دانشمند زیست فناوری با مراقبت های اضافی مو در او

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای فرصتی برای نمایش در ITG درج کنید.

“سلام! Dunni Odumosu (theedunnio) اینجا در فیلادلفیا. من خودم را یک حرفه حرفه ای می دانم – من یک حرفه تمام وقت در صنعت بیوتکنولوژی دارم ، یک کسب و کار که به مارک های زیبایی مستقل که قصد ورود به آفریقا را دارند به نام House of Arewa و پادکستی به نام Beauty Needs Me کمک می کند. سابقه من در شیمی است. وقتی جوانتر بودم فکر می کردم که می خواهم دکتر شوم – اما وقتی فهمیدم که می توانی یک فرمولاسیون آرایشی و بهداشتی باشی ، من فروخته شدم. من کار خود را به عنوان یک شیمی دان در L’Oréal شروع کردم. اما بعد از مدتی فهمیدم که نمی خواهم برای تمام حرفه ام در آزمایشگاه کار کنم. من به مدرسه grad رفتم ، مطمئن نیستم که اگر یک فرمول ساز نباشم ، چه کار دیگری می توانم در دنیای زیبایی انجام دهم. در سال 2011 ، زمانی که برای دیدار با خانواده در نیجریه به یک سفر طولانی رفتم ، همه چیز برای من کلیک کرد. موهای من طبیعی است و می دانستم که محصولات مورد نیاز برای حالت دادن را در آنجا پیدا نمی کنم. شما نمی توانید به راحتی وارد CVS یا Target در آفریقا شوید – بسیاری از مارک های مستقر در ایالات متحده آفریقا را یک بازار زیبایی مناسب نمی دانند یا محصولات خود را در آنجا عرضه می کنند. عمه ها و عموهای من فقط برای خرید این چیزها سفرهای اختصاصی به خارج از نیجریه ، به لندن یا آمریکا می روند. صادقانه بگویم ، این باعث عصبانیت من شد – زنان در آفریقا اگر فقط در دسترس باشند هزینه La Mer یا MAC یا کلینیک را پرداخت می کنند.

در پادکست من ، من و Taleah ، میزبان مشترکم ، بازار زیبایی آفریقا و زیبایی سیاه را روشن می کنیم ، موضوعاتی که به ندرت در دنیای غرب برجسته می شوند. ایده کلیدی این نام این است که ما می خواهیم به مردم نشان دهیم در صنعت زیبایی فارغ از رنگ ، فرهنگ و محل زندگی شما برای همه جا وجود دارد. من واقعاً با ادغام دو دنیای خود دست و پنجه نرم می کنم ، زیرا وقتی در علم غرق شوید ، زیبایی بسیار ناپسند تلقی می شود. من در حال کار برای داشتن هرچه هستم کار می کنم – مانند این واقعیت که امروز ممکن است من موهای بلوند داشته باشم ، فردا موهای بلند ، صاف و سیاه داشته باشم ، و روز جمعه نیز یک موج دار فر. و من به زیبایی به عنوان تابعی از سلامتی کلی توجه دارم. چه حسی دارم آیا احساس خوبی دارم؟ چه چیزی احساس خوبی به من می دهد؟ اگر احساس خوبی داشته باشم ، خوب به نظر می رسم ، و این انگیزه می شود که شاید کمی بیشتر به مراقبت از ظاهر خود بپردازم.

من سعی می کنم ماه های دیگر به Sonya Savage Skin Care در فیلادلفیا بروم. من همیشه به دنبال جراحی های صورت بوده ام و چیزی که در مورد سونیا دوست دارم این است که او چیزی به من فشار نمی آورد. من همیشه از گفتن محصولات جدید مراقبت از پوست که استفاده می کنم بسیار هیجان زده ام و او مانند “شما باید جلوی آن را بگیرید!” شما به 10 محصول نیازی ندارید! ‘ من قدردانی می کنم که چقدر او با من واقعی است. من تمایل دارم به سمت مراقبت از پوست درجه پزشکی گرایش پیدا کنم زیرا مطمئناً به علم اعتقاد دارم. در مورد ماده شیمیایی یک سو mis تفاهم وجود دارد. مواد شیمیایی در همه چیز است! حتی چیزهای طبیعی نیز مواد شیمیایی هستند – اگر شما یک استاد راهنما باشید ، از هر ماده ای که استفاده می کنید مواد شیمیایی هستند. همه مواد شیمیایی طبیعی برای شما مفید نیستند و همه مواد شیمیایی ساخته شده توسط انسان نیز بد نیستند. مثل این است که وقتی افراد صنعت دارو را شرور می کنند – آیا عوارض جانبی وجود دارد؟ بله ، عوارض جانبی نیز وجود دارد. اما مزایای انکار ناپذیری نیز برای افراد در هنگام مصرف دارو وجود دارد. ای کاش مردم درک کنند که در مورد زیبایی نیز صدق می کند.

