این براق کننده های بدن تست عدم انتقال در A را پشت سر گذاشتند

چند هفته پیش ، عروس خانمی به نام Eléonore به گروه Facebook ITG رفت (آیا شما هنوز عضو نیستید؟ باید باشید!) و در جستجوی براق کردن یک براق کننده ضد انتقال در سراسر شانه های همسر خود بود. بسیاری از افراد پیشنهادهایی داشتند! مسئله این است که خرید روغن براق به ایمان غریبه و سپردن چنین لباس مهمی به آن به اندازه مسکن داشتن یک راننده اتومبیل خطرناک است. من اثبات عینی و علمی می خواستم. می خواستم بدانم چگونه آنها در برابر رنگ سفید ایستاده اند. بنابراین ، آن متولد شد: shimmer body oil battle royale.

اولین قدم کاهش انتخاب به 10 بود. به عنوان یک قاعده کلی ، اگر مارک مورد را در رنگ های مختلف ارائه می داد ، من شفاف ترین یا بدون روکش را انتخاب کردم (از Fenty I تست شده چه کسی به لباس احتیاج دارد ؟!، از پاتریک تا من انجام دادم یک رویا و از سل دو ژانیرو با من رفتم غروب ریو) سپس ، هر کدام را روی یک بسته فله ای از 10 تاپ مخزن سفید قرار دادم. پروتکل آزمایشی به شرح زیر بود: بر روی برچسب هر تانک ، من نام براق کننده ای را که می خواستم با آن آزمایش کنم ، نوشتم. با حرکت به پایین خط ، مقدار زیادی لوسیون ، روغن یا ژل به قفسه سینه ، گردن و بازوهای خود مالیدم. این مساحت بیش از آن است که معمولاً یکی از این موارد را اعمال کند ، اما من علاقه مند بودم که ببینم آنها چگونه ایستاده اند در زیر اصطکاک مخزن. من یک تایمر را به مدت پنج دقیقه تنظیم کردم تا اجازه دهم هر محصول در آن غرق شود یا تنظیم شود – پس از خاموش شدن ، با برچسب مربوط به محصولی که قبلاً استفاده کردم ، روی قسمت بالایی مخزن لغزیدم. حداقل دو ساعت هرکدام را روشن نگه داشتم و اطمینان حاصل کردم که AC را در آپارتمان خود خاموش کردم تا عرق را امتحان کنم (خوش آمدید!). نحوه عملکرد بالای مخازن من این است:

دسته با مراقبت

زیاد
از چپ: شارلوت تیلبری ، سل دو ژانیرو ، پاسیفیکا ، بیوسانس

… کالاهایی نیستید که در هرجای لباس سفید بخواهید. در حالی که فوق العاده زیبا بود ، فوق العاده قوی بدنه طلای مروارید ، بدن سوپرمدل شارلوت تیلبری بیشترین انتقال را از محصولات آزمایش شده داشت. گفته شد ، این امر بسیار نزدیکتر به حوزه آرایش بدن است – رنگی ، خامه ای ، به راحتی شسته می شود ، و در یک توزیع کننده کوچک غلتکی که اعمال آن روی قسمتهای عظیمی از پوست مشکل است. من منتظر انتقال زیادی با Glow Oil ساخته سل دو ژانیرو بودم – این انتقال انجام شد ، اما کمتر از تصور من بود. Ditto با روغن بدن Shimmering Body Pacifica که از قوام بی نظیری در روغن و ژل برخوردار بود. هر دو رایحه بسیار قوی دارند (اولی شبیه ادکلن پاپ کورن کره ای است و دومی Warm Vanilla Sugar esque) و هیچکدام کاملاً خشک نشده اند (سول کاملاً چسبناک شده است ، Pacifica به طرز عجیبی در شیپورهای آرنج من قرار گرفته است). از طرف دیگر ، روغن Biossance دارای بافت روغن واقعی بدن است. این پر از پوسته های طلایی است که به نظر نمی رسد از نظر اندازه و شکل کاملاً یکنواخت باشند و رنگ برنز کمی دارد. رنگ فقط در مناطق با اصطکاک بالا مانند درزهای بند بالا و سوراخ های بازو به بالای مخزن منتقل می شود.

بیشتر گاوصندوق ها

کمی
از چپ: نوکس ، تام فورد ، فنتی

اینها روغن های بدن هستند که می توانید با پوشیدن آنها با لباس های غیر سفید یا غیر ابریشمی از بدن خود دور شوید. شما گزینه های سرگرم کننده زیادی دارید! روغن بدن Nuxe دارای پایه ای کاملاً ملایم و براق طلای ظریف و ظریف است. این رگه های انتقال بسیار ضعیفی را از خود به جای گذاشت اما برای تنظیم فقط به بیش از پنج دقیقه زمان نیاز داشت. یک قوز می گوید در مورد لرزش تام فورد نیز همین مسئله وجود دارد. این پوسته پوسته های بزرگتر و واضح تری دارد اما من ترکیبی از رنگ طلایی و شامپاین های سبک تر را دوست دارم. (من خوشحال می شوم اگر در اینجا عطر و بوی را ذکر نکنم ، که یک روز در ساحل آمالفی است که با کرم ضد آفتاب پوشیده شده است. دلیل اصلی خرید این ماده است.) بدن لاوای بدن Fenty کمی انتقال به جا گذاشت مخزن (من دو لکه فوق العاده ضعیف را جاسوسی می کنم ، یکی زیر بغل و دیگری در قسمت پایین). این یک پایه فوق العاده مرطوب کننده دارد ، که احساس لزج و نرم کنندگی بیشتری نسبت به روغن بدن شما دارد ، و براق کننده در یک نقطه میانی خوب بین یک براق و کدر قرار می گیرد. انتقال کمی به کنار ، این مواد به طرز دیوانه کننده ای ضد آب هستند. این حتی اثبات دکتر برونر است. من مجبور شدم سه بار با آن اسکراب کرده و با آن شستشو دهم تا بتوانم آن را تحریک کنم.

موفقیت های یواشکی

هیچ یک
از چپ: جمعه های تابستان ، پاتریک تا ، سوپرگوپ

چند براق کننده هیچ اثری از حضور خود را در بالای مخازن باقی نگذاشتند. مثل تابش جمعه خشک تابستانی ، که مثلاً یک زرق و برق است ، اگرچه خوب است ، اما یک پراکندگی است. اگر این روی برنامه های شما تأثیر بگذارد ، بوی نارگیل می دهد. من فکر می کنم که درخشش در گرفتن لرزش بدن توسط پاتریک تا را بیشتر دوست داشتم: بسیار عالی است و ترکیبی از انواع مختلف تن است. از زاویه های خاصی حتی براقیت را نمی بینید ، فقط یک درخشش کلی را می بینید ، اما وقتی نور براق روشن می شود ، به شما رنگین کمانی زیبایی می بخشد. عطر مورد علاقه من (بسیار… زنانه) نیست ، با این حال ، هیچ انتقال. یکی دیگر از گزینه های خارق العاده و بدون انتقال ، Superlowop’s Glowscreen Body است که در واقع یک ضد آفتاب براق است. اگر با نسخه اصلی آنها برای صورت آشنایی دارید ، ممکن است انتظار همان رنگ پایه هلو را داشته باشید – اما رنگ آمیزی آن چیز خوبی است. زرق و برق بیشتر مروارید طلایی است. فوق العاده براق مقهورتر انتخاب خود را انتخاب کنید!

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>