بگذارید یک مربی جنسی روز ولنتاین شما را برنامه ریزی کند

شلبی سِلز ، مربی مجاز ، عشق ، رابطه جنسی و زندگی می گوید: “در ذهن من ، وقتی به روز ولنتاین انفرادی فکر می کنم ، در حال تصویر کردن دسته ای از دختران هستم که دور هم جمع می شوند تا درباره تنهایی خود صحبت کنند.” “این یک کلیشه است و لازم نیست شب شما اینگونه به نظر برسد.” این ماموریت زندگی Sells است که بدون هیچ گونه قضاوتی ، نگرش مردم را در مورد نحوه برخورد آنها با سلامتی و روابط جنسی تغییر دهد. شما مگس ها را با عسل بیشتر از سرکه می گیرید و بیشتر از فشار با شوخ طبعی لذت می برید – روش Sells قبل از هر چیز درمورد روشن بودن در مورد چیزهایی است که دوست دارید و چه احساس خوبی دارد. روز ولنتاین قبلاً داشته است کافی فشار وارده بر آن ، بنابراین خواه مجرد باشید و یا در یک رابطه هستید ، چرا سعی نمی کنید مهارهای فروش را به مدت یک روز تحویل دهید؟ آنچه او فکر می کند شما باید انجام دهید در اینجا است:

از بدن خود مراقبت کنید

Sells پیشنهاد می کند روز را با کمی مراقبت از خود شروع کنید. بخوابید ، صبحانه خود را بخورید (یا به غذای لاته و شیرینی دلخواه خود بپردازید) و یک دقیقه وقت بگذارید تا بدن خود را تمیز کرده و بدنبال آن باشید. “به خصوص وقتی پیر می شوم ، موارد زیادی در مراقبت از پوست دخیل هستند و این کار زمان زیادی را می برد.” این روزی است که باید انجام دهید کامل روتین – شاید این به معنای لایه برداری کامل بدن ، ماسک زدن مضاعف یا آزمایش مدل موی جدید باشد. پس از آن ، Sells پیشنهاد می کند با چیزی که بدن شما را به حرکت درآورد ، آرام باشید. می توانید بیرون بروید ، کمی یوگای سبک یا کششی بزنید یا خود ارضایی کنید. Sells می گوید: “من فکر می کنم بسیار خوب است که یک ساعت از روز خود را برای خودارضایی صرف کنم.” ، اگرچه شما یک فرد غیرشناس کشورهای مستقل مشترک المنافع هستید ، تشخیص می دهد که پورنو جریان اصلی راهی برای ادامه کار نیست. در عوض ، اگر کمی الهام بیرونی می خواهید ، به شما توصیه می کند به دنبال منابعی باشید که نگاه زنانه را تأمین کنند. او Cheex را دوست دارد ، یک سکوی سلامتی جنسی در اروپا که در آن می توانید اروتیک صوتی و تصویری را پیدا کنید – آنها ماهیانه هزینه دریافت می کنند ، اما اگر می خواهید آن را بررسی کنید ، یک هفته یک دوره آزمایشی رایگان نیز ارائه می دهند. همچنین می توانید Onlyfans را جستجو کنید ، که از پورنو سنتی بیشتر در دسترس است زیرا توسط کاربر ساخته شده است. هر کاری که انتخاب کنید انجام دهید ، Sells تأکید می کند که صبح شما باید سپری شود احساس خوب

روز خود را برنامه ریزی کنید

سلس توضیح می دهد: “بعد از اینکه بدنم را ارج نهادم ، روز من می تواند به چندین روش مختلف باشد.” برای اینکه یک قرار عاشقانه را با یک روز عادی که تنها می گذرانید متفاوت کنید ، مهم این است که عمداً برنامه هایی را که می خواهید انجام دهید برنامه ریزی کنید. Sells پیشنهاد می کند از همه موارد مورد علاقه خود لیستی ، چه ذهنی و یا کتبی تهیه کنید. وی می افزاید: “من ممکن است تصمیم بگیرم که بیرون بنشینم ، یا می توانم در خانه بمانم و برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را پربیننده تماشا کنم” ، که ممکن است در سال گذشته کارهای زیادی انجام داده باشید. با این حال ، اختصاص یک لحظه برای ارزیابی فعالیت هایی که از آنها لذت می برید و سپس برنامه ریزی هدفمند برای انجام آنها ، باعث می شود که یک روز احساس خاصی داشته باشید. “تفاوت در قصد است.”

جنسیت خود را کاوش کنید

یک روز برای خودتان زمان خوبی برای کشف رابطه جنسی خود است ، خواه این بدان معنی است که سعی می کنید چیز جدیدی را امتحان کنید یا تازه شروع آن. سلز که اصول را سه درجه می خواند ، می گوید: “مهمترین چیزها راحتی ، رضایت و ارتباطات است.” از نظر راحتی ، Sells پیشنهاد می کند تا آنجا که ممکن است در خانه برهنه باشید. سلسز توضیح می دهد: “بخش خوبی از ما با بی نظمی بدن دست و پنجه نرم می کنیم ، و اگر در مورد بدن خود ناامن نیستید ، احساس راحتی نمی کنید حتی با خودتان جنسی کنید.” جلوی آینه ، سعی کنید موارد تأیید مثبت را با بازتاب خود به اشتراک بگذارید ، زوایایی را که قبلاً هرگز ندیده اید بدون قضاوت جستجو کنید و در اطراف رقصید. لیست پخش مملو از هنرمندان مثبت جنسی مانند ریحانا و مگان تو استالیون برای تنظیم روحیه مناسب است. C دوم رضایت است و همزمان با ارتباط برقرار می شود. “تمرین رضایت با خود ممکن است احمقانه به نظر برسد ، اما تمرین هماهنگی با احساس خوب و زمانی که می خواهید متوقف شوید ارتباط با شریک زندگی را آسان تر می کند.”

