بهترین مکان برای نگهداری محصولات زیبایی شما ممکن است

بیایید حمام صحبت کنیم. بسیاری از ما زمان قابل توجهی را در آنجا می گذرانیم. این آرامش بخش و مقدس است ، بلکه آشفته است – محصولات مو در سطل آنها سرریز می شود ، لوازم ضروری برای پوست که در سطح پیشخوان پخش می شوند و لوازم آرایشی و بهداشتی تا حد لبه در کیسه های نامرتب بسته بندی می شوند. یا شاید این فقط من باشم؟ به خاطر عقل خودم فهمیدم که شدیداً به یک سیستم جدید احتیاج دارم. اما وقتی در اعماق گوگل قرار گرفتم و به دنبال نکاتی در مورد چگونگی سازماندهی سرویس بهداشتی خود می گشتم ، فهمیدم که بسیاری از محصولات مراقبت از خود در واقع تعلق داشتن در وهله اول حمام. جو مرطوب آن یک محیط ناپایدار برای محصولاتی است که به راحتی تحت تأثیر رطوبت قرار می گیرند.

من ممکن است ماری کوندو نباشم ، اما دختری هستم که مأموریت دارد. و به نظر می رسد ، یک رویکرد پراکنده برای ذخیره سازی محصولات زیبایی در واقع بهترین حرکت است. در زیر ، یک راهنمای جداگانه برای تمام نیازهای ذخیره سازی مراقبت از خود پیدا کنید.

رها کردن و دادن دور

قبل از انجام هر کار دیگری ، سرویس بهداشتی خود را تمیز کنید – کابینت ، کشو ، میزهای پیشخوان ، و هر گوشه و کنار. هر سازمان دهنده حرفه ای خانه شما را مجبور می کند از آنچه در اختیار دارید حساب کنید تا بتوانید از شر وزن کم شده خلاص شوید و پخش کردن همه وسایل خود روی چند حوله راهی عالی برای شروع است. این فرآیند به شما امکان می دهد آنچه را که دارید ثبت کنید و بفهمید چه چیزی دیگر به شما خدمت نمی کند. تاریخ انقضا گذشته طولانی است؟ انداختنش شش ماه است که از آن استفاده نکرده اید؟ ریختنش محصولی بلااستفاده که هنوز هنوز آن را باز نکرده اید و آیا برنامه ای برای افتتاح آن ندارید؟ اهدا کن بسیاری از موسسات خیریه مانند Project Beauty Share و Beauty Bus لوازم آرایشی استفاده نشده یا کم استفاده را می پذیرند.

دسترسی به ملزومات آسان

ایده آل ترین خانه برای محصولات مراقبت از پوست شما یک نقطه خشک و خنک است. بنابراین اگر کابینت دارویی دارید (محکم بسته شده برای جلوگیری از نفوذ بخار دوش) محصولات خود را در آنجا ذخیره کنید. کابینت های پزشکی برای موادی که روزانه استفاده می کنید ، مانند پاک کننده ها ، مرطوب کننده ها و SPF به راحتی در دسترس و راحت هستند. برای ساده تر کردن کارها ، می توانید محصولات خود را براساس عملکرد گروه بندی کنید. به عنوان مثال ، اگر پاک کننده ها ، ماسک ها و لایه بردارها را در قفسه پایین و سرم ها ، مرطوب کننده ها ، ضد آفتاب ها و در قفسه وسط قرار دهید ، به شما یادآوری می کند که به چه ترتیب از آنها استفاده کنید.

