بچه های فوق العاده ثروتمند با تعداد زیادی آموزش آرایش یوتیوب

“Gossip Girl” (اصلی) پنج نوجوان WASP-y ، فوق العاده ثروتمند منهتن را دنبال کرد (آنها کارهای نوجوانانه معمولی مانند شروع رابطه با دوشس متاهل یا خرید کلوپ بورلسک را انجام دادند. پس از موفقیت در این نمایش ، روند زیبایی “دختر ثروتمند” در باند فرودگاه منفجر شد: موهای براق و سالم با امواج شل و رنگی ابعادی (اما هنوز هم همیشه طبیعی) ، شفاف پوست و حتی به لطف درمان های گران قیمت. “دختر ثروتمند” مورد بحث اغلب سفیدپوست ، لاغر و سنتی بود. به عبارت دیگر ، در حالی که نمایش موفق بود ، گرایش های زیبایی پس از آن خسته کننده و نوعی نژادپرستانه بودند. وقتی به هم اتاقی خود اعتراف کردم که حتی واقعاً هم نمی دانم یاد آوردن در اولین تکرار ، وی با تکون دادن ، گفت: “احساس می کنم تنها جهت زیبا جلوه دادن آنها بود.” اما اکنون یک راه اندازی مجدد “Gossip Girl” وجود دارد و شخصیت ها توسط همان MUA که روی سریال اصلی ، امی تالیولینی کار کرده است ، درخشان و براق می شوند.

تگلیولینی توضیح می دهد: “در اصل ، سرنا و بلر شخصیت های بسیار قدرتمندی بودند ، و من فکر می کنم چیزی ثابت در مقاومت آنها وجود دارد.” در راه اندازی مجدد ، کهن الگوهای شخصیت ها به راحتی قابل تعریف نیستند: دختر محبوب عصبی نیز بسیار خوب است ، “شاهزاده نیویورک” یک کار خوب از بروکلین است ، یک نجیب دهنده زمزمه کننده ، دو نفره و احساسی است. که تالیولینی به این واقعیت اعتراض می کند که نسل جدید در رسانه های اجتماعی وجود دارد ، در حالی که نسل اصلی نگران جهان داخل حباب خود و هیچ جای دیگر بودند. “بسیاری از این شخصیت ها هنوز تحت تأثیر شبکه های اجتماعی و در عین حال امیدوارند که پیروان توجه کنند ، خودشان را درک می کنند.” آنها در حال تلاش برای جلب رضایت والدین خود در جشنهای خیریه نیستند – آنها در واقع نمی توانند نامه پذیرش آیوی لیگ را در مورد نظر والدین خود ارائه دهند ، زیرا والدین آنها عمدتا غفلت می ورزند (که از اصل تغییر نکرده است) و اینترنت مخاطبان بسیار بهتری است.

بنابراین ، “زیبایی دختر ثروتمند” در سال 2021 چگونه است؟ برای تگالیولینی ، پاسخ آسان است: پول می تواند صورت گران قیمت و مدل موهای گران قیمت بخرد ، اما همچنین می تواند آزادی را نیز خریداری کند. او به من می گوید: “قوانین کمتری وجود دارد و در واقع نیازی به تصویب نیست.” “اکنون لوازم آرایش بسیار زیادی وجود دارد ، اما در عین حال ، روندها از بسیار مینیمالیستی تا بسیار بالاتر از حد بالا هستند ، و به نوعی همه چیز خوب است.” اگر نگران فرود آمدن شغل در شرکت های آمریکایی نیستید ، می توانید سر خود را بتراشید ، یا آن را صورتی رنگ کنید ، یا یک گوشواره بگیرید ، یا نیمی از ابروهای خود را تراشید. اگر توانایی تهیه ابزار تغییر ظاهر خود را دارید ، می توانید اغلب متفاوت به نظر برسید. نوعی رپ است که مرتباً کباب پز درست کرده و یکبار دیگر گره خورده است واقعا آن را درست کردم ، این فقط یک چرخش جدید در همان آهنگ و رقص است. اما بالاخره این همان چیزی است که یک راه اندازی مجدد آن انجام می شود.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق HBO

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>