بنابراین شما می خواهید یک کمد زیبایی درست کنید

آیا این روزها همه کمد زیبایی دارند؟ این را به خاطر قرنطینه در مراحل اولیه و شیدایی سازمانی که همراه آن است سرزنش کنید ، اما برای ITG سخت است که بدون لغزش و افتادن از یک کمد زیبایی دیگر به شکل تصویر 1×1 ، در اینستاگرام پیمایش کنید. و ما در مورد کمد های فراتر از حد و ارزش میلیونرها صحبت نمی کنیم ، اما ایکیا کمد لباس هایی را تزیین کرده و گوشه های اتاق خواب را به طرز ماهرانه ای طراحی کرده است که برای ذخیره سازی کوهی از گل های زیبایی و گلدان های دیگر تغییر مکان داده اند. آنها بهترین راه برای ذخیره همه مواردی هستند که مطمئناً نمی توانند در یک حمام متوسط ​​جای گیرند. یکی از مال خودت رو میخوای؟ ببین گردآوری آنها بسیار آسان است. بیایید شما را از طریق آن رد کنیم:

مکان ، مکان ، مکان

احتمالاً شما در حال کار با یک مکان کوچک تا متوسط ​​هستید (و در غیر اینصورت ، به عمارت تبریک می گوییم). اگر فکر خود را به آن بسپارید ، هر چیزی می تواند یک کمد زیبایی باشد. اگر کمد کتانی یا گوشه اضافی در کمد کت انتخابی نیست ، با گوشه ای در اتاق خواب (یا هرجای دیگر منزل که کمترین میزان ترافیک پا را دارد) کار کنید. شما می توانید با استفاده از تقریباً 2 space 4 فوت فضا یک کمد کف تا سقف با سیستم پرده مسیر درست کنید که از نظر تئوری بسیار دشوارتر از اجرا است. تمام آنچه که شما نیاز دارید یک مسیر پرده گوشه ای با مجوز از Ikea و پرده ها نیز با مجوز از Ikea برای راحتی خرید یک مرحله ای شما است. اگر صرف فکر پرده ها باعث عطسه شما می شود ، ترس نداشته باشید. آنچه شما نیاز دارید کمد لباس است. می توانید یك باریك را با قیمت زیر 300 دلار ، یك كوچكتر 150 دلار یا یك رقص فانتزی را تهیه كنید كه دو برابر آینه باشد. به خود شما بستگی دارد

مشخص کنید که با چه چیزی کار می کنید

اکنون که وضعیت کمد / پرده / کمد لباس خود را فهمیدید ، باید کمی ویرایش محصولات زیبایی را انجام دهید. لوله هایی که سالهاست باز نکرده اید باید بروند. و آیا واقعاً به آن لیپی مات که گرد و غبار جمع می کند نیاز دارید؟ این رژ لب است ، نه یک کارت Babe Ruth امضا شده! هنگامی که زباله های شما فرسوده شد ، به گروه بندی برسید: مو ، مراقبت از پوست ، آرایش ، بدن ، عطر ، ناخن. به حد کافی ساده است؛ بیایید به مرحله بعدی برویم.

قفسه بندی

برای آن دسته از شما که از کمد دیواری یا تنظیم پرده شیار استفاده می کنید ، هنوز به قفسه هایی نیاز خواهید داشت. قفسه های شناور بهترین حالت را دارند و در هنگام تغییر ارتفاع قفسه انعطاف پذیری را برای شما ایجاد می کنند. در مورد مواد ، بهترین شرط شما این است که بتواند کمی یا نیمی از نشت محصول را تحمل کند ، بنابراین چوب طبیعی یا اکریلیک تصفیه شده در اینجا دوستان شما هستند برخی از گزینه های شیک: یک گزینه قابل تنظیم از Shelfology ، قفسه های معلق از فروشگاه کانتینر و یک گزینه مواد ترکیبی از Food 52.

ظروف

خوب! شما فضای خود ، قفسه های خود را دارید … اکنون شما باید همه موارد را ذخیره کنید. روی ظروف را بیاورید. شما تقریباً به سه اندازه نگاه می کنید: یک بزرگ برای وسایل و محصولات بزرگ مو (اسپری ، نرم کننده ، آنچه شما دارید). برای اینها سطل های بوم یا پلاستیک به خوبی کار می کنند – لطفاً آن جعبه کفش قدیمی را بیرون بیندازید. ظروف با اندازه متوسط ​​برای اکثر محصولات مراقبت از پوست و آرایش های بزرگتر مانند پالت ها و پایه های مایع مناسب هستند. کمد زیبایی ITG جزئی از این بچه های اکریلیک فروشگاه The Container Store است. و برای خوشه های کوچکتر از موارد مانند برس آرایشی ، همان جایی است که شمع مورد استفاده شما بازی می کند. یا به جای آن از یک لیوان خوش رنگ استفاده کنید! باز هم به خود شما بستگی دارد. چیزهایی را که بیشتر استفاده می کنید در قفسه های جلو یا وسط قرار دهید تا دسترسی راحت تری داشته باشید. و آینه یا یک فرش کوچک خوب را به عنوان لمس نهایی اضافه کنید. بوم ، یک کمد زیبایی دارید.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>