جولی فاگرهولت ، رئیس طراحی ، H2OFagerholt

“من حدود نیم ساعت در خارج از کپنهاگ بزرگ شدم. وقتی بچه بودم واقعاً می خواستم ماما شوم. [Laughs] اما مدرسه به طور طبیعی به من نرسید ، بنابراین این رویا خیلی سخت بود. تقریباً در همان زمان علاقه زیادی به دوخت لباس های خودم پیدا کردم. من از 10 سالگی چرخ خیاطی خودم را گرفتم و خودم فقط فهمیدم. سرانجام کلاس های خیاطی را شروع کردم و ناگهان دوست داشتم وقت خود را در مدرسه بگذرانم. کلاسهای منظم واقعاً فقط برای من نبود.

حرفه
من برند خودم را راه اندازی کردم [called Heartmade] 22 سال پیش ایده این بود که همه کارها را بسیار با کیفیت انجام دهیم. در آغاز این یک چالش بود ، زیرا این امر همه چیز را بسیار گران می کرد. در پایان من موفق به انجام آن شدم. وقتی شرکت را فروختم ، شش سال دیگر با آنها کار کردم و بعد … در یک زمان خاص دیگر رویاهای مشابه را نمی دیدیم. من تصمیم گرفتم سه سال پیش بروم. من هنوز هم فکر می کنم از بسیاری جهات بخشی از هویت من است. اخیراً یک شرکت بسیار قدیمی پوشاک ورزشی دانمارک با من تماس گرفته و از من خواسته است که نام تجاری جدیدی برای آنها ایجاد کنم و به آنها هویت جدیدی بدهم. فکر می کنم مردم من را در این مارک جدید ، H2OFagerholt می شناسند. کیفیت محصولات ، رنگهایی که استفاده می کنم ، نحوه استفاده از آنها ، جزئیات … فکر می کنم آنجاست که می توانید شخصیت من را ببینید.

سرانجام کلاس های خیاطی را شروع کردم و ناگهان دوست داشتم وقت خود را در مدرسه بگذرانم.

STYLE + معطر
در حال حاضر همه ما لباسهای زیادی در اینجا در کوپن هجن پوشیده ایم ، بنابراین من فکر می کنم که جواهرات چیزهای زیادی می گویند. یک گردنبند یا انگشترها کمی به سبک چیزها میپردازد تا خیلی راحت به نظر نرسم. اگر من در خانه بمانم ، ممکن است در طول روز لباس هایم را عوض کنم. آنچه می خواهم بپوشم خیلی به روحیه من بستگی دارد. با عطر من هم همینطور است. من می توانم یک عطر را صبح بپوشم ، و سپس عصر را به یک چیز دیگر تغییر دهم. صبح عاشق یکی از Glossier هستم. تازه تره و سپس من آنیما موندی از Sigil را که یک مارک کوچک است ، برای شب دوست دارم. نوعی تند و همچنین کمی گلدار است. نمی توانم دقیقاً بگویم چیست ، و به همین دلیل است که آن را دوست دارم.

مراقبت از پوست
اولین کاری که صبح انجام می دهم شستن صورت با پاک کننده ژله ای شیری است. من واقعاً عاشق این پاک کننده هستم. من آن را قبل از دوش گرفتن می پوشم ، حدود دو دقیقه در حمام می گذارم و سپس آن را با آب برمی دارم. من فکر می کنم به گردش خون کمک می کند و پوست من بسیار خوب به نظر می رسد. همچنین ، من نمی دانم که این درست است ، اما اگر لکه های کوچکی داشته باشم ، مقداری شب را می پوشم و سپس با آن می خوابم. لکه های من همیشه روز بعد از بین می روند. این فقط به نوعی پوست من را متعادل می کند – برای من بسیار خوب است.

Julie Fagerholt Shot 6 1156 برش خورده است

قبلاً نمی توانستیم Glossier را در دانمارک تهیه کنیم و بنابراین هر وقت دوستانم به نیویورک می رفتند چیزهایی برای من می خریدند. سه سال پیش برای خودم به فروشگاهی در نیویورک رفتم. بعد از 10 سال اولین بار بود که به نیویورک سفر می کردم – آنقدر مشغول کار بودم و فکر این همه مدت نشستن در هواپیما و داشتن جت لگ … نمی توانستم این کار را انجام دهم. اما بعد از اینکه شرکتم را ترک کردم ، انرژی بسیار زیادی پس گرفتم. این اولین کاری بود که انجام دادم: سوار هواپیما شدم و به نیویورک رفتم. سفر خیلی خوبی بود. انرژی آنجا و نحوه صحبت مردم در خیابان با یکدیگر … من به آن عادت ندارم. مردم جملاتی مانند: “اوه سلام ، امروز چطور هستی؟” یا “چه لباس زیبایی!” در دانمارک ، ما در خیابان با یکدیگر صحبت نمی کنیم. ما بیشتر تعطیل هستیم انرژی نیویورک بسیار خوب است. بعد از اینکه صورتم را شستم ، از دو محصول Vintner’s Daughter استفاده می کنم. Essence محصول جدید آنها است و واقعاً بیشتر شبیه سرم است و سپس از روغن آن استفاده می کنم. من هر دو را دوست دارم زیرا بسیار طبیعی هستند.

