تریسی کانینگام ، صاحب رنگ ، مالک ، سالن Mèche

“وقتی جوان ترم واقعاً فقط یک علاقه داشتم ؛ این همیشه مو بوده است. من مثل یک ادم احمق بودم. خیلی از کارها را نمی توانستم انجام دهم ، اما اگر شما عکس موهای شخصی را به من نشان دهید ، می توانم آن را تکرار کنم من روی مادر زیبای خودم تمرین کردم و سپس در ژن خوارز ، که گرمترین سالن در سیاتل بود ، کار می کردم ، اساساً به عنوان یک خدمتکار. من چای سرو کردم ، جارو کردم و لباسشویی کردم. این عالی ترین شغل تاکنون بود.

من اولین نفری در خانواده ام هستم که هرگز به دانشگاه نرفته ام. این یک معامله بزرگ بود. من می دانستم که می خواهم آرایشگر شوم ، اما بلافاصله وارد این کار نشدم زیرا فکر می کنم تصوری داشتم که دخترانی که قصد آرایشگری را دارند در واقع دخترانی هستند که فقط نمی دانند چه کاری می خواهند انجام دهند. چون من انجام داد بدانید که من می خواستم چه کاری انجام دهم ، من نمی خواستم با آنها یکدست شوم. [Laughs] من یک نوع دختر شلوار مرواریدم ، بنابراین آنچه که در نهایت انجام دادم این بود که با دوستم آلیسون به لا ژولا بروم و به عنوان یک مسئول پذیرش در املاک و مستغلات مریل لینچ کار کنم. دفتر. و در یک زمان خاص ، تصمیم گرفتم به LA بروم. من واقعاً یک برنامه ریز نیستم – آیا این را می گیرید؟

هنگامی که به LA رسیدم ، به عنوان یک پذیرنده در PMK کار کردم ، که بزرگترین شرکت روابط عمومی در آن زمان بود ، و برای Pat Kingsley کار می کرد ، که یکی از قدرتمندترین زنان هالیوود بود. من در آنجا بسیار افسرده بودم و به تلفن ها پاسخ می دادم و می دانستم که نمی خواهم این کار را تا آخر عمر انجام دهم. بت میدلر ، که مشتری پت بود ، به دنبال یک پرستار بچه برای دخترش بود و من با خودم گفتم که انجام چنین کاری برای من یک سال بسیار خوب است. من واقعاً دوست دارم کارهای خانه را انجام دهم. آرایشگر بت پسری بود به نام رابرت راموس ، و او می آمد و موهای بت را می ساخت. بدیهی است که رابرت نمی توانست در خانه بت باشد همه زمان ، بنابراین یک روز من پیشنهاد دادم موهایش را باد کنم. این مراسم صبحگاهی ما شد: من صبحانه و قهوه اش را درست می کردم و سپس به طبقه بالا آمدم و موهایش را مرتب کردم. و آخر هفته ها می خواهم در سالن رابرت ، استیلو گشت بزنم [now called Ramos Carreon]. من عاشق زندگی سالن بودم. بت مرا تشویق کرد که به مدرسه زیبایی بروم ، اما من صلاحیت کمک مالی را نداشتم و نمی توانستم کارم را کنار بگذارم. بنابراین او پیشنهاد داد که هزینه آن را پرداخت کند. واقعاً بت از من مراقبت کرد. او گفت من می توانم به هر مدرسه ای که می خواهم بروم ، اما من ارزان ترین مدرسه را انتخاب کردم ، مدرسه مارینلو ، زیرا بچه های استیلو گفتند که به هر حال بعد از مدرسه تقریباً همه چیز را یاد می گیری. مدرسه وحشتناک بود ، اما من فقط آنجا بودم تا 1600 ساعت خود را بدست آورم.

IMG 8596

من لورا لیونز را که مادر لیلی آلدریج است از طریق بت و دخترش می شناختم. هنگامی که من در خانه او بودم او به من مسئله ای را نشان می داد دبلیو پسرش به تازگی جلد را با جلد جلوی “Hippest آرایشگاه هالیوود” گرفته بود. در داخل ، مقاله ای در مورد سالن آرت لونا بود ، و من بلافاصله تماس گرفتم. فکر کردن آسان است ، “اوه ، آنها در حال حاضر دستیار دارند. من نباید آنجا درخواست کنم ، آنها فقط به من می خندند. ‘ اما من می گویم اعمال کنید. اگر چیزی می خواهید دنبال آن بروید. بسیاری از اوقات ، افرادی که استخدام می شوند افرادی هستند که حاضر می شوند. و بنابراین ، او مرا استخدام کرد.

