بازیگری که با آرنیکا عضلات شگفت آور خود را آرام می کند

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای فرصتی برای نمایش در ITG درج کنید.

“نام من Emily VanCamp است (@ emilyvancamp) ، و من یک بازیگر هستم. من در حال حاضر مشغول کار در فصل چهارم هستم ساکن، که روی فاکس است ، و من تازه کار را تمام کردم شاهین و سرباز زمستانی– آنها در همان زمان در حال تیراندازی بودند ، بنابراین من می دانستم که یک سال کاملاً درگیر خواهد بود. بازی همزمان دو شخصیت به هیچ وجه آسان نیست زیرا در دو فضای کاملا متفاوت قرار دارید ، اما این واقعیت که هر دو در آتلانتا شلیک کرده اند بسیار مفید بود. من یک دقیقه در آتلانتا بوده ام. من اصالتاً اهل حومه کانادا هستم ، اما جوان را ترک کردم تا در مونترال باله بخوانم. جالب است – نقش های مارول غالباً کمی بیشتر با یک چالش جسمی روبرو می شوند و من فکر می کنم سابقه من به طراحی رقص صحنه مبارزه کمک کرد. این ، و این واقعیت است که من جعبه. حرکت پا و جی جیتسو به کمی یادگیری احتیاج داشت و حتی اگر کار سختی بود اما سرگرم کننده بود. کار سخت سرگرم کننده

برنامه من همیشه متفاوت است. این چیزی است که در مورد تجارت سخت است – در واقع هیچ ثباتی وجود ندارد. یکشنبه دوشنبه ساعت 4:30 صبح بیدار خواهم بود و تا جمعه ساعت 6:30 بعد از ظهر می توانم وارد کار شوم. به دلیل حجم زیادی که باید هر روز آرایش کنم ، من کسی نیستم که در زندگی شخصی ام آرایش زیادی انجام دهد. دوست دارم صورتم را خیلی تمیز نگه دارم. اگر مجبور نباشم که اینقدر آرایش کنم ، من احتمالاً آنقدر محصولات در برنامه روزم نخواهم داشت. وقتی وارد 30 سالگی ام شدم کمی جدی تر شروع به مراقبت از پوست کردم. بعضی اوقات چیزهایی را که برای اهداف حرفه ای در آنها بوده ام تماشا می کنم ، زیرا تا آنجا که ممکن است سخت گیر باشد ، فکر می کنم شما از تماشای خود چیزهای زیادی می آموزید که گفته شد ، سخت است. اگر من واقعاً شروع به ضربه زدن به خطوط و چگونگی چهره ام می کنم ، یا به جای عملکردم شروع به انتقاد از نوع نگاه می کنم ، این یک شیب بسیار لغزنده است. یک چیزی که من در مورد مادرم دوست داشتم ، مخصوصاً وقتی بچه بودیم این بود که او هرگز تأکید زیادی روی ظاهر نداشت. او چهار دختر دارد و هرگز درباره تصویر بدن یا زیبایی صحبت نکرد. فکر می کنم واقعاً هوشمندانه بود.

در 20 سالگی من بارها اتفاق افتاده است که به خانه برمی گشتم و صبح آرایش می کردم. چون وقتی به خانه رسیدی ، خسته ای! اکنون ، فکر آن برای من وحشتناک است. در واقع بدون برداشتن صحیح همه چیز نمی توانم کار را ترک کنم. پاک کننده آرایش چشم من Lancôme Bi-Facil است. من با کارهایی که م messثرند ، خراب نمی شوم. هنرمند گریم من ، جوردن ونتیس ، فوق العاده مراقبت از پوست را انجام می دهد ، که فکر می کنم برای هنرمندان گریم فیلم و تلویزیون کلیدی باشد. او اخیراً Dermalogica Precleanse را برای زمانی که به خانه برمی گردم توصیه می کند که همه چیزهای ریز اضافی را از بین می برد. سپس ، من با پاک کننده Ultracalming Dermalogica دنبال می کنم. تا کنون ، از نظر شکست بسیار خوب است. من هر شب غسل می کنم – این تنها راه شل شدن است. مورد جدید حمام مورد علاقه من حمام و شستشوی حباب کودک و مرطوب کننده Babo Botanicals است که من خریداری کردم زیرا اگر برای بچه ها خوب باشد ، فکر کردم برای پوست من هم مناسب است. این حمام را کاملا خوب و کف آلود می کند. از آنجا که من همیشه کارهای فیزیکی را برای کار انجام می دهم ، از Weleda Arnica Muscle Soak نیز استفاده می کنم ، که برای آن مردن است. باید چیز کوچکی در آن وجود داشته باشد ، و ضد التهاب است. یکشنبه شب قبل از شروع هفته ، صورتم را در حمام می دهم. من لهستانی Tatcha Rice را انجام می دهم ، و سپس پاک کننده احیا کننده Tata Harper را با ماسک Resurfacing خود می پوشانم. قبل از شستشو اجازه دادم 20 دقیقه بماند – این یک ویژگی ویژه Tata Harper است.

