این کتاب ها ثابت می کنند گفتگوی زیبایی دور از ذهن نیست

پس از یک روز ورود به صندوق ورودی خود (راه اندازی های جدیدی که باید امتحان کنم ، دلایل گرفتن بوتاکس یا قطع بوتاکس ، چگونگی کامل کردن روتین ، صاف کردن پوست ، جلوگیری از ریزش مو و غیره و غیره و غیره) ، من همیشه خاموش می شوم کامپیوتر متقاعد شده است که من نیاز به تغییر شغل دارم. همگام شدن با صنعت زیبایی طاقت فرسا است. و اگر پوست را عمیق نگه دارید ، که انجام این کار همه چیز جدید را آسان می کند ، زیبایی آن بسیار ناخوشایند است. اما این را در نظر بگیرید: اگر هر محصول جدید یا داستان “این چیزی است که مشهور X در چهره خود می پوشد” واقعاً یک شاه ماهی قرمز است؟ زیرا آنها هستند. زیبایی است چنین زمینه ای مناسب برای کالبد شکافی مهم دانشگاهی – از نظر تاریخی ، سیاسی ، قوم نگاری. و هر وقت مطلبی را می یابم که دید جدیدی نسبت به درک زیبایی ارائه دهد ، عشق و علاقه من را دوباره از آن به من القا می کند. در اینجا چند کتاب وجود دارد که این کار را برای من انجام داده اند:

کسی که در کیسه ساحل خود انداخته
خودمراقبتی یک اثر داستانی است. و با این حال … ریچوال ، یک پلتفرم اجتماعی و محتوایی مخصوص زنان که به سلامتی اختصاص دارد ، آنقدر باورپذیر به نظر می رسد که فراموش می کنید ساخته شده است. این داستان مارن و دوین را دنبال می کند ، بنیانگذاران با تعاریف کاملاً متفاوتی از معنای خوب بودن. وجه اشتراک آنها این است که هر دو وحشتناک هستند! استین همه عوامل سازنده فاجعه را مشخص می کند: تیمی بیش از حد ، عدم محدودیت ، پویایی نژادی عجیب ، شعار بد توصیه ، عروسک امتیاز و دسته از آدمهای VC با علائم دلاری برای کره چشم. ماتریس تأیید نیویورک مگ آن را به عنوان “عالی ، درخشان” طبقه بندی می کند ، اما مانند خواندن ساحل خوانده می شود – باعث می شود که نیش ماندگار طنز خوب حفظ شود.

ورودی فوری به خودی صنعت
قوس شغلی ویرایشگر زیبایی سابق بی پروا ، کتاب پرفروش NYT ، گربه مارنل ، بلوند کره ای با سایه چشم کورتنی لاو ، اندام های براق ، خود برنزه و اعتیاد فاحش شد. آنچه با تجویز نسخه Adderall نوجوان شروع می شود ، در مقابل چشمان شما ، به یک سری از اغتشاشات آمفتامین لزج و لجن تبدیل می شود. روشی که مارنل از آن می گوید خشن است ، اما… لذت بخش است؟ افتادن به راوی سخت است. علاوه بر جزئیات کثیف زندگی شبانه و رابطه جنسی گاه به گاه ، یک عنصر آبدار سالانی نیز وجود دارد: بیشتر افرادی که در طول سفر خود با مواد مخدر ملاقات می کند یا هنوز در صنعت زیبایی هستند (مانند ژان گودفری ، سردبیر Goop – ژوئن) یا مشهور (Nev Schulman ، ستاره “گربه ماهی” ، لسلی آرفین ، خالق “عشق” ، و سازنده الگوی رفتاری The Fat یهودی همه بازیکنان اصلی هستند).

نگرولند توسط مارگو جفرسون

کتاب تاریخ اخیر
خاطرات جفرسون اینگونه نیست در باره زیبایی ، اما زیبایی نقش حمایت کننده را بازی می کند. او وقتی شیکاگو هنوز تفکیک شده بود ، عکسی از بورژوازی سیاه در شیکاگو می کشد. آنها ثروتمند ، لباس زیبا ، دارای تحصیلات عالیه و احساس می کنند مجبورند تصویری از کمال گرایی به عنوان سپری در برابر نژادپرستی روزمره که آنها را احاطه کرده است ، حفظ کنند. جامعه استانداردهای زیبایی فوق العاده سختگیری داشت: کاج های جوان مارگو برای موهای خوب و نوع بینی و بدن که مجلات و تلویزیون را در خود جای داده است. همانطور که نویسنده دورین سنت فلیکس در قفسه بالا خود را تحت فشار قرار داد ، جفرسون “به زیبایی به روشی مایل می رسد -[it’s] یک مثال واقعاً خوب از اینکه چگونه می توانید دو دهه از تاریخ آمریکا را صرف کنید و سپس یک تصویر روانشناختی جذاب ایجاد کنید که چرا زنان سیاه پوست کارهایی را که انجام می دهند انجام می دهند تا به ظاهر خود نگاه کنند. ”

