بهترین لباسهای شیک لباس راحتی چیست؟

POV: دوشنبه شب است. شما به تازگی از یک روز کار به خانه رسیده اید (یا پیاده روی برای برداشتن مواد غذایی بعد از کار از خانه) و در زیر دوش می پرید تا جرم های خارجی پوست خود را پاک کنید. لباس روز را جدا کنید. چرم ، آبکشی کن از زیر دوش به روی حصیر حمام بامبو بیرون می آیید ، اندام خود را با روغن بدن چسبناک و رنگ کهربا خیس می کنید ، آب اضافی را می ریزید و موهای خود را صاف می کنید. آفتاب تابستان هنوز غروب نکرده است (او پافشاری می کند!) و شما چند ساعت پیش از آن دارید که که در بستر. اما آنچه در طول روز برای استراحت می گذارید ، شلوار استرچ است که به خود تازه مرطوب شده شما می چسبد به طوری که قدم زدن در یک جفت بیشتر شبیه لگد زدن در لاتکس است. و لباس های راحت شبانه شما مجموعه ای از انگشت های کوچک و عرق تنک است که به نظر جالب هم نمی رسد. اگر دوستان بعداً متوقف شوند بعداً چه می شود؟

شما باید چیزی بپوشید حالا چی؟

شاید جواب آن عبا باشد که بتوانید بلافاصله بعد از دوش گرفتن را در آن بپیچید. سبک ترین گزینه ها ابریشم ، ساتن و پارچه است – پس از آن پنبه وفلی ، تری و مخمل خواب دار وجود دارد. آیا آن دسته از حمامهای لوکس اضافی را در اسپاهای هتل می شناسید؟ آنها اغلب برای خرید در دسترس هستند. یا یک دستبند نخی زیبا و دسته کوچک موسیقی جاز چه طور است؟ این به شما پشتیبانی می کند ، اما نه هم پشتیبانی زیادی ، می دانید؟ اگر هم خانه دارید ، شاید یک ست لباس خواب زیبا یک گزینه بهتر و کمی متواضع باشد. این روزها می توانید ارزان قیمت خریداری کنید (اگرچه گزینه های گران قیمت دوست داشتنی متوقف نشده اند). و ، آیا باید در جستجوی لباس های شب باشیم؟ یا همانطور که Nell Diamond به آنها می گوید ، “لباس خواب”؟

چه هستند شما پوشیدن این روزها؟ نه به شیوه ای وحشتناک از نوع Tinder یا یک جیک از حالت Statefarm – به طور خاص ، چه لباس راحتی راحتی و شیکی را در طول ساعات بین Doing Stuff و REM می پوشید؟ ما بهترین توصیه های خود را در زیر رد می کنیم و امیدواریم که شما نیز همین کار را انجام دهید. زیرا ، به گفته یکی از اعضای گروه ITG در فیس بوک ، “من از انجام لباسهای عادی مراقبت از پوست خودم خسته شده ام و مانند آدام سندلر لباس می پوشم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>