جولی شات در مورد دوش گرفتن نظراتی دارد

اگر شما اتفاقاً یکی از 100000 فالوئر وی در اینستاگرام باشید ، دیگر می دانید که جولی شات ، سابق آی تی مدیر زیبایی و بنیانگذار فعلی Starface ، واقعاً فردی نیست که مانع آن شود. بنابراین وقتی ITG خبر پیدا کرد که او در حال کار بر روی یک مارک جدید است – مارک بدنه ای به نام Plus – ما کاری را انجام می دهیم که هر وبلاگی مجهز به آدرس ایمیل دارد. ITG از جولی خواست تا در مورد تجربه نهایی تمیز کردنش توضیح دهد. از آنجا که هرکسی یکی دارد ، خواه موضع حمام در مقابل دوش باشد ، صبح در مقابل شب ، یا حتی صابون تخته ای در مقابل مایع (و در واقع ترجیح جولی به مورد دوم هیچ کدام نیست ، با توجه به اینکه پلاس یک میدان بدون آب ، بدون بطری و با یک سرویس است که حل می شود به آب و صابون نرم بریزید) در اینجا همان چیزی است که جولی با کمال لطف توصیه کرد:

صبح ها برای حمام است ، عصرها برای دوش

هر کسی روز را با پیمایش از طریق تلفن خود شروع می کند (اوه … درست است؟) ، و جولی تفاوتی ندارد ، جدا از اینکه صبح پیمایش او در حمام انجام می شود تا او بتواند “صحنه Rev Rev” خود را روشن کند. خود حمام هرگز به طور کامل پر نمی شود (“فقط بالای پا”) ، بنابراین آب کمتری مصرف می شود ، و نور کم و آرام است –جهنمی برای شروع روز. و اگر حمام صبح اتفاق نیفتد (و آنها اغلب اتفاق نمی افتند ، جولی است) مشغول) ، سپس دوش گرفتن 5 دقیقه ای قبل از خواب به اندازه کافی خوب است.

تلفن مشعل حمام را در نظر بگیرید

بیایید برای یک لحظه دوباره از صحنه Rev Run بازدید کنیم. جولی این روزها به Blackberry با امضای Rev مجهز نیست ، اما تلفنی که او استفاده می کند از این نظر ویژه است که مخصوص استفاده در دوش و حمام است. این با یک فن استا پر شده است که “فقط به دنبال گزارش های زیبایی است ، بنابراین من آن را مرور می کنم و اخبارم را می گیرم. و سپس آن را برای افراد دیگری ارسال می کنم ، که معمولاً پاسخ می دهند ، “چرا الان این را برای من می فرستی و این تعداد چیست؟” [Laughs] من آنجا ایده های زیادی می گیرم. ” و اگر تعجب می کنید ، بله ، این تلفن مشعل ضد آب است و بله ، او اطمینان می دهد که حوله همیشه در قسمت داخلی حمام آویزان است زیرا “نمی توانید با دست خیس پیامک کنید”

مقداری اصطکاک اضافه کنید

شما می دانید که اسکراب شدید منحصر به فرد را می توانید فقط درصورتی که فردی که اسکراب را انجام می دهد بدست آورید؟ پاسخ جولی به آن حوله لایه بردار گوشی است که از آن استفاده می کند تا “لایه برداری شدید تا زمانی که پوست من عملا از بین برود”. او مربع شستشوی بدن Plus خود را داخل حوله قرار داده و سپس آب را روی آن می زند تا “کف بیشتری از حد ممکن شما ایجاد کند”. فقط هر روز این کار را نکنید – حتی جولی این کار را نمی کند. او فقط هر چند وقت یکبار به این روش لایه برداری می کند ، “وقتی می خواهم احساس جدیدی داشته باشم و احساس ابریشمی کنم.”

یک حصیر حمام بزرگ پسرانه تهیه کنید

این را باید گفت: تشک های حمام خیلی کوچک هستند. برای خشک شدن پاها حداقل به پنج مرحله متوالی نیاز دارید و یک حصیر حمام معمولاً جای دو مرحله کودک را دارد؟ جولی این را با حصیر حمام اضافی بلند خود فهمید ، که نوعی باند پرواز از دوش او به سینک ظرفشویی ایجاد می کند. هرس اهل شهر ساکت و آرام است که “پرده های دوش بسیار خوبی هم دارد.”

با دو عدد حوله خاموش کنید

یک حوله بزرگ مخمل خواب دار خوب است ، اما یک حوله بزرگ مخمل خواب دار که شما را گرم نگه می دارد و به راحتی از بین نمی رود حتی بهتر است – ما آن را یک روپوش حمام می نامیم. جولی کسی را که از Tekla گرفته بسیار توصیه می کند. “این سنگین و قابل توجه است و یک درمان واقعی است. به یاد دارم آرزو می کردم که پوشیدن روپوش روی بزرگنمایی اشکالی نداشته باشد. من بعضی اوقات فقط از آن به جای حوله استفاده می کنم. “

عکس از طریق ITG.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>