بهترین کرم بدن رتینول آن است که شما خودتان دستکاری می کنید

شما هرگز به رستوران می روید و وقتی می نشینید پیشخدمت می پرسد: “آیا آب آرام یا گازدار می خواهید؟” و شما می گویید “هنوز خواهش می کنم ، متشکرم” و سپس یک بطری را بیرون می آورند ، باز می کنند و هفت دلار از شما می گیرند؟ چک می آید ، و متوجه می شوید که مجبور به پرداخت شده اید بیشتر فقط به این دلیل که نمی فهمید چه چیزی ارائه می شود.

کرم های بدن رتینول از این قبیل هستند.

برای درک آنها ، باید در حال حاضر موارد زیر را پشت میز بنشینید:

  1. پوست صورت شما نازک تر از پوست بدن شما است. اگر به سلول های پوست خود مانند یک دسته کرپ فکر کنید ، سلول های پوست بدن شما دو برابر سلول های پوست صورت شما بلند می شوند. (بسته به جایی متفاوت است دقیقا روی صورت و بدن شما اندازه گیری می کنید ، اما اصل آن یکسان است.)
  2. از آنجا که ضخیم تر است ، پوست بدن نسبت به سوزش کمتر حساس است. اگر بدن خود را با دکتر برونر و صورت خود را با ژله شیری بشویید این را می دانید.
  3. بنابراین پوست بدن نه تنها می تواند لایه بردارهای قوی تری را تحمل کند ، بلکه به نوعی نیاز دارد امید اضافی برای انجام کار
  4. تنها شکل ویتامین A که سلول های پوست شما می دانند چگونه استفاده کنند ، اسید رتینوئیک است که یا با نسخه (به عنوان ترتینوئین) یا در تعداد کمی از محصولات OTC (به عنوان آداپالن) موجود است. و رتینول ، مشتق شده از اسید رتینوئیک ، 10 تا 20 برابر ضعیف تر از داروهای تجویزی است.

رتینول موجود در یک بطری بزرگ از کرم بدن بسیار رقیق تر از آن چیزی است که برای صورت در نظر گرفته اید. درصد هنگامی که پوست شما آن را به اسید رتینوئیک تبدیل می کند ، فقط از 0/0 تا 005/0 درصد از ماده فعال باقی می ماند-مسیر کمتر از آنچه در بیشتر محصولات صورت وجود دارد و احتمالاً برای پوست ضخیم بدن شما کافی نیست! برای جبران آن ، اکثر مارک ها کرم های بدن رتینول خود را با آنتی اکسیدان ها ، کره های غنی و لایه بردارهای اسیدی پمپ می کنند – که بسیار عالی هستند! اما نه رتینول. و سپس حق بیمه مراقبت از پوست را به عنوان مراقبت از بدن دریافت می کنند. (این انتخاب پائولا ارزان ترین است که می توانید پیدا کنید!)

به جای انجام این کار ، بین خطوط بخوانید – آب لوله کشی رایگان است ، و همچنین نسخه ترتینوئین نیز در صورتی که تحت پوشش بیمه هستید (یا حداقل 10 دلار). چرا کمی با لوسیون بدن مورد علاقه خود ترکیب نکنید و درمان بدن رتینوئید خود را انجام ندهید؟ یا چند قطره رتینوئید OTC مانند قطعه The Ordinary ، که از رتینول قوی تر است و کمتر از 10 دلار است ، اضافه کنید؟ یک بطری غول پیکر و لوسیون گلد باند به اندازه خانواده شما فقط 13 دلار قیمت دارد و این جفت بسیار طولانی مدت برای شما دوام خواهد آورد ، حتی اگر هر شب قبل از خوابیدن در آن بخوردید.

تعداد کمی از مطالعات بالینی روی کرم های بدن رتینول وجود دارد ، بنابراین همه اینها فقط یک فرضیه است. شاید اگر پوست فوق العاده حساس و مستعد اگزما دارید یا به راحتی در معرض نور آفتاب می سوزید این را بنشینید. اما اگر آن را امتحان کردید ، به ما اطلاع دهید – و همیشه به یاد داشته باشید که صبح از SPF زیادی استفاده کنید.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>