بزرگترین پشیمانی کالج شما چیست؟

من این پست را از نیواورلئان می نویسم ، اما به طور خاص ، اتاق برادرم. او این هفته از دانشگاه فارغ التحصیل شد ، بنابراین می توانید تصور کنید که او بسیار مشغول جشن ها بوده است – من مراسم را تماشا کردم ، به شام ​​ها رفتم ، اما اکنون من اینجا کار می کنم ، با یک شیرینی از یک نانوایی محلی در صورت دریافت گرسنه و یک لیوان آب توسط پسر تختخواب به پایین سالن تحویل داده شد. البته ، تمام این مدت زمان به تنهایی به معنای … من کمی غر زدن کرده ام.

به نظر می رسید برادرم به جای این که به هر طریقی قدم های مرا بپیماید ، به سمت درامر خودش حرکت می کرد. اما اکنون که اینجا نشسته ام ، تأثیر خود را بیش از آنچه پیش بینی می کردم می بینم: چاپ هنری که سه سال پیش خریداری کردم ، کتابی که حتماً قبلاً به آن اشاره کرده ام و محصولات زیبایی. من تقریباً کاملاً می توانم برنامه کاری او را بر اساس آنچه در اطراف است تجزیه و تحلیل کنم صبح او صورت خود را با Milky Jelly Cleanser شستشو می دهد ، سپس از Kiehl’s Ultra Facial Moisturizer یا Priming Moisturizer Rich استفاده می کند. او ناصافی های خود را با روغن درخت چای درمان می کند ، موهای خود را با Pomade کالاهای عمومی اصلاح می کند ، با دکتر اکالیپتوس دوش می گیرد ، با Gossamer CBD تسکین می دهد و لب های خود را با لوله نعناع Balm Dotcom کنار تخت خود هیدراته می کند. هر از چند گاهی او یک شمع روشن می کند (من پنج عدد می شمرم) و ماسک هایی با ماه مرطوب کننده Glossier. آیا من چیزی از دست می دهم؟ من از او می پرسم که وقتی برگشت ، اما من می دانم که او استفاده از هر یک از این موارد را انکار می کند – و این ، خواننده عزیز ، تنها نشانه حماقت دانشگاهی است که می توانم پیدا کنم. خوب ، و مهره های ماردی گراس.

برخلاف برادر کوچکم ، من یک خواهر بزرگتر عاقل ندارم که راه خود را برای تصمیم گیری بهتر باز کند. بنابراین وقتی به روال زیبایی دانشگاه می افتم ، کمی لرز می خورم. من با دریافت مدرک دانشگاه دانش را ترک کردم و می دانم که نمی توانم با پاک کننده های ژل برطرف کننده ، شکستگی های خود را پاک کنم و یا لکه های پوسته پوسته شده خود را با اسکراب های خاردار صاف کنم. البته ، من همچنین از کرم ضد آفتاب استفاده نکردم ، بیش از حد ماسک زده و مرتباً چیده شده ، در آرایش خود می خوابیدم … فقط فکر کردن در مورد عادت های بدم باعث می شود احساس کنم که یک حسرت متاسفانه در حال برقراری تماس چشمی از سراسر دانشگاه است. اوه

قبل از اینکه برادرم از شادمانی فارغ التحصیلی خود برگردد ، به من این جواب را بده: چه عادت زیبایی انجام داد شما آیا در دانشگاهی که تا کنون سخت است دشوار است؟ بیایید اطمینان حاصل کنیم که فارغ التحصیلان امسال هیچ یک از آنها را در بزرگسالی نمی گیرند.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>