خریدار فروشگاه بزرگ که عاشق تغییر شکل است

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای فرصتی برای نمایش در ITG درج کنید.

“نام من تریسی مارگولیس است (tmargolies) و من بازرگان اصلی ساکس هستم. من تقریباً شش سال در ساکس بودم. وقتی خریدار یک دسته خاص هستید ، به هر قرار ملاقات مراجعه می کنید ، تصمیم می گیرید که چگونه بودجه خود را خرج کنید و سپس کارها را بر اساس مکان فروشگاه و آنلاین مرتب می کنید. من فکر می کنم یک خریدار خوب توازن بین دانش مالی و روده را دارد. تو برای چی هیجان داری؟ به نظر شما بهترین چیز چیست؟ مشتری ما چه چیزی را دوست دارد؟ روانشناسی زیادی در خرده فروشی وجود دارد ، اما شما همچنین باید ریسک کنید.

چیزی که من در مورد کارم دوست دارم این است که همیشه به مردم و محصول برمی گردد. من می توانم از نزدیک به قطعات دیور و شانل نگاه کنم ، و همیشه با زیبایی واقعی احاطه شده ام. نمایش مک کوئین تئاتر است. یکی از بزرگترین رازهای زیبایی من این است که ما در اسپای ساکس خدمتی به نام Martine de Richeville داریم. این یک ماساژ لنفاوی بر روی کل بدن شما است ، و شما واقعاً با اتمام آن تفاوت در نفخ شکم مشاهده می کنید. این کاری است که من می کنم وقتی واقعاً می خواهم خودم را درمان کنم. کار دیگری که من انجام می دهم دیدن امبر در بوتیک Saks Givenchy برای یک تغییر شکل است. او دقیقاً می داند که من چطور دوست دارم آرایش خود را انجام دهم و اگر شام خاصی بخورم یا چیز دیگری به سراغش می رفتم. من فقط خط چشم بالای پلک بالا را دوست دارم و مژه های اضافی را خیلی دوست دارم. من هرگز از مژه های کاذب روی خودم استفاده نمی کنم ، اما کهربا باعث می شود آنها خیلی عالی به نظر برسند. او همچنین گاهی اوقات من را کانتور می کند ، کاری که من سعی کردم خودم انجام دهم و … بهتر است اگر آن را به او بسپارم.

اکنون ، تمام روز مقابل دوربین بزرگنمایی شخصی خودم ، نسبت به ظاهر پوست بسیار حساس هستم. من قبلاً هر چند وقت یکبار از پرایمر استفاده می کردم و اکنون نیز به طور مداوم از آن استفاده می کنم. آغازگر Givenchy Prisme بیشتر تصحیح کننده رنگ است و من همچنین Gucci Sérum De Beauté Fluide Soyeux را دارم. این یکی بیشتر به من یک پایان ابریشمی می دهد ، و من احساس می کنم که به پوشش اضافی نیاز ندارم. گریم گوچی عالی است! محصولات واقعا قوی هستند ، مواد تشکیل دهنده ایمن هستند و من بسته بندی را دوست دارم. پایه ای که من بیشتر اوقات استفاده می کنم بنیاد مایعات نرم La Mer در است 250 ماسه، که من در ابتدا مطمئن نبودم اما واقعاً جلوه زیبایی می بخشد. به جای کانتور ، Guerlain Terracotta Sunkissed Bronzer را داخل آن قرار دادم 03 در همه جا استفاده کنید و از رژگونه سیسیلی پاریس Le Phyto استفاده کنید گل چوب.

من ابروهایم را خنک می کنم و به ابروهای سابریا آغشته می شوم ، که فوق العاده است ، و سپس آنها را با مداد لورا مرسیه رنگ می کنم سبزه نرم. این فقط آسان است. من از خط چشم مدادی تام فورد استفاده می کنم ، و اگر می خواهم ماندگاری بیشتری داشته باشد گاهی اوقات از این خط مایع Givenchy استفاده می کنم. من همیشه ریمل نمی زنم اما هر روز رژلب می زنم. مادرم همیشه به من می گفت هرگز از خانه بدون رژ لب خارج نشوی و دوستانم همیشه مرا مسخره می کنند زیرا هر کجا که باشم ، رژ لب دارم. من همیشه دنبال چیزی کمی تیره تر از رنگ لب طبیعی ام می روم ، مانند Chanel Rouge Coco in 438 سوزان، یا قرمز مانند روژ دیور در 999 مخمل.

من عاشق شنیدن مارک هایی هستم که وقتی خرید قرار ملاقات می کنم درباره علم محصولات جدیدشان صحبت می کنند. بسیاری از توصیه های من ناشی از آن تعاملات است. من همیشه صورتم را با کرم کف کننده Sisley Radiance می شویم ، که این احساس پاک و تمیز را به من می دهد. به نظر من محصولات سیسلی فقط کار می کنند – من قبلا از روغن گل رز سیاه استفاده می کردم که بسیار شگفت انگیز است. هر از چند گاهی ، شاید یک یا دو بار در هفته ، با تونر لایه بردار Lancer Polish یا Augustinus Bader لایه برداری می کنم ، که خیلی هم دوست دارم. لایه برداری به یکنواخت شدن رنگ پوست من کمک می کند. من در اواخر 40 سالگی هستم و همیشه می خواهم براق ، خشک نباشم ، بنابراین چند محصول آبرسان را لایه لایه می کنم. سرم Clé de Peau درخشش خوبی به من می دهد ، من احساسی را که کرم نرم La Mer دارم دوست دارم و بسته به اینکه اگر کمی بیشتر بخواهم ، ممکن است از روغن صورت Bader نیز استفاده کنم. من صبح و شب از کرم دور چشم خاویار La Prairie Skin استفاده می کنم – مادر من همیشه می گفت که کرم دور چشم چقدر مهم است ، بنابراین من 25 سال است که از کرم دور چشم استفاده می کنم. و سپس من از ضد آفتاب La Prairie که دارای SPF 50 است نیز استفاده می کنم. مراحل زیادی است ، اما من خیلی سریع آن را مرور می کنم.

هر چه پیرتر شدم ، بیشتر تمرکزم روی مراقبت از مو بوده است. موهای من نازک ، برجسته است و همیشه آنها را دم می کنم. اما اکنون که بیشتر با کودک نوپای خود در خانه هستم ، بیشتر اوقات آن را پوشیده ام. من دوست دارم قبل از دوش گرفتن از ماسک پاک کننده سیسلی استفاده کنم ، سپس از نرم کننده و شامپوی حجم دهنده آنها استفاده می کنم. محصولات پوست سر فیلیپ کینگزلی نیز بسیار خوب هستند. مشتی عطر دارم که از آنها لذت برده ام – شروع روز با عطر لبخند می زند. موردی که بیشتر از آن استفاده می کنم احتمالاً Ex Nihilo Fleur Narcotique است ، اما اگر هوا بسیار آفتابی باشد ممکن است لباس گلگون تری مانند Maison Francis Kurkdjian À La Rose را بپوشم و اگر هوا تاریک و بارانی باشد کمی عمیق تر می شوم ، مانند Byredo Bal d’Afrique ، یا قویتر ، مانند Voulez-Vous Coucher Avec Moi از کیلیان. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>