بنابراین بسیاری از هنرمندان آرایش و آرایش کار خود را آغاز کردند

مشاغلی که به مو و آرایش روزانه احتیاج دارند بسیار اندک است: گوینده خبر یا مجری تلویزیون ، شاید یک شاهزاده خانم پارک تفریحی؟ و سپس یک کارداشیان-جنر وجود دارد ، که کاملاً ضروری است. خوب یا خیلی بدتر ، 14 سال “همگام شدن با کارداشیانز” سکوی روند محبوب آرایش را بر اساس لطف محتاط این که هر چند وقت یکبار آن را در چشم مردم می پوشند هدایت کرد. اما اگر کارداشیان ها زیبایی را تحت تأثیر قرار دادند ، این فقط به لطف تعدادی از پیشکسوتان صنعت زیبایی است که واقعاً ایجاد شده زیبایی آنها به نظر می رسد آرایش و آرایش روزانه با دوره واقعیت تلویزیونی برابر بود و هرچه بچه ها به شهرت رسیدند ، تیم های جذاب آنها رشد و تنوع یافتند. به احترام پایان KUWTK، در اینجا آنچه که از آن زمان به بعد خلاقان به آن پرداخته اند ، است.

کریس مک میلان

بهترین شناخته شده برای: خوب ، راشل. اما همچنین به خاطر اینکه موهای کیم کارداشیان را در عروسی 2014 با Kanye West در ایتالیا انجام داده است. همانطور که کریس گفت جذابیت (او در آنجا ستون نویس است) اندکی بعد ، قبل از روز بزرگ بارها با او کار نکرده بود – مشخصاً شهرت او قبل از او بود.
ادامه دادن: او یک سالن معروف در بورلی هیلز دارد و اخیراً در زمینه مراقبت از موهایشان با Drunk Elephant همکاری کرده است. او و بنیانگذار DE ، تیفانی مسترسون ، از دوستان قدیمی خانواده هستند.

جن اتکین

بهترین شناخته شده برای: با خوشحالی کافی ، آتکین کار خود را در یک سالن در LA آغاز کرد و در کنار کریس مک میلان (بالا) و تریسی کانینگام (پایین) کار می کرد. او از سال 2011 شروع به خنك كردن كارداشيان كرد و از آن زمان به خاطر كامپوزوي دخترانه ساحلي و خنك از امواج واكاشته شده و سرهاي جداگانه معروف شد.
ادامه دادن: در سال 2014 او وبلاگ موی Mane Addict را راه اندازی کرد و از آن زمان به بعد کلاسهای خود را از طریق دانشگاه Mane و همکاری با رنگ آمیزی افسانه ای Rita Hazan گسترش داده است. دو سال بعد او خط تولید موهای خود را به نام Ouai نیز راه اندازی کرد. آتکین هنوز هم موهای خود را در نیویورک ، لس آنجلس و دبی کوتاه می کند.

مری فیلیپس

بهترین شناخته شده برای: اگر به نظر می رسد کندال جنر آرایش متفاوتی با ظاهر خواهرانش دارد ، این به لطف مری فیلیپس است. همانطور که او گفت CR مد کتاب ، بومی LA “[doesn’t] وقتی آرایش بیش از حد زیاد و خیلی پودری است ، عاشق باشید. من روش تازه تر و تنفس ترجیح می دهم. ” فیلیپس اغلب با آتکین همکاری می کند و اغلب چهره های کیم ، کورتنی و خلو را نیز لمس می کند.
ادامه دادن: فیلیپس اخیراً آرایش کندال را برای جلد Vogue Hong Kong انجام داده است. لیست مشتری های مشهور او شامل زیبایی زیبایی های براق: JLo ، بلا حدید و هایلی بیبر است.

تریسی کانینگام

بهترین شناخته شده برای: کانینگهام دارد تن از مشتریان مشهور ، از جمله JLo ، جسیکا بیل ، شارلیز ترون ، اما استون … لیست واقعا ادامه دارد و ادامه دارد. اما در آیه Kardashi ، او رنگ آمیزی پشت بلوند بلاژ Khloe است. “یادم هست که من شروع کردم به رنگ زدن موهایم تیره … درست قبل از شروع کار [“Keeping Up with the Kardashians”]. من فکر می کنم از نظر بصری بهتر بود که ما همه این افراد سبزه بودیم. و بعد از مدتی من مثل این شدم ، “گفت خلو.
ادامه دادن: این نقل قول در واقع از کتاب جدید تریسی گرفته شده است ، رنگ واقعی. این یک قسمت راهنما است (بنابراین شما می توانید زبان اصلی را برای بدست آوردن آنچه در صندلی رنگ آمیزی می خواهید بشناسید) و یک قسمت بیو. او سفیر Redken ، مشاور Olaplex است و تریسی همچنین سالن مخصوص خود را در بورلی هیلز به نام Mèche دارد.

ماریو ددیوانوویچ

بهترین شناخته شده برای: کانتورینگ! ددیوانوویچ در سال 2008 با کیم آشنا شد و از آن زمان به بعد آرایشگر اصلی او شد. او آرایش کیم را برای عروسی ، فرشهای قرمز Met Gala و مراسم رونمایی KKW Beauty انجام داد ، و همچنین آنها اغلب در YouTube با هم ظاهر می شوند.
ادامه دادن: در سال 2010 او یک مجموعه آموزشی زنده برای هنرمندان به نام The Masterclass راه اندازی کرد که حضور در آن 1700 دلار هزینه دارد و می تواند تا هشت ساعت طول بکشد. او با مجموعه آرایش کیم KKW Beauty در مجموعه The Artist & Muse که در سال 2019 راه اندازی شد همکاری کرد. و یک سال بعد او خط هنرمندی خود را با نام Makeup By Mario راه اندازی کرد.

