بهترین مرطوب کننده برای شما جایی در کنار اینهاست

آه ، مرطوب کننده “فروتن”. اگر واقعاً به همان اندازه که ادعا می کند فروتنانه است ، این مورد را برای من معما کنید: آیا انتخاب درست به راحتی رفتن به فروشگاه زیبایی محلی شما ، بستن چشم ، کمی چرخش چرخش در راهروی مرطوب کننده و بردن خانه به خانه نیست. انگشت اول فرود میاد؟

البته این طور نیست. افرادی که پوست خشک دارند چیزی را می خواهند که بتوانند پوسته های احتمالی را به طور خمیده و درون خودرو در هر زمان نگه دارند. پوست چربی دارید؟ احتمالاً بین شناختن شما وافل می کنید نیاز مرطوب کردن ، و نه خواستن به این دلیل که فقط شما را چرب تر می کند. کسانی که تمایل به حساسیت دارند ممکن است به دنبال چیزی فوق العاده ساده باشند ، اما اگر بخواهند وارد مواد فعال شوند ، یک نسخه مرطوب کننده به کمترین میزان تحریک کمک می کند. تنبل ها می خواهند ساده سازی کنند ، متعصبان بیشترین تلاش را می کنند و خریداران ارگانیک نیز این کار را می کنند طوفان پایتخت خودشان را در شلاق گیاه شناسی لکه دار کنند. مارک ها می خواهند به همه آنها خدمت کنند!

در ساده ترین حالت ، هر مرطوب کننده ای باید جایی بین دو محور قرار گیرد. ابتدا باید تصمیم بگیرید که بیشتر شبیه ژل است یا مرهم. ژل ها دارای وزن سبک ، مبتنی بر آب هستند و برای کسانی که پوست چربی دارند بهترین است ، در حالی که مومیایی کردن ضخیم ، چرب و ترجیح داده می شود در صورتی که پوست شما به محافظت بیشتری در برابر عناصر نیاز دارد. سپس باید به ادعاها رسیدگی کنید. ابتدایی ترین مرطوب کننده ها پوست شما را مرطوب تر می کند – دیر. اما مرطوب کننده های فعال با استفاده همزمان از ایجاد سطح ، روشن کنندگی یا تقویت کلاژن چند وظیفه ای انجام می دهند.

خیلی مرطوب کننده های زیادی در بازار وجود دارد که نمی تواند در یک نمودار کوچک جای بگیرد ، اما من چند مثال انتخاب کردم تا به شما خلاصه کنم.

صفحه نمایش 2021-01-14 در ساعت 10.17.11 صبح

اگر ما از ربع شروع کنیم ، ممکن است کمی گمراه شوید – چراغ ها کم نور می شوند ، رایحه هوا را معطر می کند و یک فنجان چای در کنار شما قرار می گیرد. شما وارد ربع زمان خواب شده اید ، با این عنوان زیرا مرطوب کننده های فعال و سنگین معمولاً مخصوص شب هستند. مواد فعال باف را با پایه تسکین دهنده و کره ای و حتی آنهایی که پوست حساس تری دارند ، می توانند ناگهان مواردی مانند رتینوئیدها را با حداقل تحریک تحمل کنند. Neutrogena’s Rapid Wrinkle Repair یک کرم رتینول کلاسیک است ، اما اگر چیزی سنگین تر می خواهید به دنبال سازگاری مومی A313 Pommade باشید. این یکی از معدود مومیایی های واقعاً فعال موجود است. مومیایی های گیاهی مانند Weleda Skin Food و پیله آبی May Lindstrom هنوز بالای محور شرقی-غربی قرار دارند زیرا روغنهای اساسی می توانند برخی را درمان کنند و برخی دیگر را ملتهب کنند. و کرم غنی Augustinus Bader’s موقعیت منحصر به فردی را به خود اختصاص داده است زیرا ، گرچه این برند اصرار دارد که می توانید رتینوئیدهای خود را با فناوری سلول های بنیادی جایگزین کنید ، اما مواد فعال با همان پتانسیل تحریک همراه نیستند. (بخوانید: بالشتک کمتری لازم است.)