من چهره ام را دوست دارم و احساس می کنم پوست زیبایی دارم – در این مورد فروتنی نخواهم داشت. اما نقاطی وجود دارد که من سعی می کنم آنها را یکنواخت کنم. صبح من از نوار پاک کننده Urban Skin Rx Even Tone استفاده می کنم که دارای اسید کوجیک و اسید آزلائیک است. مراقبت از پوست من Batman و Robin Biologique Recherche’s P50 1970 و Skinceuticals ‘CE Ferulic هستند. من آنها را خیلی دوست دارم و هر دو برای من جام مقدس هستند. مرطوب کننده من بعدی است و من عاشق کرم مرطوب کننده صورت فوق العاده Kiehl و مرطوب کننده روشن کننده Bolden با SPF 30 بوده ام. اگر از Kiehl استفاده کنم کرم ضد آفتاب غیب Supergoop را نیز می گذارم که هرگز از بین نمی رود. من با پیدا کردن یک ضد آفتاب معدنی دست و پنجه نرم می کنم ، حتی اگر Kinship مورد علاقه من در مورد آنچه که امتحان کرده ام است.

من به طور روزانه آرایش نمی کنم ، اما سعی می کنم روی درمان هایی که دوام می آورند سرمایه گذاری کنم. به جای اینکه هر روز ابروهایم را پر کنم ، در Juna Beauty Spa در فیلی ابروهای ابرو پیدا کردم. این نوعی خال کوبی ابرو متفاوت از میکروبلیدینگ است – به ابروهای شما رنگ بیشتری می بخشد. من در Bella Vista Lash Lounge مژه های اکستنشن می گیرم تا به چشم هایم اضافه بدهم ترکیدن. من همیشه یک سبک عروسک ترکیبی را می خواهم ، زیرا من صدا را در وسط دوست دارم. و بعد اگر من آرایش می کنم ، از هر ده مورد ، نه بار رژ لب است. من یک زن پوست تیره هستم و عاشق این هستم که رنگ قرمز قرمز آبی چگونه به چهره من بنظر می رسد. برخی از قرمزهای مورد علاقه من شامل Lip Bar Liquid Matte in بانو بانو و نارس دختر اژدها، در حالی که رژ لب رنگی Raine Safari Raine در شکارچی برهنه مورد علاقه من است من سنگین مات هستم.

موهای من طبیعی است و من بافت طبیعی خود را 4C توصیف می کنم. من فرهای بسیار تنگ ، نرم و زرق و برق دار دارم. وقتی من نوار بافته می شوم ، حدود شش تا هشت هفته دوام می آورند. برای همین به یک مغازه بافندگی آفریقایی در فیلی به نام Queen Bee Hair Salon می روم ، اما موهای خودم را هم خیلی کار می کنم. من اسکراب Briogeo Scalp Revival را دوست دارم و از شامپو و نرم کننده Innersense استفاده می کنم. سپس خودم آن را میپیچانم ، یا صاف می کنم و کلیپ ها را قرار می دهم. مطمئناً آرایشگر اصلی ام هستم. برای یک ظاهر طراحی شده ، من به سبک پوسته های پوسته پوسته و مرطوب کننده روزانه Doublebutter Cream Rich Daily استفاده می کنم.

من هفته ای یک یا دو بار مسواک می زنم و هفته ای یک یا دو بار از اسکراب بدن استفاده می کنم. این اواخر من واقعاً مسواک می زنم خشک. اونی که الان استفاده می کنم تازه وارد آمازون شدم ، اما یکی از Gilded Body دارم که واقعاً ازش هیجان زده ام. اسکراب هایی که من دوست دارم اسکراب شکر Shea R&R Luxury و اسکراب قهوه Frank Body’s است. من با ژل دوش Love Beauty و Planet از Target یا Olay می شستم – بسیار ابتدایی. و سپس بیشتر وارد روغن های بدن و مرطوب کننده ها می شوم. وقتی از دوش خارج می شوم ، بلافاصله The Established’s Elixa حمام و بدن سرم را می پوشم و سپس کرم بدن آنها را از بالا لایه می کنم. اگر در آب و هوای گرم تری قرار دارم یا تابستان است ، من عاشق Shea Oil R&R Luxury هستم. کره شی سخت است و شما باید قبل از استفاده از آن ، آن را در دست گرم کنید. با روغن شی ، تنها کاری که باید انجام دهید فشار دادن پمپ است. این خارق العاده است. من از سال گذشته شروع به استفاده از این مواد کردم – توزیع کننده آمریکایی آنها در مریلند است ، اما در واقع در غنا تولید می شود.

وقتی واقعاً استرس دارم ، دوش را برای حمام عوض می کنم. حمام خوب هرگز از بین نمی رود – این تنها موردی است که واقعاً به من کمک می کند تا آرام شوم. من روغن Elixa ، نمک های حمام یا یک بمب حمام را در آن قرار می دهم ، اما صادقانه بگویم ، فقط با آب گرم کاملا خوب هستم. فقط باید خیس بخورم سپس من یک برنامه تلویزیونی را اجرا خواهم کرد که لازم نیست به آن فکر کنم – من یک Bravo و E هستم! معتاد من هر چیزی را پر تماشا می کنم ، بنابراین درباره یک سریال به من نگو ​​مگر اینکه چند روز فرصت داشته باشم آن را تمام کنم. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>