دستیار بودن واقعاً کار سختی است. پر زرق و برق نیست. اما من در واقع مو می کردم ، مردم را خشک می کردم ، می دیدم که چگونه هنر برجسته های مردم را انجام می دهد و پایه ها را اعمال می کند و چگونه فرمول بندی می کند … خوب بود. مثل آموزش برای المپیک ، می دانید؟ و سرانجام ، آرت لونا من را روی زمین گذاشت و کار رنگی انجام داد. من رنگ را انجام می دادم و سپس موهایشان را خشک می کردم تا تمام شود. سپس مردم دائماً درخواست فوران هوا می کردند. یک فوران عالی در مورد درک نحوه دروغ گفتن مو و نحوه نگه داشتن برس است. من می دیدم که آرایشگران موهای بسیار خوبی را برش می زنند ، اما پس از آن نمی توانند آنها را خشک کنند – به نظرم می رسد که انفجارها چالش برانگیز است ، اما آنها هرگز برای من نبودند.

در آن زمان جذابیت من را در فهرست زیبایی خود به عنوان “بهترین انفجار” ذکر کرده است. سرانجام من آرت لونا را ترک کردم و به سالی هرشبرگر نزد جان فریدا رفتم. قبل از اینکه حتی مصاحبه ای با آنها انجام ندهم ، آنها از من لیستی از تمام مشاهیر و مشتریان تأثیرگذار من خواستند. من مشتی ستاره پرستار و محرک و متزلزل کننده هالیوود مانند عوامل ، تهیه کنندگان و مدیران داشتم و طراحان مد نیز داشتم. بعد از سالی من به نزد نیل جورج رفتم ، همان زمانی که شیدایی لیلی اتفاق افتاد.

لیلی آلدریج ، که من از کودکی می شناختمش ، جلد آن را تازه ساخته بود Vogue مکزیک و آنها موهای او را تیره تر کردند. فکر کردم این خیلی عجیب است – به او گفتم: “یک دختر جوان نمی تواند رنگ پایه داشته باشد.” لیلی می خواست بلوند شود ، اما کاری که ما انجام دادیم برجسته کردن آن و سپس ریشه یابی آن بود. حالا قبلاً این رنگ را دیده بودم؟ البته! من آن را در بسیاری از دختران بلوند با رنگ رشد دیده ام ، و همیشه بسیار زیبا به نظر می رسید. همه فکر کردند که من فقط آن را بیرون انداختم ، اما من در واقع کل سر را روشن کردم و سپس رنگ موهای بدون آمونیاک تیره را روی ریشه ها قرار دادم ، بنابراین رنگ خودش هرگز قرمز نشد. وسط را با سطح 8 یا 9 تون کردم ، و سپس فقط قسمت پایین را خام گذاشتم. این فوق العاده بود زیرا شما آن تکه های روشن را می دیدید ، بنابراین او احساس راحتی در همه جا را داشت ، اما هنوز موهای تیره داشت. بعلاوه ، او می تواند شش ماه بدون لمس تماس ادامه دهد. بیشتر دنیا ، می خواهم بگویم 60 تا 70 درصد ، سبزه است. وقتی لیلی با آن رنگ به آنجا رفت ، به همه فرصتی می داد که روشن شوند اما هنوز هم تاریک باشند.

IMG 8644

من هرگز آن کار را در جایی انجام ندهم که فقط بهم بزنم و یک مشتری مشهور را انجام دهم ، یا در یک روز به خانه یکی از افراد مشهور بروم و سپس برای بقیه کارهایش پیلاتس انجام دهم. من پنج روز را در سالن می گذراندم و 30 ، 40 مشتری انجام می دادم … بیشترین کاری که در طول روز انجام داده ام 55 نفر است. من معمولاً پنج دستیار دارم. من تمام مبانی و نکات برجسته خودم را انجام می دهم ، و هنگامی که استفاده از رنگ را روی یک نفر به پایان رساندم ، یک دستیار مسئولیت را بر عهده می گرفت و من به شخص دیگری می رفتم. این کل رقص است ، می دانید؟ از یک صندلی به صندلی دیگر ، فقط همه را به اطراف می چرخاند. من همچنین می دانم که چگونه یک اتاق را کار کنم. من به مشتری خود می گفتم ، “وای خدا ، کارول! جویس رو میشناسی؟ جویس در پارامونت کار می کند. او برای آنها بازاریابی می کند. کارول برای سونی بازاریابی می کند. ‘ یا “اوه ، پسرش به برنتوود می رود و من می دانم که دخترت تازه از برنتوود فارغ التحصیل شده است!” من هر بار یک نفر را انجام می دهم ، اما همه ما سرگرم می شویم. من همچنین خیلی مسافرت می رفتم ، برای آرایش زنانه و مطبوعات برای Renée Zellweger و Reese Witherspoon ، عکاسی با دختران جوان دیگر … من واقعاً نمی توانم نه بگویم. با داشتن مشاغل خدماتی ، باید در ترک تعطیلات یا دوش کودک دوست خود مهارت داشته باشید زیرا مجبور به کار هستید. من به معنای واقعی کلمه همه چیز را برای کارم کنار گذاشتم ، زیرا در آن زمان ، احساس می کردم که مجبور هستم. من چند بار نه گفتم و مشتری هایم را از دست دادم. اتفاقاً ، اینطور نبود که من فقط نه گفتم ، مثل این بود که “نه ، من در انگلیس هستم.” همه یکبار مصرف هستند ، بنابراین من واقعاً به عقب خم شدم تا اتفاقات رخ دهد. اما در مقطعی خاص پسرم واقعاً مضطرب شد زیرا من دائماً او را ترک می کردم و مجبور شدم خیلی سفر را متوقف کنم.

