این برچسب های بنفش برخی از ضد آفتاب های من را ثابت کرده است

بر خلاف رژ لب ، شوینده یا لوسیون ، میزان خطر استفاده از ضد آفتاب بسیار زیاد است. اگر از اشعه ماورا بنفش در امان نباشید ، در بدترین حالت به سمت سرطان پوست پیش می روید. بهترین حالت ، افزایش پیری و کاهش هزینه های تخلیه ، دقیقاً یک پیشنهاد آفتابی هم نیست. با این گفته ، واقعاً سخت است که بفهمید کاملاً محافظت شده اید. احتمالاً این آمار را خوانده اید: اکثر افراد فقط 25 تا 50 درصد مقدار توصیه شده ضد آفتاب را می زنند و وقتی مورد آزمایش قرار می گیرند ، بسیاری از ضد آفتاب ها تا حدی که محافظت می کنند در برابر آفتاب نیستند. (اخیراً و به طور برجسته این مورد در مورد ضد آفتاب محبوب Green Level Purito اتفاق افتاده است ، اما همیشه این مسئله در بین تولیدکنندگان ضد آفتاب وجود داشته است – در سال 2016 ، Consumer Reports 60 ضد آفتاب را آزمایش کرد و متوجه شد که تقریبا نیمی از SPF قول داده شده خود کوتاه است. این پنجمین سال در یک ردیف نتایج مشابهی پیدا کردند.)

با دانستن همه اینها ، اگر می توانستید یک برنامه بیمه 8 دلاری از برنامه ضد آفتاب خود تهیه کنید ، آیا؟

من از طریق یک تبلیغ اینستاگرام به SpotmyUV برخوردم. یک برچسب به اندازه یک وصله جوش ، اما نرم تر ، بنفش تیره و ساخته شده توسط مهندسان فناوری نانو را به تصویر بکشید. این لایه از سه لایه منحصر به فرد تشکیل شده است ، جایی که پایین آن چسب ضد آب و عرق است. در وسط شما یک دیسک از جوهر حساس به اشعه ماورا بنفش دارید که وقتی توسط اشعه ماورا بنفش فعال می شود بنفش به نظر می رسد و در غیر اینصورت شفاف است. و سپس در بالای آن یک بیوپلیمر اختراع شده با نام تجاری dermTrue وجود دارد ، کرم ضد آفتاب را مانند پوست جذب و می پوشاند. شما یک نقطه بنفش را روی پوست خود می چسبانید ، کرم ضد آفتاب خود را مانند حالت عادی خود می زنید و صبر می کنید تا روشن شود ، این نشان می دهد که جوهر UV محافظت می شود و پوست شما نیز محافظت می شود. اگر به اندازه کافی استفاده نکنید ، بنفش می ماند و با از بین رفتن ضد آفتاب در طول روز ، آهسته آهسته می شود بازگشت به بنفش پیش فرض قانع کننده ای بود! و خود فناوری علاوه بر تأیید درم ، بیش از 50 جایزه کسب کرده است.

حتی اگر SpotmyUV معمولاً نقاط بنفش روی بازوهای مردم را در مواد تبلیغاتی نشان می دهد ، من می دانستم که می خواهم آنها را روی صورتم آزمایش کنم. از نظر تئوری ، این فقط برای یک دقیقه یک نقطه بنفش قابل مشاهده است – هرگاه به اندازه کافی ضد آفتاب بزنم ، رنگ آن از بین می رود و برچسب باید به طور غیرقابل تشخیصی با هم مخلوط شود. من همچنین می خواستم آنها را در داخل خانه آزمایش کنم ، زیرا این جایی است که این روزها زندگی می کنم. یکی از نمایندگان این برند خاطرنشان کرد که برخی از پنجره ها دارای پوشش محافظتی هستند که نور ماورا UV بنفش را مسدود می کند ، اما اگر برچسب های من در فضای داخلی بنفش شود ، می دانم که چنین چیزی نیست. من با پوست تمیز شروع کردم و وقتی برچسب خود را روی گونه ام چسباندم ، هیچ لغزشی یا لغزشی و لغزشی وجود نداشت. سپس دو عدد کرم ضد آفتاب معدنی به طول انگشتان را فشردم و همه کار را مانند حالت معمول انجام دادم. دو انگشت متقاطع ذکر شد.

