بهترین ریمل برای پلک های روغنی

هوا در نیویورک طی چند هفته گذشته به این شکل پیش رفته است: آفتابی با گرمای 90 درجه ، رطوبت موبر ، باران سیل آسا و بار دیگر دمای 90 درجه. نشانه های تابستان! و تقریباً در این زمان از سال ، موضوعی دائمی از سوالات در گروه فیس بوک Into The Gloss دوست دارد که جمع شود. بهترین اسپری ضد رطوبت چیست؟ چگونه می توانم گزش پشه خود را درمان کنم؟ چطور می توانم ریمل مژه خود را از پلک هایم دور کنم؟ امروز با پاسخهایی به آخرین سوال در اینجا هستم. زیرا برای بیشترین مدت من نیز این مشکل دقیق را داشتم. فقط این یک مسئله در طول یک سال بود ، و از تابستان تا تابستان دوباره لکه های ریمل را در داخل عینک چشم خود باقی می گذاشت – من از این متنفرم! اما مطمئن باشید ، من کار اساسی را برای یافتن راه حل های مفید و مفید انجام داده ام. بیایید درست به آنها برسیم ، درست است؟

ترتیب عملیات ها

شاید شما چند آموزش را تماشا کرده اید که در آن آرایشگر قبل از رفتن به بقیه صورت ، جادوی خود را روی چشم کار می کند. این را از حافظه خود پاک کنید! مانند مشاغلی که نمی خواهید انجام دهید اما باید انجام دهید ، آرایش چشم و به طور خاص ریمل مژه و ابرو همیشه باید ماندگار باشد. بعد از پی ، رژ ، ابروها … همه چیز. زیرا هنگام انجام سایر کارهای صورت خود ، چشمان شما بسیار بیشتر از آنچه فکر می کنید حرکت می کنند و با حرکت بیشتر ، فرصت بیشتری برای لکه گیری به دست می آید. بنابراین انگشت خود را بکشید و در حالی که فرمول تنظیم شده است ، یک دقیقه مستقیم به جلو نگاه کنید. و اگر هنگام کشیدن انگشت روی محصول خود لک می زنید ، برای پاک کردن آن عجله نکنید. در عوض ، بگذارید چند دقیقه خشک شود و با استفاده از انگشت خود آن را با ظرافت خراش دهید (دایره حقیقت در اینجا: من این را از ای خدا، کایلی جنر). در اکثر موارد ، با آن در حالی که هنوز مرطوب است ، کرک زدن یا رفتن به آن با نوک Q-آغشته به مواد پاک کننده آرایش ، فقط لک را تشدید می کند.

ابزار تجارت

ریمل های سنتی زنان واقعی خانه دارویی هستند که فرمول آن را برای افرادی که درب آنها روغنی است ، تهیه می کنند: ریمل های سنتی به احتمال زیاد در صورت استفاده از این لکه های ذکر شده استفاده می کنند و فراتر از آن تمایل به لکه دار شدن بیشتر با فرسایش روز دارند. ریمل مضر شما که لک نمی زند یک لوله است ، مانند کلاسیک Kevyn Aucoin یا Thrive’s که باعث جلب رضایت جمعیت می شود و همیشه علاقه زیادی به Reddit دارد. بهترین شرط بندی شما یک ریمل الیافی است ، اگرچه برخی از ریمل های الیافی پوسته پوسته می شوند ، بنابراین ممکن است مجبور شوید کمی آزمایش و خطا کنید تا بدانید چه چیزی برای شما بهتر است. هم لوله و هم الیاف یک نقطه فروش عمده برای ریمل مژه و ابرو است ، بنابراین برای پیدا کردن اینکه کدام یک از فرمول های موجود هستند فقط برچسب را بخوانید – به شما می گوید! و اگر اینطور نیست ، شما می دانید که با یک ریمل معمولی ، معمولی و سنتی کار می کنید. هر کاری می کنید ، فقط از ریمل ضد آب استفاده نکنید. نه تنها مژه های شما را خشک می کند ، بلکه از بین بردن آن نیز سخت تر است و در نتیجه کار در مقداری چربی آرنج ، احتمال پاره شدن چند تار مو را در شما ایجاد می کند.

بیمه نامه

اگر به ریمل ماسوره ای چسبیده و اجازه دهید خشک شود ، باید بتوانید لکه ها را دور نگه دارید. مثل قرص است – 99.98 درصد از شما می توانید بدون نگرانی باشید. اما بعضی اوقات بنا به دلایلی می خواهید بیشتر مراقب باشید ، زیرا حق شماست. در روزهای ناخالص و ناخوشایند من گاهی اوقات مقدار کمی از آغازگر و به دنبال آن مقدار کمی پودر شفاف را روی درب هایم می کشم. این لایه محافظتی نامرئی به تأخیر می اندازد هنگامی که روغن ظاهر ستاره مهمان خود را اجتناب ناپذیر می کند. برای این مورد نیز نیازی به خرید آغازگر درب مخصوص نیست – من فقط از دیسک Tatcha همیشه قابل اعتماد خود استفاده می کنم. و سپس هیچ راهی برای لکه زدن ریمل شما وجود ندارد. قول می دهم حتی کمی.

– اشلی ودرفورد

عکس از طریق ITG.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>