آرایش
ظاهر آرایش در کپنهاگ بسیار طبیعی است. کمی طبیعی به نظر می رسد کمی نگاه کنید هم طبیعی [Laughs] من دوست دارم که گاهی موهایم را باد بزنم ، ناخن هایم را تمام کنم ، و مردم اینجا در کپنهاگ مانند: وای! چرا این کار را کردی؟’ همه در شهر در حال دوچرخه سواری هستند و شما باید از کلاه ایمنی استفاده کنید و باران زیادی می بارد ، بنابراین باید کمی عملی باشید. اما من همچنین فکر می کنم این فقط یک ذهنیت دانمارکی است – ما باید به نظر برسیم که کاری نکرده ایم. آرایش برای من طبیعی است و دوست دارم کمی بیشتر کار کنم.

من از انگشتانم استفاده می کنم تا Glossier Stretch Concealer را در آن استفاده کنم G6 زیر چشم من ، زیرا من با حلقه های سیاه مشکل دارم. که خیلی خوب است. سپس دوست دارم یک پمپ Futuredew بردارم و آن را بر روی نقاط بلند صورتم فشار دهم تا برجسته شود. من همچنین هالوسکوپ را در داخل دارم کوارتز-من همچنین آن یکی را دوست دارم. گاهی اوقات آن را زیر Futuredew قرار می دهم ، و بعضی وقت ها که کارم تمام شد آن را روی همه چیز می گذارم. قبل از ویروس کرونا ویرایش مژه داشتم و الان یک سال است که آن را نمی پوشم. واقعاً دلم برایشان تنگ نمی شود! من هرگز Lash Slick را امتحان نکرده بودم زیرا ریمل نمی زدم – همیشه مژه هایم را لک می کردم. اما حالا که آن را امتحان کردم ، فکر نمی کنم دوباره به مژه ها برگردم. این واقعاً باعث زیبایی مژه های طبیعی من می شود. و سپس سرانجام ، از مومیایی کردن Glossier استفاده می کنم. من می دانم که این یک براق کننده لب نیست ، اما هنوز هم چنین درخشش خوبی دارد. گل رز مورد علاقه من است ، و در واقع بعضی اوقات نیز کمی از ناخن هایم استفاده می کنم.

من فکر می کنم این فقط یک ذهنیت دانمارکی است – ما باید به نظر برسیم که کاری نکرده ایم.

مو
من یک دوست خوب به نام عشا خامو دارم که موهای من را می زند و رنگ می کند. حالا او به خانه من می آید ، اما من معمولاً به سالن او می روم. من در کشوری از دختران بلوند زندگی می کنم ، اما هرگز وسوسه بلوند شدن را احساس نکردم – موهایم واقعا خاکستری شده و دوست دارم قهوه ای متوسط ​​باشد. نه خیلی تاریک و نه خیلی روشن. او همچنین یک درمان بر روی موهای من انجام می دهد به نام برزیلی ، که تمام وز شدن مو را از بین می برد. من در بیشتر مواقع موهایم را به عقب می پوشم ، زیرا وقتی کار می کنم ، ساده ترین کار برای من است. وقتی من موهایم را پایین می اندازم همه همیشه در شوک هستند. به دلیل همه گیری ، موهای من الان خیلی بلند هستند.

من هفته ای یک بار موهایم را می شویم ، و شامپو و نرم کننده من از یک مارک آمریکایی است که من عاشق آن هستم به نام Ouai. فوق العاده است من عاشق این هستم که آنها برای نوع موی من – موهای فر و وز دار – محصولی درست می کنند زیرا بیشتر محصولات مو در دانمارک مناسب من نیست. این روغن ها روغن زیادی دارند که من آنها را ترجیح می دهم. موهای من بیشتر اوقات بسیار خشک است و دوست دارم موهایم نرم شود. اولین محصولی که تا به حال پیدا کرده ام و ظاهری نرم و ابریشمی به من می بخشد این محصول است ، Serum Hair # DM027 از دیوید مالت. و سپس برای نرم کردن آن ، من همیشه از این کرم Balmain Curl و کمی آب استفاده می کنم. بسیار آسان و سریع است.

