این کار را به یک ملکه واگذار کنید تا در زمان آرایش کلاس مستر بیاموزد

Scarlet Envy over Zoom ، قبل از اینکه به قلب جلسه مجازی روز بروید ، می گوید: “اگر شما یک نمودار Venn از بیماران سرطانی نوجوان تهیه کنید و ملکه ها ، ابروها ، اصلاح رنگ و مژه ها را در مرکز قرار دهید.” اما ابتدا یادداشتی در مورد “واقعیت” ، که در دنیای اسکارلت یک اصطلاح توپ است که به تجسم جنس یا حرفه متفاوت اشاره می کند ، بنابراین مخاطب هرگز تفاوت را نمی داند. در کلاسهای آرایش اسکارلت با Teen Cancer America ، واقعیت بخشی از برنامه درسی است ، خواه این به معنای استتار بیماری باشد و یا اینکه از طریق بازی متصل شود.

وقتی TCA در ابتدا با اسکارلت تماس گرفت ، برنامه این بود که یک سری کلاسهای آرایش حضوری برگزار کند. این شرکای غیرانتفاعی با بیمارستانهای سراسر ایالات متحده برای تهیه پروتکل و برنامه نویسی ویژه برای بزرگسالان همکاری می کنند زیرا همانطور که سیمون دیویس ، مدیر اجرایی TCA به من گفت ، “بسیاری از جوانان مبتلا به سرطان در قالب های سنتی کودکان یا بیمارستانهای بزرگسالان جای نمی گیرند – آنها به مکان خود و فرصت اتصال نیاز دارند. ” یک درس آرایش با مسابقه را بکشید آلوم تعادل کاملی از تخصص مفید و پوستی تفریحی خواهد بود. اسکارلت می افزاید: “من مدرک آرایش ندارم ، اما می دانم چه چیزی برای صورت من مفید است.” “من فکر می کنم [the class] واقعاً در مورد گم شدن در عشق به خود است. “

هنگام ورود COVID ، TCA به جای انصراف کامل از کلاس ، مجازی است. اسکارلت اذعان می کند که کمی منحنی یادگیری وجود دارد – هدایت یک کلاس 15 نفره بدون اینکه بتواند عملی عملی ارائه دهد بسیار مشکل است. اما او همچنین تشخیص می دهد که ملاقات بصورت آنلاین نوعی ارتباط ضروری برای نوجوانانی است که به خصوص در برابر ویروس کرونا آسیب پذیر هستند. یک نماینده از TCA اشتراک می کند که یک کلاس دیجیتال می تواند یک کلاس فراگیرتر باشد – چند شرکت کننده ای که امکان حضور حضوری (حتی بدون سندرم) نداشتند می توانستند از تخت بیمارستان خود را دنبال کنند.

پس از ثبت نام در کلاس رایگان ، هر شرکت کننده کیسه ای از محصولات زیبایی اهدایی را دریافت می کند که اسکارلت به آنها می آموزد از آن استفاده کنند. کلاه گیس ها برای هر کس که موهای خود را از دست داده نیز عرضه می شوند. نه چندان تصادفی ، اسکارلت در پوشیدن کلاه گیس طرفدار است. (او در این کار از هر آرایشگری که در پیشخوان زیبایی یا حتی عکسبرداری می یابید باهوش تر است ، زیرا این بخشی جدایی ناپذیر از هنر اوست.) که ما را به آن نمودار زیبایی ون می رساند که اسکارلت ذکر کرده است – موارد زیادی وجود دارد به دلایلی که چرا یک ملکه درگ یک چوپان کامل برای هدایت این گروه از نوجوانان به زیبایی نیروانا است. در زیر نکاتی را که فکر می کند همه باید بدانند پیدا کنید.

ابروها

“این کلاس مخصوص بازماندگان است و کسانی که در حال حاضر تحت درمان هستند ، بنابراین اکثر مردم کمی ابرو خواهند داشت. “اسکارلت می گوید که برای شروع کمی بافت یا شکل می تواند مفید باشد. اما اگر آنها واقعاً ابرو ندارند نیز اشکالی ندارد – در بسیاری از اوقات ، ملکه های کشنده ابروهای خود را می تراشند تا با یک بوم لخت کار کنند. اسکارلت شخصاً دوست دارد هنگام کشیدن ، نیمی از ابروهای خود را با چسب ، پودر و پایه المر مسدود کند. همه اینها برای گفتن است ، ملکه های کشیدن می دانند چگونه از هیچ چیز ابرو درست کنند. اسکارلت برای پی بردن به بهترین و طبیعی ترین فرم ابرو برای صورت هر فرد ، از شرکت کنندگان می خواهد که یک برس آرایشی گرفته و آن را مستقیم و بالا و درست در کنار سوراخ بینی قرار دهند. “با کمی ابرو Tarte ابرو روی یک برس دوم ، یک نقطه روی استخوان ابرو خود در جایی که اولین برس نشسته قرار دهید ، سپس آن را به وسط عنبیه چشم خود زاویه دهید و یک نقطه دیگر ایجاد کنید ، سپس آن را یک بار دیگر به لبه زاویه دهید از چشم خود استفاده کنید و نقطه سوم را ایجاد کنید. ” مهم است که لبه برس که به عنوان راهنما استفاده می کنید در تمام طول بینی شما را لمس کند.