کسی که چت گروهی را منفجر خواهد کرد
این کتاب شامل 9 مقاله است که می توانید مرتباً از دوستان نقل قول کنید. هر کدام به اندازه لقمه (بنابراین برای رفت و آمد طولانی مناسب است) اما گوشتی است و چیزهای معمولی را از متن خارج می کند تا در واقع بتوانید به آنها نگاه کنید. همیشه بهینه سازی باشد احتمالاً مورد علاقه من است ، یا حداقل موردی که بعد از خواندن بیشتر به آن فکر می کنم – به پدیده زیبایی می پردازد شیوه زندگی، جایی که هر تلاشی برای ایجاد اصطکاک در زندگی روزمره است. تولنتینو دچار درگیری های فمینیسم موج سوم می شود و به 12 سالاد خرد شده ، ورزش و مژه به عنوان تله “در تقاطع سرمایه داری و مرد سالاری” اشاره می کند. هر عجیب و غریب مدرنی که او نگاه انتقادی خود را به طلا تبدیل می کند ، بنابراین واضح است که من این کتاب را دوست دارم.

برای زمانی که تمام اسناد فرقه را در Netflix به پایان رسانده اید
این کتابی است درباره فرقه ها. شما بزرگان را می شناسید: معبد مردم ، خانواده مانسون ، دروازه بهشت ​​، راجنشپورام ، شاخه دیویدیان. ولی، مطابق با تعریف مونتل از این کلمه ، فرقه های CrossFit ، Mary Kay و Trader Joe نیز وجود دارد – که احتمالاً روزانه با آنها تعامل دارید. مونتل از سابقه خود در زمینه زبانشناسی و تجربه خود به عنوان سردبیر زیبایی (او هنوز هم گاه به گاه به بیردی کمک می کند) می خواهد تا دلیل این شرکت ها را بخاطر داشته باشد ، پرستش. او همچنین دقیقاً نحوه استفاده گروهها از زبان برای جذب افراد و تبدیل آنها به م believeمنان را از بین می برد ، به آرامی از Scientology به Soulcycle کار می کند تا شما موضوع را دنبال کنید. اگر تا به حال کالای “مورد علاقه فرقه ای” مانند Biologique Recherche P50 را خریداری کرده اید یا حداقل در مورد هوپلا اطراف آن تعجب کرده اید ، باید این مطلب را بخوانید.

درمانی برای علاقه مندان به آرایش و تاریخ هنر
یک تیکتوک در مورد ایجاد رنگ سبز Scheele وجود دارد: رنگ زمرد در دهه 1800 محبوب بود و رنگ آن را از گرد و غبار آرسنیک به دست آورد. از رنگ سبز Scheele برای رنگ آمیزی همه چیز از لباس گرفته تا کاغذ دیواری گرفته تا گل مصنوعی استفاده می شد و بدیهی است که این ماده فوق العاده سمی بود! بهترین سناریو ، پوشیدن رنگ شما را با عجله ای روبرو کرده است … بدترین حالت ، شما را کشته است. و اگر این نوع حکایت ها به شما غوزه غاز بدهد ، شما عاشق این کتاب خواهید شد لازم نیست همه آن را یک باره بخوانید – در اوقات فراغت ورق بزنید ، رنگی را انتخاب کنید و در تاریخ همه تغییرات آن غوطه ور شوید. شما در مورد رنگ صورتی Baker-Miller (رنگ پپتو بیسمول برای کاهش پرخاشگری) ، رنگ رایانه اپل ، رنگ صورتک صورتک شکلک و اینکه هر سایه قهوه ای در سایه چشم شما نامگذاری می کند ، آشنا خواهید شد. رنگ یک چیز سرگرم کننده است که باید در مورد آن بی اعتنایی کنید ، زیرا وقتی کتاب را پایین می گذارید ، همه جا آن را مشاهده می کنید.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>