جولی فاگرهولت شات 3 0465

ناخن ها + بدن
من ناخن هایم را هر هفته در میان انجام می دهم. این برای من واقعاً چیز بزرگی است زیرا من در جلسات وقتی که در مورد طرحهایم توضیح می دهم همیشه از دستانم استفاده می کنم و هنگام طراحی زیاد به آنها نگاه می کنم. برای من ، وقتی به ناخن هایم نگاه می کنم همیشه احساس راحتی می کنم و خوب هستند. زنی به نام ایزابلا ناخن های من را می کند و قبل از اینکه به جای او بروم ، من همیشه ایده های زیادی برای کاری که می خواهم انجام دهم برای او ارسال می کنم. این به نوعی شبیه تخته خلقی است – من عکس هایی از طرح ها را در اینستاگرام پیدا می کنم و برخی از آنها را که دوست دارم ذخیره می کنم. شب قبل از قرار ملاقاتم برمی گردم و به آنها نگاه می کنم و شاید رنگ ها را تغییر دهم یا به نوعی طرح را تغییر دهم. بعضی اوقات سعی می کنیم ناخن هایم را به اشکال مختلف درآوریم ، اما من همیشه در نهایت به مربع برمی گردم. و ما همیشه از Shellac استفاده می کنیم – این ناخن های طبیعی من هستند.

مقدار زیادی روغن کوتیکول و کرم دست مهم است ، به خصوص به این دلیل که ما همیشه از ضد عفونی کننده دست استفاده می کنیم. ضدعفونی کننده مورد علاقه من ، اتفاقاً اسطوخودوس دکتر برونر است. CND ، که همان مارک تولید کننده Shellac است ، دارای یک قلم روغن کوتیکول است که دوست دارم از آن استفاده کنم. کرم دست Glossier را هم خیلی دوست دارم. من هرگز از کرم دست استفاده نمی کردم. من صادقانه از همه آنها متنفر بودم. اما این یکی واقعاً مرا متعجب کرد. چسبناک نیست و من فقط می توانم آن را بپوشم و هر کاری می کنم ادامه دهم. باعث می شود دستانم خیلی ابریشمی شود. و من عاشق عطری هستم که در آن وجود دارد – کمی شبیه عطر You است. آن را همه جا با خودم می آورم.

برای من ، وقتی به ناخن هایم نگاه می کنم همیشه احساس راحتی می کنم و خوب هستند.

لوسیون بدن که من استفاده می کنم کره بدن Amber Vanillè لورا مرسیه است. و سپس من همچنین گاهی اوقات از ماساژ الیس و شگفت انگیز بدن و روغن بدن استفاده می کنم. من فکر می کنم آن مارک آمریکایی است. اگر غروب دارم غسل می کنم ، آن را روی گردن و شانه هایم می گذارم و با گوا شا خودم را ماساژ می دهم. با هم این دو بسیار خوب و بسیار آرامش بخش هستند. یکی دیگر از موارد آمریکایی که اخیراً کشف کردم این ماده خوشبو کننده Corpus است. قبل از استفاده از یک دئودورانت از ویشی ، یک مارک فرانسوی ، از داروخانه. من خیلی عصبی بودم که به یک Corpus تغییر مکان می دهم زیرا این طبیعی است و فکر کردم شاید این کار نکند. اما ایده استفاده از چیزهای طبیعی را دوست داشتم و در واقع جواب داد. رایحه Corpus که من دوست دارم Third Rose است.

من همه این محصولات جالب را در فروشگاهی به نام I Love Beauty می گیرم. بنیانگذار برای مدت طولانی در صنعت زیبایی بوده است – او قبلاً سردبیر مجله بود. او در یافتن چیزهای جدیدی که در یک فروشگاه بزرگ نمی بینید بسیار خوب است. به عنوان مثال ، من در آن فروشگاه پالو سانتو پیدا کردم و فهمیدم که من دوست دارم صبح آن را در دستشویی خود بسوزانم. بعد از شروع آن کار عادی ، این محصول دیگر را به نام بخور بدون دود Bodha خریداری کردم تا امتحان کنم. این دود ایجاد می کند ، اما به روشی کاملاً تازه که اصلاً شبیه بخور عادی نیست. من آن را دو بار در روز ، صبح و عصر می سوزانم و احساس می کنم به نوعی هوا را پاک می کند. به هر حال ، هر وقت چیز جدید و مهیج می خواهم ، گوشه گوشه آن فروشگاه را می روم. این کوچکترین فروشگاهی است که می توانید تصور کنید و در واقع در وسط یک باغ بزرگ است. وقتی همه اینها تمام شد ، شما باید بیایید. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس جولی فاگرهولت توسط Polina Vinogradova در کپنهاگ در تاریخ 30 ژانویه 2021.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>