اگر کابینت دارو ندارید ، می توانید محصولات مراقبت از پوست خود را در اتاق خواب خود نگهداری کنید تا از رطوبت هوا جلوگیری کنید ، آن را در یک سینی غرور یا این قفسه سازمان دهنده بدون پشته ایستاده دو لایه قرار دهید. گزینه ایمن دیگه؟ داخل یخچال

آرایش ، برس ، و ابزار

آرایش نیز باید در یک محیط خشک و خنک نگهداری شود. به جای نگه داشتن مواد آرایشی روی میز سینک ظرفشویی ، انتخاب آنها را روی کمد و یا لباسهای راحتی در اتاق خواب خود انتخاب کنید. مطمئن شوید که آرایش خود را از تابش مستقیم نور خورشید دور نگه دارید ، زیرا گرمای ناشی از آفتاب باعث جدا شدن یا حتی ذوب شدن برخی محصولات می شود.

کانسیلرها ، Beautyblenders اسفنجی ، کیت های کانتور و ابزارها از اشکال و اندازه های مختلف هستند ، بنابراین به دنبال یک سازمان دهنده آرایش باشید که بتواند همه آنها را در خود جای دهد. از دست دادن ردیابی آنچه متعلق به شماست آسان است ، اما ظروف پلاستیکی شفاف همه چیز را قابل مشاهده می کند. ساختار قابل انعطاف این کیت ذخیره سازی آرایش ، امکان یافتن طیف وسیعی از اقلام ، از پالت های دست و پا چشمی سایه چشم تا مدادهای ابرو باریک را فراهم می کند تا جایگاه مناسب خود را پیدا کنند. اگر در غرور یا میز کار خود کشو دارید ، می توانید از آن فضا برای سازماندهی محصولات آرایش خود با سازمان دهنده های کشوی قابل ارتقا استفاده کنید. گزینه عملی دیگر فقط نگه داشتن همه چیز در کیسه آرایش است که هر روز صبح به راحتی می توانید آن را به دستشویی ببرید و یا اگر مسافرت هستید همراه خود بیاورید.

آثار: حمام ، بدن و مو

محصولات مراقبت از بدن ، بدن و مو را با هم سازماندهی کنید ، زیرا هنگام دوش گرفتن از همه آنها استفاده خواهید کرد. از آنجا که این محصولات در رطوبت به راحتی وجود دارند ، می توان شامپوها ، نرم کننده ها و صابون های بدن را در داخل دوش خود به صورت چوبی نگهداری کرد ، بنابراین به راحتی در دسترس هستند. وسایل بعد از دوش گرفتن ، مانند لوسیون ها ، روغن های بدن و محصولات موی مرطوب را می توانید در کابینت زیر سینک ظرفشویی خود قرار دهید. این کیت شروع کننده کابینت حمام ، ساخته شده با همکاری سازمان دهندگان حرفه ای Clea Shearer و Joanna Teplin ، شامل همه چیز برای تحقق بخشیدن به رویاهای ذخیره سازی قفسه پایین شما است.

اگر از علاقه مندان به DIY هستید و از کارهای دستی نمی ترسید ، قفسه های باز را بالای سر توالت خود نصب کنید – فضایی که اغلب از آن کم استفاده می شود. برخلاف آنچه شما می خواهید وسایل را در زیر سینک ظرفشویی پنهان کنید ، ترفند در اینجا ساخت یک ظاهر زیبا از نظر زیبایی است. این سبدهای حصیری را امتحان کنید ، که فضای کافی برای بطری های بزرگ و ظروف را فراهم می کند بدون اینکه ظاهری نامرتب داشته باشد.

سرریز اینجا می رود

اقلام سرریز مواردی هستند که در نقاط قابل دسترسی شما قرار نمی گیرند ، محصولاتی که چندین بار آنها را خریداری کرده اید اما هنوز به آنها نیازی ندارید و محصولات در اندازه سفر که در تعطیلات بعدی خود استفاده می کنید … هر زمان که باشد. ما روزی به آن بطری های کوچک احتیاج خواهیم داشت! سرریز می تواند در زیر ظرفشویی شما در سطل های مخفی پنهان شود ، در کنار حمام ، بدن و محصولات مراقبت از مو که در بالا ذکر شد.

همه اینها را گرفتی؟ بیایید به سازماندهی برسیم.

– لورن تاپان

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>