با پادکست های مورد علاقه خود از کسب و کار الهام بگیرید

آیا به دنبال برخی از الهامات هستید تا بتوانید در جریان محدودیت های سخت COVID-19 حرفه یا حرفه خود را به حالت اول بازگردانید.

یک جام حذفی بگیرید ، بنشینید و مدتی را صرف گوش دادن به برخی از پادکست های الهام بخش مورد علاقه ما برای صاحبان مشاغل کوچک کنید …

اخلالگران

کارآفرینان برجسته داستان های خود را در مورد خطر ، جاه طلبی و شکست نشان می دهند ، و واقعیت های راه اندازی کسب و کار خود را می بندند.

رئیس دختر

جذاب کردن مطالب از طریق مصاحبه با زنانی که مرز را فشار می دهند.

مکالمات الهام

هالی تاکر ، بنیانگذار Notonthehighstreet و Holly & Co ، از کارآفرینان می شنود تا به اوج و فرودهایی که در هنگام ایجاد تجارت خود با آن روبرو شده اند ، برسد.

او به معنای تجارت است

کری گرین ، نویسنده و بنیانگذار انجمن زنان کارآفرین ، داستان های کارآفرینان زن از سراسر جهان را گرد هم آورده است.

چگونه با روز الیزابت شکست بخوریم

روز الیزابت مصاحبه با نام های شناخته شده در مورد آنچه شکست آنها به آنها آموخته است در مورد چگونگی موفقیت بهتر مصاحبه می کند ، مواردی را که درست پیش نرفته اند جشن می گیرد.

14 روز برای کار در کسب و کار خود نه فقط با لیز مک کئون

لیز مک کئون ، متخصص تجارت زیبایی مشاوره ، راهنمایی و تخصصی را برای کمک به شما در کار و ایجاد تجارت خود برای آینده ارائه می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>