من فکر می کنم محصولات بدن دست در دست شگفت انگیز است. من از شستشوی بدن و صابون های دستی آنها استفاده می کنم و رایحه شکوفه های کاکتوس مورد علاقه من است. من این مطالب را در Whole Foods تهیه می کنم و شوهرم نیز آن را دوست دارد ، حتی اگر کمی دخترانه باشد. تمام محصولات بدن دیگر من Weleda است. مادرم همیشه می گفت که بدنم را با روغن بمالید ، بنابراین بعد از حمام با روغن ماساژ Arnica یا روغن ماساژ کشش خود را ماساژ می دهم. اینها گران هستند ، بنابراین بعضی اوقات من به جای آن از روغن بادام شیرین اساسی از Whole Foods استفاده می کنم. موقع بیرون آمدن آن را روی سرم می گذارم و خشک می شوم. این بزرگترین هک است ، به خصوص در زمستان که پوست من بسیار خشک است.

برای صورت من ، گاهی اوقات برای آبرسانی به Tata Harper’s Hydrating Floral Essence ضربه می زنم و همچنین از سرم صورت کیتن سامرویل Quench Hydrating استفاده کرده ام. این یک کلاسیک قدیمی است که هرگز من را شکست. اگر لکه داشته باشم ، از درمان لکه های آکنه Clean and Clear Advantage استفاده کرده ام. این به نوعی همه چیز را خراب می کند. من Tata Harper Clarifying Spot Solution را نیز دوست دارم. اخیراً شروع به استفاده از ترکیبی از روغن True Botanicals Pure Radiance Oil با کمی ریز تقویت کننده ویتامین C آنها کردم ، که باعث می شود درخشش کمی را که دوست دارم اضافه کند. من بیش از یک دهه است که از کرم درمان Natura Bissé استفاده می کنم. من چیزهای مختلفی را امتحان کرده ام اما همیشه به آنها برمی گردم ، نمی دانم چرا. من فقط آن را دوست دارم و سرانجام ، من از بالم چشم شدید Hourglass Cosmetics Equilibrium Intense استفاده می کنم. هر آنچه ساعت شنی می سازد وگان و زیبا است. من در مورد آرایش آنها وسواس داشتم – رنگ لب های آنها شگفت انگیز است – بنابراین من شروع به استفاده از کرم چشم کردم. احساس می کنم یک شبه به درستی به پوست من نفوذ می کند.

یک روال جدی در شب به این معنی است که اگر مجبورم خیلی زود صبح بیدار باشم ، می توانم فقط زیر دوش بشوم و صورتم را بشویم. هنرمند گریم من کمی روال مراقبت از پوست را دارد که وقتی می خواهم تنظیم کنم انجام می دهد ، که صادقانه یک راه دوست داشتنی برای بیدار شدن از خواب است. جوردن بسیاری از محصولات من را در کیت خود استفاده می کند ، زیرا اگر ما آن را بیش از حد مخلوط کنیم ، من از بین خواهم رفت. اما اگر تازه خودم را آماده می کنم ، با کرم دریایی Elemis Pro-Collagen با SPF 30 شروع می کنم. هر مرطوب کننده SPF دیگری که امتحان کرده ام یا آن فیلم سفید را می گذارد یا کمی ضخیم است. این یکی خیلی نازک و خوشمزه است. اگر کار نمی کنم ، دوست دارم از EltaMD UV Daily Tinted Broad-Spectrum SPF 40 برای کمی پوشش استفاده کنم. خیلی محض است درمان لب مورد علاقه جدید من روغن درمان لب لب ساعت شنی شماره 28 است اصلی. اگر مجبور باشم آرایش کامل صورت خود را انجام دهم ، این کار ابتدا ادامه می یابد.

زیر چشم من وقتی خیلی کار می کنم خیلی خسته به نظر می رسد. من برای روز از یکی از دو کرم دور چشم استفاده می کنم ، یا کرم چشم ترمیم کننده Tata Harper ، که غنی است اما هنوز هم با آرایش چشم من بازی می کند ، یا Natura Bissé The Cure Sheer Eye. این بهترین کرم دور چشم رنگی است – فقط کمی پوشش ، اما خیلی ضخیم نیست. اگر بخواهم بیشتر از آن از گلدان It Cosmetics Bye Bye Under Eye Concealing Pot استفاده کنم. من معمولاً بدون رژگونه از خانه بیرون نمی روم و تمام سایه های لب و حجم دهنده حجم دهنده Tata Harper را دارم. اگر من یک کار سریع انجام دهم ، با مخلوط کردن تمام سایه ها در پالت روشنایی محیط ساعت ، کار را تمام خواهم کرد. این چیز شگفت انگیز است. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>