاعات بیشتر در اینجا.) مانند همه موج ها ، آهسته روی من رخنه کرد … اول ، من گیر کردم روی پاک کننده های روغن کره و وصله های جوش دار. سپس من به کی پاپ ، بهترین ژانر موسیقی برای رقص ، تمرین یا فقط کشتن یک ساعت در YouTube افتادم. تا زمانی که درام ها را پیدا کردم ، هالیو کاملا مرا زیر و رو کرد.

درصورت عدم آگاهی ، صنعت تلویزیون و فیلم است غول پیکر در کره جنوبی نتفلیکس طی 5 سال گذشته 700 میلیون دلار در محتوای کره ای خود سرمایه گذاری کرده است و قصد دارد 500 میلیون دلار دیگر نیز در سال 2021 هزینه کند. یک دلیل خوب وجود دارد: نمایش ها شگفت انگیز هستند. هر قسمت معمولاً شامل 16 پوند است و اساساً هر اپیزود به طول یک فیلم است که باعث می شود تماشایی خارق العاده داشته باشید. به علاوه ، در حالی که زنان فقط 25 درصد از نویسندگان فیلمنامه را در ایالات متحده تشکیل می دهند ، در کره این تعداد تقریبا 90 درصد است. این کاملاً در داستان های گفته شده و نگاهی که از طریق آنها به اشتراک گذاشته می شود ، منعکس می شود – شما چیزهای سرگرم کننده ای مانند خطوط پیرامون چگونگی سکسی بودن یک مرد را دریافت می کنید دست ها واقعاً نمایشگرهای آسیب پذیر احساسات بین دوستان و صحنه هایی از خوابیدن زنان در خانه با ماسک های ملحفه ای است. شارلوت چو ، متخصص زیبایی و بنیانگذار Soko Glam ، با عشق فیلم کره ای را “اولین عشق” خود می نامد. با هم ، ما درام های K موجود در Netflix را با برخی از محصولات محبوب K-beauty او جفت کردیم. آماده دیدن چیز جدید و امتحان چیز جدید هستید؟

نهایت سوختگی آهسته. پارک اصیل Saeroyi اصولاً سه سال صرف برنامه ریزی ، هفت سال صرفه جویی در هزینه و چهار سال برای رشد تجارت رستوران خود با یک طرح بزرگ بهترین شرکت غذایی کره ، Jangga Co. ، و یک فرهنگ سختگیرانه سفت و سخت شرکت.) در همین حال ، همکار او Jo Yi-seo ، یک تأثیرگذار با غریزه درخشان برای بازاریابی ، در حال کار طولانی مدت خود است: خود را برای Saeroyi بسیار ارزشمند کنید که نمی تواند کمک کند اما عاشق شود با او این سریال دارای پس زمینه ای پر جنب و جوش از محله Itaewon سئول ، بازیگران نسبتاً متنوع (شخصیت های سیاه و تراجنسیتی وجود دارد) و برخی از افراد ناخن گیر واقعی است. اما این فقط در مورد پایداری ثابت است. شارلوت آن را با تونر تصفیه کننده شیر توس توس ، که 1 درصد AHA و بیش از 80 درصد شیر توس آبرسان است ، جفت می کند. شارلوت می گوید: “شما نتایج یک شبه را نخواهید دید ، اما با صرف کمی وقت و سرمایه گذاری ، پوستی درخشان با یک سد پوستی به همان سلامتی رابطه Yi-seo و Saeroyi خواهید داشت!”

این نمایش از این طریق است که من فهمیدم سئول تنها 35 مایل با مرز کره شمالی فاصله دارد. 35 مایل! اگر در نیویورک هستید ، این تقریباً بین فاصله SQ H Glossier و ساحل جونز است. هر چقدر بیشتر فکر کنید ، عملی تر به نظر می رسد که یک مدیر اجرایی زیبایی پاراگلایدر در سئول ممکن به طور تصادفی در یک گردباد غرق شوید و در DMZ تف کنید. هنگامی که او فرود آمد ، Se-ri توسط یک افسر ارتش کره شمالی به طور تصادفی بسیار داغ به نام Ri Jeong-Hyeok کشف شد ، که تصمیم می گیرد از او در برابر وزارت امور خارجه سایه محافظت کند. سری در حالی که در خانه پاسگاه جئونگ-هایوک مخفی شده بود ، به روال کامل مراقبت از پوست (یا اوه ، آب گرم گرم) دسترسی ندارد ، اما او می تواند برخی محصولات کره جنوبی را که قاچاق شده و در بازار سیاه فروخته می شود ، دست بکشد . شارلوت می گوید: “در صحنه بازار كه این لوازم آرایشی غیرقانونی معامله می شود ، متوجه خواهید شد كه در این فروشگاه ماسكهای ملحفه ای از Mediheal وجود دارد. تعجب آور نیست كه كره های شمالی بخواهند دست خود را روی اینها بگذارند – آنها محبوب ترین ماسک های ملحفه ای در کره و ارزان نیز! ”