بعد ، آنها را پر کنید. “من طرفدار بزرگ استفاده از دست شما برای گرم کردن محصول و اطمینان از اینکه برس شما بیش از حد اشباع نشده است – اگر مچ دست شما در پایان زیبایی شما مانند یک پیکاسو نیست رژیم ، شما کاری اشتباه انجام می دهید. ” اسکارلت با استفاده از لعاب و یک برس نازک و زاویه دار به افراد توصیه می کند که سه نقطه ای را که ترسیم کرده اند به یکدیگر متصل کرده و سپس آن خط را به مقدار زیادی از محتوای قلب خود افزایش دهند. وی توضیح می دهد: “من عاشق ابروهای پر سر و صدا مدل دهه 80 هستم ، اما به همان اندازه عشق به لحظه Pamela Anderson با مداد نازک دهه 2000 دارم.” او برای پایان دادن به ظاهر خود ، به کلاس خود دستور می دهد که با یک لحن ، پودر یا سایه چشم را با همان لحن تنظیم کند (“ما هرگز نمی خواهیم ابروهایمان حرکت کنند”) و یک برجسته ظریف به استخوان ابرو اضافه کند. “تفاوت بین بلوغ و شیری به جدا شدن ابرو کشیده از بقیه پوست کمک می کند.”

تصحیح رنگ

همانطور که اسکارلت توضیح می دهد ، یک عارضه جانبی شایع شیمی درمانی کبود شدن یا خاکستری شدن پوست است. “ملکه های کشیدن ریشی دارند که باید اصلاح کنیم و رنگ آن صحیح باشد ، زیرا باعث ریختن خاکستری آبی می شود.” برای اصلاح رنگ ، اسکارلت توصیه می کند از رنگی مقابل رنگی که می خواهید در چرخ رنگ لغو شود استفاده کنید – برای رنگ های آبی که نارنجی هلویی است ، برای سایه های سبز تیره بیشتر قرمز است. گرمای این سایه های تصحیح کننده رنگ به شما کمک می کند تا خاکستری قابل رویت در صورت عدم احساس خوب باشد. “پس از استفاده از یک اصلاح کننده رنگ خامه ای ، آن را با یک پودر تنظیم کنید ، و سپس می توانید با پایه خود جلو بروید.” اسکارلت تأکید می کند که اگر در هر جایی سیاهی حلقه یا تغییر رنگ دارید ، می توانید دقیقاً از همین روش استفاده کنید.

شلاق

ضربه شلاق روی حیله و تزویر است. حتی برای یک درگ ملکه فصلی. اما همانطور که اسکارلت اشاره کرد ، اگر لایه پایه ای از مژه های طبیعی برای لنگر انداختن جعل ها نداشته باشید ، بسیار دشوارتر است – این کار به آزمایش و خطا نیاز دارد. کلاس TCA اسکارلت در واقع از مژه های Loveseen استفاده می کند ، که با در نظر گرفتن مژه های طبیعی پراکنده ساخته شده است. همانطور که بنیانگذار جنا لیون در Top Shelf خود به اشتراک گذاشت ، یک اختلال ژنتیکی باعث شد که مژه های طبیعی خود را از بین ببرد ، باعث ایجاد نوار مژه در او شد که “می تواند برای من مفید باشد و همچنین اگر مژه های طبیعی داشته باشید نیز می تواند کار کند.” اسکارلت از چسب Duo برای چسباندن آنها استفاده می کند ، و چندین نشانگر در مورد روش کاربرد دارد. وی می گوید: “شفاف بهتر از رنگ مشکی است ، زیرا در هنگام خشک شدن قادر به دیدن آن نخواهید بود و من همچنین پیشنهاد می کنم نسخه قلم مو را تهیه کنید.” “اگر قبلاً آن را در لوله دارید ، کمی روی دست خود فشار دهید و مژه را از طریق آن آغشته کنید تا مطمئن شوید که زیاد استفاده نمی کنید.” پس از استفاده از چسب ، اسکارلت توصیه می کند قبل از چسباندن آن بر روی پلک ، اجازه دهید تا حالت چسبندگی پیدا کند. در آخر ، مژه ها را در گوشه ها و مرکز درب نگه دارید زیرا خشک می شوند. وی می افزاید: “شلاق عادت بدی دارد که بلند کند ، این چیزی است که شما فقط باید به آن عادت کنید.”

مارک هایی که کالایی به کلاس آرایش TCA اهدا کرده اند شامل Tarte ، Benefit ، Loveseen ، Col-Lab ، Believe Beauty ، Zeal Cares ، MAC ، Colourpop ، Glossier ، Arda Wigs ، Pixi و BH هستند.

عکس با مجوز از Teen Cancer America

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>