آش ک هولم

بهترین شناخته شده برای: کیم اغلب برای انجام آرایش خود در کمپین های KKW Beauty ، عطر و بوی Skims به هولم متولد تگزاس اعتماد می کند. او بچه کارداشیان-وست را (از نظر نمادی) به تبدیل کرد ببر ببر لباس های هالووین و همچنین یک پشت صحنه منظم در مهمانی های تعطیلات کارداشیان است ، جایی که او خواهران و مادرش کریس را به خانه خواهد برد.
ادامه دادن: هولم یک آرایشگر مشهور جهانی برای لوازم آرایشی Buxom است و برای مسترکلاس آرایش آنلاین جیسون وو ظاهری ایجاد کرده است. قابل ذکر است ، او همچنین آرایش آریانا گراند را برای عروسی های اخیر خود انجام داده است.

پاتریک تا

بهترین شناخته شده برای: هنگامی که او برای اولین بار به LA مهاجرت کرد ، Ta به سرعت در میان جمعیتی متشکل از یک مدل بسیار جوان به نام Gigi Hadid و بازیگری به نام Shay Mitchell قرار گرفت. کارداشیان کار او را در اینستاگرام کشف کردند و به زودی Ta شروع به آماده سازی چهره آنها برای روزهای تیراندازی کرد. در حالی که او با همه خواهران کار کرده است ، اما بیشترین کار را با کورتنی دارد.
ادامه دادن: او گریم نمایش Victoria Secret را در سال 2016 انجام داد و همچنان مورد علاقه مدل قرار گرفت. Ta بطور مرتب در سایت زیبایی Kourtney Poosh به نمایش در می آید. اما مهمتر از همه ، او خط همنام خود را در سال 2019 راه اندازی کرد.

کریس اپلتون

بهترین شناخته شده برای: روباه نقره مصنوعی متولد انگلستان ، چندین بار ساخت کیم پلاتین را بر عهده دارد. و هنگامی که او با کارداشیانز کار می کند ، اغلب با پاتریک تا همکاری می کند – همانطور که تا به Cosmopolitan گفت ، این دو واقعاً خوب کنار می آیند!
ادامه دادن: او هنوز هم با کیم و JLo نیز بسیار کار می کند (همانطور که صفحه اینستاگرام وی گواهی می دهد). اپلتون همچنین مدیر خلاق جهانی Color Wow است ، جایی که او درمان موی خود را با نام Money Masque ایجاد کرده است.

Ariel tejada

بهترین شناخته شده برای: Tejada ، آرایشگر انتخابی Kylie است ، وقتی که او قلم مو را بین پستانک های لاکی خود متعادل نمی کند. کوچکترین کارداشیان MUA (که در آن زمان به سختی 19 ساله بود) را در اینستاگرام کشف کرد ، به DM های خود رفت ، و بقیه موارد تاریخ است. با این وجود ، کایلی به تجادا اجازه نمی دهد که آرایش لب خود را انجام دهد. (ویژه دختر!)
ادامه دادن: اکنون 26 ساله ، تجادا هنوز بیشتر برای حضور در صحنه و فیلمبرداری با کایلی کار می کند. او همچنین یک خط برس دارد که اخیراً با مورف راه اندازی شده است.

افسانه Chaun

بهترین شناخته شده برای: دیوانه کننده ترین مانیکورهای کایلی و خلو. هنرمند ناخن ، که در یک اردوگاه پناهجویان در کامبوج متولد شد و از سه سالگی به ایالات متحده مهاجرت کرد ، پس از اینکه کایلی یکی از پست های اینستاگرامی خود را در سال 2016 دوست داشت ، منفجر شد. (توجه به یک روند؟ هنرمندان اینستاگرام ، هوشیار باشید!)
ادامه دادن: علاوه بر Kardashians-Jenners ، Legend همچنین به طور منظم با Cardi B (او پشت مانیکور الهام گرفته از Louis Vuitton و مضمون ویروسی او بود) و Zendaya کار می کند. اخیراً ، او متهم به مانیکور فرش قرمز گرمی برای Dua Lipa and Her شد.

میا جکسون

بهترین شناخته شده برای: شما به احتمال زیاد جکسون را با نام حرفه ای اش توکیو استایلز می شناسید و قطعاً کلاه گیس های او را در قبیله کارداشیان-جنر دیده اید. او در spinoff كایلی “زندگی كایلی” ظاهر شد و پشت بسیاری از تغییرات سریع رنگ مو (از جمله چندین مت گالاس) است.
ادامه دادن: در سال 2020 جکسون در نمایش Snapchat خود به نام “Queen of Stylez” بازی کرد. او همچنین برخی از مشتریان مشهور جدید مانند Rihanna و Cardi B. را انتخاب کرده است (موهای زنجیره ای مجسمه شده را به یاد بیاورید WAP موزیک ویدیو؟ همه توکیو.)

کاسوندرا کیدینگ

بهترین شناخته شده برای: وقتی کایلی کلاه گیس نمی پوشد ، اغلب موهای خود را در دستان کاس کیدینگ می گذارد. تکه های جلوی سفید شده (یا “تکه های پول”) Kaeding سال گذشته به کایلی گفت که مسلماً روند دو رنگ را در فرهنگ عمومی سریعتر از آنچه می توانید هیپوکلریت سدیم بگویید ، آغاز کرد.
ادامه دادن: سفیر مارک Redken در طول COVID یک سالن خانه در فضای باز ایجاد کرد ، بنابراین مشتریان او (که شامل مایلی سایرس ، هایلی بیبر و اولیویا مون هستند) مجبور نبودند که جلوه ای از دست دهند.

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>