پسر یه جین ، که همچنین در آن نقش اصلی را دارد سقوط روی شما، در اینجا به عنوان یک زن شغلی رانده شده بازی می کند که … نگاه کنید ، ما در بهترین حالت از او جین آه کم نمی آوریم. او در محل کار مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است ، 30 ساله است و هنوز با پدر و مادرش زندگی می کند و به تازگی توسط یک دوست پسر قلع و قمع دو زمانه او را رها کرده است. یک روز در حالی که از دفتر به خانه می آمد ، به برادر کوچک دوستش جون هی ، که تازه از دوران حضور در ایالات متحده به سئول بازگشت ، برخورد می کند. شگفتی: او اکنون یک قایق رویایی است! شارلوت توضیح می دهد که آنها هفت سال اختلاف سنی دارند ، “اما سن تنها دلیل ممنوعیت عشق آنها نیست.” “این همچنین زمینه و” کلاس “او است. او به سادگی کافی نیست. ” او پیشنهاد می کند این نمایش را با ذاتی واقعی به سبک کره ای مانند این Son Rev Tri-Bio درمانی ترکیب کنید ، که از مواد تخمیر شده (در این مورد ، یک گالاکتومایس عظیم تصفیه می کند 90 درصد) و آنتی اکسیدان ها برای ظاهر چاق و جوانتر است. دلیل دیگر این ذات یک تطابق کامل را ایجاد می کند؟ بطری شیشه ای لوکس. “شاید جون هی باید آن را به مادر جین آه هدیه دهد ، و او می تواند تغییر دگرگونی ایجاد کند؟”

این نمایشی است که باید هنگام تماشای همسایگان تماشا کنید. این نوستالژی بخشی از دهه 80 با یک قسمت نوستالژی پیش از همه گیری است ، که مشخصاً از روی عمد نیست ، اما در حال حاضر واقعاً مورد بازدید قرار می گیرد. داستان پنج دوست دبیرستانی و خانواده های آنها را دنبال می کند که همه در یک خیابان سئول زندگی می کنند. برخلاف اکثر نمایش های K ، هیچ داستان داستانی جذاب و عاشقانه ای دراماتیک وجود ندارد – شما فقط نوجوانان را دنبال می کنید اگر چه آزمایشات سختی های بزرگسالی (خرد شدن! بی دست و پا بودن! عدم اطمینان در مورد آینده!) را دنبال کنید. فرار به دنیایی که هر شب ، غذاهایی را که مادرتان با بهترین جوانه های شما طبخ کرده است ، شکر آور است. اگر شانس به نفع ما باشد ، خیلی زود می توانیم دوستان و خانواده خود را ببینیم! و همانطور که شارلوت می گوید ، “دوستان اجازه نمی دهند دوستان بدون وصله های جوش دار زندگی کنند.” اینها با لبه مورب مات هستند (بخوانید: تقریباً نامرئی) و نه تنها تفنگ را از روی zits فعال می مکند ، بلکه از آنها در برابر چیدن و تحریک بیشتر محافظت می کنند. وی می افزاید: “42 وصله در یک بسته کافی است تا آنها را با بهترین افراد به اشتراک بگذارید و به آنها منتقل کنید.” “آیا دوست ندارید وصله های جوش بخشی از برنامه های معمول شما در دبیرستان باشد؟”

قصه ای به قدمت زمان: این داستان را دارید اندیشه از شخصی که شما له می کنید ، و سپس شما شخص واقعی را دارید. در این حالت ، نام دوسان از دوران کودکی دال-می واقعاً هان جی پیونگ است که مادربزرگ از او خواسته است نامه های عاشقانه جعلی بنویسد به این امید که عزت نفس او را تقویت کنند. واقعی در همین حال ، نام دوسان مشغول تمرین کدگذاری و کار بر روی فناوری جدید AI بود. وقتی Dal-mi به جستجوی اولی می رود و دومی را ملاقات می کند ، Ji-pyeong (که برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار VC داغ بزرگ شده است) Do-san را متقاعد می کند تا آنجا که ممکن است با هم بازی کند. شارلوت می گوید: “هرگز لحظه کامل تری برای دور هم آمدن یک دوتایی تعریف شده نبوده است.” سپس I Met You’s Cleansing Duo با یک پاک کننده بر پایه روغن برای ضدآفتاب ، آرایش و چربی ذوب می شود و آن را با یک پاک کننده پایه آب پر از آنتی اکسیدان و اسیدهای ملایم جفت می کند. “هنگامی که استرس دارید و اواخر شب در شروع کار خود کار می کنید ، به تمام کمکی که می توانید برای حفظ شکل ظاهری پوست خود داشته باشید نیاز خواهید داشت!”

“اما اوشینسکی.”

عکس از Crash Landing On You ، از طریق Netflix

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>