به جایی رسیدم که منطقی بود که سالن خودم را باز کنم. من این کار را با نیل وایزبرگ ، که با او در آرت لونا و سالن وی ، نیل جورج کار کرده بودم ، انجام دادم. Mèche مانند استودیو 54 است – بهترین مهمانی. یا مانند “سلام” ، جایی که همه نام شما را می دانند. همچنین در همه سنین است. روز دیگر من یکی از مشتری های مورد علاقه ام را آمدم – او تازه 82 ساله شد. در همین حال ، آرایشگری که کنار من نشسته بود روی یک زن کار می کرد ، سو ، که تقریباً 90 ساله است. او مانند پنج شوهر داشت. سو می نشیند و مانند این است که ‘حال شما چطور است؟ من تازه از دوست پسرم جدا شدم ، من معمولاً هفته ای سه بار در ونیز در سالن ورزشی گلد تمرین می کنم اما بسته است. ‘ من به موکلم سن خود را می گویم و او با من نجوا می کند ، “او نیست! او واقعاً 88 ساله است؟ و سو می گوید ، “من 87 سال دارم ، در عرض دو ماه 88 ساله می شوم!” وقتی 40 ساله بودم هنوز فکر می کردم 20 ساله ام و وقتی 20 ساله هستی این را نمی فهمی. شما مردم را می نویسید – او پیر است ، او یک مادربزرگ است ، او این یا آن است. اما مردم فقط به این دلیل که خاکستری هستند و به رنگ موهایشان احتیاج دارند به یک سالن مانند Mèche می آیند. آنها برای جوانی اینجا هستند – تا احساسی را که دارند احساس کنند شما باید مانند موهای جوان تر ، موهای آنها را به زیبایی آرایش کنید. ما در تجارت خوب هستیم. باید احساس خوبی داشته باشیم

کتاب من، رنگ واقعی، در تاریخ 4 مه منتشر شد. من واقعاً از این موضوع هیجان زده هستم زیرا اطلاعات زیادی در داخل وجود دارد. این یک کتابچه راهنمای رنگی است ، اما در واقع برای هر کسی که مو دارد ، نه فقط برای افرادی که مو می کنند. بیشتر این موارد به این موضوع توجه دارد که چگونه مردم باید تصاویر کودک خود را به سالن بیاورند تا بتوانم رنگ واقعی آنها را ببینم. من مدتهاست که در مورد این صحبت می کنم قبل از اینکه کسی به من یک قرارداد کتاب بدهد. [Laughs] کارهای زیادی وجود دارد که می توانم با چشمان بسته انجام دهم ، اما مواردی نیز وجود دارد که بسیار دشوار هستند. به عنوان مثال ، بعضی اوقات هنوز تمام شب بیدار هستم که می دانم روز بعد اصلاح رنگ بزرگی برای انجام دادن دارم – مثل اینکه ، بگوییم کسی بلوند و برای یک فیلم سیاه شده اند و می خواهند به بلوند برگردند. من خدا نیستم ، می دونی؟ من فقط یک رنگ مو با Olaplex و سفید کننده هستم! وقتی از سن 15 سالگی مثل من کار کرده اید ، باید تلاش کنید که کار نکنید. من دیگر نمی خواهم روزانه 40 تا 50 نفر کار کنم. من می خواهم لذت بردن از زندگی ام را شروع کنم ، مانند مشتریان افسانه ای که هر هفته در آن والس می گذرانند و بیرون می آورند و موهایشان را مرتب می کنند. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس تریسی کانینگام توسط دانا بولوس در 4 ژوئن 2021 در لس آنجلس ، کالیفرنیا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>