لباس بپوش

خواه در حال حاضر شریک زندگی خود داشته باشید یا نداشته باشید ، می توانید احساسات و سکسوالیته خود را جشن بگیرید. روش مورد علاقه برای انجام این کار را می فروشید؟ لباس زیر یا لباس سکسی بپوشید و چند عکس سلفی گرم بگیرید. کاری که با آنها انجام می دهید کاملاً به خود شما بستگی دارد – ممکن است آنها را برای بعداً پس انداز کنید ، برای برخی از توجهات حمایتی و ایمنی آنها را به دوستانتان نشان دهید یا حتی آنها را له کنید. Sells می گوید: “به خصوص در روز ولنتاین ، من می خواهم انرژی الهه جنسی را ایجاد کنم و حتی لباس پوشیدن ، آرایش و آرایش و گوش دادن به برخی از موسیقی ها باعث روحیه و افتخار آن بخش از خودم می شود.”

گفتگو در مورد عشق را شروع کنید

روز ولنتاین زمان خوبی برای گفتگوهای جدی درباره عشق است. سلسس می گوید: “رابطه وجود دارد یا نه ، من فکر می کنم هر کسی می تواند از اینکه از خود بپرسد چه می خواهد سود ببرد.” او دو فعالیت روزنامه نگاری را پیشنهاد می دهد که می توانید به تنهایی ، با دوستان یا شریک زندگی خود انجام دهید: فعالیت اول را لیست عشق می نامند. “به نظر ساده می رسد ، اما وقتی از مشتری هایم می خواهم نام ببرند که در یک رابطه چه می خواهند ، نیازهای آنها چیست و ارزشهایشان چیست ، اکثر مردم نمی توانند.” تهیه لیستی از هر آنچه می خواهید نه تنها در هنگام جستجو در شرکای احتمالی مفید است بلکه با داشتن دقیقاً آنچه می خواهید راحت است. “گاهی اوقات ، وقتی چیزهایی را که در یک رابطه به دنبال آن هستید ، آشکار می کنید ، ممکن است خیانت کنید و نگران باشید که بخواهید آن را بهم بزنید.” با راحت بودن با خواسته های خود ، بهتر می توانید آن را تشخیص دهید و بپذیرید که وقتی اتفاق می افتد. Sells توصیه می کند هنگام فکر کردن درباره آنچه می خواهید بنویسید ، مقداری موسیقی پس زمینه را روشن کنید ، یک شمع روشن کنید و در سکوت بنشینید. چند دستورالعمل برای شروع کار: می خواهید رابطه شما چگونه باشد؟ می خواهید در رابطه چه احساسی داشته باشید؟ معامله گران غیر قابل مذاکره شما چه مواردی هستند و در چه مواردی انعطاف پذیر هستید اما هنوز واقعاً می خواهید؟ سِلز می گوید: “بنابراین شما می توانید به بیشتر موارد مطلوب بروید ،” مثل من یک پسر 6’2 ساله “می خواهم و فوق العاده علاقه مند هستم. یا دختری می خواهم که واقعاً نرم و سبک عالی باشد. ” در حالی که او تشخیص می دهد که نیازها و خواسته های شما ممکن است همیشه تغییر کند ، پیگیری از آنها و توانایی برقراری ارتباط با آنچه که هستند آن پویایی را از یک مثبت به یک مثبت تبدیل می کند.

دومین خبر مجله Sells در مورد رابطه جنسی ، به طور خاص است. وی توضیح می دهد: “رابطه جنسی برای من واقعاً در روابط مهم است” و من دوست دارم شریكی كه با انرژی جنسی من مطابقت داشته باشد و مایل باشد با من رابطه جنسی را جستجو كند. ” بعد از اینکه لیست عشق خود را تهیه کردید ، او به شما فکر می کند که اهداف جنسی شما در این سال چیست. سلس با خنده می گوید: “ما هنوز از سال 2020 تازه هستیم ، بنابراین فکر می کنم هدف جنسی اکثر افراد فقط داشتن آن است.” با این حال ، اهداف جنسی می تواند شامل همه چیز باشد ، از رابطه جنسی انفرادی ، به رابطه جنسی با هم ، تا آموزش جنسی. “شاید شما می خواهید مربی رابطه جنسی بگیرید ، یا از طریق کتاب در مورد رابطه جنسی بیشتر بدانید.”

اگر Sells می تواند در 14 فوریه با یک نگاه اجمالی شما را ترک کند ، این است: “همه لیاقت عشق دارند و همه شایسته لذت هستند.” آنچه احساس شما را در هر دو مورد حس می کند ، راهی مناسب برای درمان خود است.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>