این حساب Tiktok فقط غرق حمام را بررسی می کند

تا به حال متوجه شده اید که در تبلیغات شستشوی صورت ، همیشه یک آب و هوا زیاد وجود دارد ، اما هرگز یک ظرفشویی از آنجا بیرون نمی آید؟ شاید به این دلیل است که بازیگران درست سینک ظرفشویی پیچیده تر از آن است که به نظر می رسد. شما هرگز نمی خواهید مخاطبان خود را با جنجال بیگانه کنید و افراد درباره این موارد نظرات قاطعی دارند! مرد پشت Sink Review ها در Tiktok می گوید: “مردم از برخی غرق شدن ها واقعاً ناراحت می شوند و این واقعیت که آنها می توانند این نوع احساسات را ایجاد کنند برای من بسیار جالب است.” (از او خواسته شده است تا برای این مصاحبه ناشناس بماند تا عینیت حساب را حفظ کند ، بنابراین از اینجا به بعد او را SR صدا خواهیم کرد.) Sink Reviews 869.4K دنبال کننده دارد که به طور منظم برای تجزیه و تحلیل طراحی مخصوص سینک و هشتگ تنظیم می شوند #sinktok در کل 46.7 میلیون بازدید دارد. واضح است که چیزی به اعصاب می خورد.

ویدئوی Sink Review از یک قالب کاملاً خاص پیروی می کند: SR به یک حمام عمومی مراجعه می کند و (پس از احترام خرید در محل مورد نظر) میزان سینک ظرفشویی خود را در مقیاس یک تا پنج غرق می کند. هیچ رده بندی نیمی از سینک وجود ندارد و غرق های دارای دو شیر جداگانه برای گرم و سرد نمی توانند بالاتر از سه قرار بگیرند. SR می گوید: “یک سینک ظرفشویی که من به آن پنج ظرفشویی می دهم باید به خوبی کار کند ، زیرا این عملکرد اصلی آن است. “اما من زمینه آن را نیز در نظر می گیرم.” به عبارت دیگر ، سینک ظرفشویی در حمام شما عملکرد متفاوتی نسبت به سینک ظرفشویی در فرودگاه یا استارباکس دارد و طراحی آن باید منعکس کننده آن باشد. علاوه بر رتبه بندی ، SR همچنین با استفاده از سخنرانی تاریخ هنر ، غرق ها را نقد می کند. بررسی ها عالی ، مفهومی ، دانشگاهی و … سرد است. SR ، دانش آموخته دانشکده هنر و فیلم ، با لحن کلی انتقادات در طراحی آشنا بود و ایده استفاده از آن روی سینک ظرفشویی فقط خنده دار بود.

غرق هایی که قابل بازبینی هستند یا واقعاً خوب طراحی شده اند ، یا ضعیف طراحی شده اند و یا در وضعیت بسیار بدی قرار دارند که یافتن نقاط مرجع را آسان تر می کند. وقتی SR غرق شدن های Dyson را در موزه هنر مدرن توصیف می کند (“قیمت آنها تقریباً 8000 دلار است یا خیلی خوب کار نمی کنند”) من یادآور Le Déjeuner en Fourrure از Méret Oppenheim می شوم ، یک لیوان سورئالیستی پوشیده از خز مجلل در جای دیگر ساختمان به نمایش گذاشته شده است. وی توضیح می دهد: “در ذهن من ، یک غرق مفهومی واقعاً گران قیمت که به خوبی کار نکند ، یکی از بدترین غرق هایی است که می توانید داشته باشید.” دقیقاً مانند قاشق خزدار اوپنهایم ، تماشاگران را در دهه 30 ناامید می کند ، همچنین چیزی مانند غرق حمام کیم کارداشیان نیز می تواند باعث آشفتگی و عصبانیت عمومی شود به طوری که CNN آن را پوشانده است.

من از SR می پرسم آیا غرق های مشهوری وجود دارد که دوست داشته باشد شخصاً از آنها بازدید کند. (وجود ندارد ، اما لیست من در حال اجرا حمام Elon Musk / Grimes ، سینک ظرفشویی در خانه ارگانیک Javier Senosiain ، غرق حمام ساکنان درجه یک Etihad Airways است.) او معتقد است که سینک ظرفشویی عالی او کلاسیک است و از سنگ مرمر یا سنگ فضای بیشتری برای ذخیره سازی وجود ندارد – بالای آن که در حمام او قرار دارد فقط صابون ، مسواک و یک بطری تصفیه کننده ژله شیری است.

بعد از تماس ما به سمت حمام می روم تا به من نگاه كنم: یك حوض سفید گسترده با یك شیرآلات قابل استفاده كه كمی خیلی نزدیك به پیشخوان است ، كه فضای كافی برای وسایل ضروری من را دارد. مطمئن نیستم که چند غرق می خواهم بدهم ، اما الان جور دیگری نگاه می کنم.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>