سمت راست ربع دو جایی است که می توانید بافت لوسیون خود را پیدا کنید. به جای کره های سنگین و روغن ها ، یک لوسیون معمولاً به مرطوب کننده های سبک مانند سرامیدها متکی است تا هیدراتاسیون را بدون افزودن درخشش قفل کند. Alpharet Skinbetter فعال ترین دسته است. (وقتی از آن روی پوست خشک خود استفاده می کنم ، در واقع آن را با یک مرطوب کننده دیگر ساندویچ می کنم.) مرطوب کننده های فوق العاده فعال به ندرت ژل های خالص هستند ، اما Youthquake مارک جاکوبز نمونه خوبی از این موارد است – این ترکیب AHA های سطح دهنده و پایه آبکی است. بهتر است به واقع روغنی ها رها شوند. با حرکت به پایین در محور عمودی ما ، کرم چند ماده مغذی و دیوئیک برتر 25 را از Allies of Skin پیدا خواهید کرد. این لوسیون سبک بسیار زیاد در جریان است ، اما بیشتر مواد موثره آن برای تسکین شکستگی در تسلیم وجود دارد ، نه اینکه آن را کفگیر کند. در حال اتصال به محورها ، ترازوی تركیب كننده مرطوب كننده وجود دارد ، اما نیاسینامید و پوست بید ، یك منبع طبیعی از اسید سالیسیلیك ، آن را به سمت قلمرو فعال سوق می دهد.

وارد ربع سه شوید و همه چیز کمی گرمتر می شود. دلیل این امر این است که این ژل های آبکی در تابستان ، هنگامی که شما نیازی به محافظت اضافی یک کرم یا مرهم ندارید ، احساس بهتری دارند. همچنین بافت ژل برای افرادی که پوست چرب ندارند و تمایلی به مرطوب سازی ندارند نیز ایده آل است. تمام آنچه واقعاً به آن احتیاج دارید ، یک جرعه هیدراتاسیون است! اشلی ودرفورد ، متخصص پوست روغنی و ویرایشگر ارشد ITG ، جزئی از کرم آب بدون روغن Tatcha است ، که به نظر می رسد اقدام ملایم شفاف سازی منافذ از طریق ژاپنی لئوپارد لیلی است. Hydro Boost از Neutrogena نیز بافتی مشابه دارد اما به جز هیدراته کاری انجام نمی دهد. تمام راه در گوشه پایین سمت چپ Krave’s Oat So Simple است. جو دوسر تسکین دهنده ، لیست مواد تشکیل دهنده ساده و عطر اضافه نشده ، آن را برای کسانی که پوست فوق العاده چرب و فوق العاده حساسی دارند خوب می کند – به علاوه ، این ژل خنک کننده بلافاصله فرو می رود.

و سرانجام ، ربع چهار خانه ایده آل پلاستیکی شما برای یک مرطوب کننده است. ضخیم ، سفید ، احتمالاً در وان … این چیزهایی است که می توانید در اینجا پیدا کنید. من در اواخر صورت خود را در ترمیم لیپید سه گانه Skinceuticals شل کردم ، که احساس ضخامت می کند ، اما سریع غرق می شود و فریبنده مات خشک می شود. این مورد مورد علاقه پوست است ، اما کرم Cerave نیز با کسری از قیمت ، مورد علاقه است. یک تفاوت بزرگ این است که دومی لیس نیاسینامید دارد. La Mer (اصل) دارای قوام سرد-کرم است. غرق در “آبگوشت معجزه آسا” است ، ترکیبی اختصاصی از موادی که La Mer را بسیار خوب و گران می کند – آنها می گویند این تفاوت بین کرم 345 دلار و ژله نفتی است. صحبت از این است که وازلین گوشه پایین سمت راست این شبکه را اشغال می کند! مهر و موم یک ضربه در رطوبت مهر و موم می کند ، و بس. اگر شارلوت پالرمینو نیستید ، وانیكریم كمی گزینه سبك تری است كه بسیار ساده است و برای افرادی كه پوست حساس و اگزما دارند مناسب است.

مرطوب کننده مورد علاقه شما کجا قرار می گیرد؟ بیایید خلا the ها را پر کنیم.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>