بعد از آن به نوعی برچسب را برای مدت یک ساعت فراموش کردم. (اوه.) اما وقتی از کنار آینه ای عبور کردم و نگاهی به گونه ام انداختم … برچسب یک اسطوخودوس کاملاً واضح بود ، و این نشان می دهد که من فقط “تا حدی محافظت شده ام”. طول دو انگشت به ارزش SPF 50 هنوز کافی نبود تا فقط اشعه ماورا UV بنفش را از طریق پنجره های شکننده و کاملاً محافظت نشده من مسدود کند! من دو انگشت ارزش دیگر اضافه کردم ، و وقتی برگشتم برای بررسی دو دقیقه بعد سرانجام مشخص شد. یک روز دیگر ، وقتی این کار را با کرم ضد آفتاب SPF معدنی کمتر (35 به جای 50) در کابینت پزشکی خود تکرار کردم ، شش انگشتان ضد آفتاب برچسب را تا حدودی بنفش نشان داد. من تصور می کردم چنین لایه حجیم SPF به من از سطح اتومبیل زرهی محافظت می کند. اما نتایج به دست آمده در: این یک دروغ بود. روز سوم ، وقتی یک ضد آفتاب شیمیایی محبوب SPF 40 را آزمایش کردم ، قبل از اینکه بتوانم آن را پاک کنم ، منصرف شدم. این برند خاطرنشان کرد که به دلیل تفاوت در روش نفوذ ، ضد آفتاب های شیمیایی ممکن است کمی بیشتر طول بکشد تا برچسب را تحت تأثیر قرار دهد … اما بعد از سه برنامه ضخیم و سه میان وعده ، من هنوز آبله بارنی داشتم. این یک گران بود

خبر خوب: یک بار من انجام داد مقدار مناسبی ضد آفتاب داشته باشید ، برچسب تمام روز پاک مانده است. (که به من می گوید یک برنامه خوب برای صبح کاملاً مناسب برای WFH یا یکشنبه های تنبل در خانه است.) وقتی هوا آفتاب بود و من بیرون بودم ، پیش بینی می شد که نقطه با سرعت بیشتری بنفش شود ، این نشان می دهد که برای جلوگیری از سوختگی باید دوباره درخواست کنم. و چگونه می توان روزهایی را که نمی توانستم روشن کنم محاسبه کنم؟ این مارک می گوید این می تواند به این دلیل باشد که ضد آفتاب تاریخ انقضا خود را پشت سر گذاشته است (که سه سال از خرید آن گذشته است ، مگر اینکه در بسته بندی موارد دیگری ذکر شده باشد) یا ممکن است لازم باشد از SPF بالاتر بر اساس شاخص UV هر کجا که هستم استفاده کنم. به عنوان مثال ، در نیوزیلند ، نماینده تجاری به من می گوید ، حداقل SPF که از برچسب ها محافظت می کند SPF 75 است. کرم ضد آفتاب SPF 30 زیبایی و مرطوب کننده من آن را برش نمی دهد.

من می توانم این آزمایش را یک میلیون بار انجام دهم ، و هر وقت یک ضد آفتاب جدید را امتحان می کنم. اما واقعیت این است که متغیرهای زیادی وجود دارد که من می توانم ضد آفتاب مورد استفاده و میزان استفاده از آن را به شما بگویم. اگر می خواهید به طور قطع بدانید ، وصله ها را بخرید و آزمایش خود را انجام دهید. آنها در هر CVS هستند و بسته شش تایی کمتر از 10 دلار است. سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که درخواست دهید و صبر کنید و مطمئناً می دانید. بطری های ضد آفتاب شما؟ آنها می لرزند.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>