این انگشتر طلای براق در واقع پالت آرایش است

اگر ضرورت مادر اختراع باشد ، فشار باید پدر خوش شانس باشد – محرمانه ترین راه حل ها ناشی از شرایطی است که شما به چیزی احتیاج دارید و به آن نیاز دارید سریع. بتینا گلدشتاین ، هنرمند ناخن ساز Doublemoss Arte و همه آن عکسهای مانیکور که نمی توانید جلوی چشم بند گرفتن و ارسال به پوشه ذخیره شده Instagram شما. بدون فضای زیاد روی میز زیبایی مشترک ، گلدشتاین شروع به ساخت پالت های موقت کمی از همه چیز از دستکش گرفته تا درب پلاستیکی قهوه کرد. او اذعان می کند که کثیف بود و در طولانی مدت پایدار نبود. او برای این سناریوی دقیق حلقه پالت Doublemoss Arte را ایجاد کرد. “من می خواستم انگشتری بسازم که هنگام کار کردن بسیار زیبا باشد اما به طور خاص برای رفع نیازهای یک هنرمند طراحی شود.”

طلایی است اما طلا نیست ، زیباست اما به خصوص ارزشمند نیست. تمام قطعات Doublemoss Arte از برنج جامد و براق هستند و برای تمیز کردن آسان بسیار مهم هستند. صورت حلقه کمی شبیه سنگ رودخانه ای است که می خواهید از آب ماهی بگیرید ، سپس از دوستان خود بپرسید “سلام بچه ها ، آیا شما فکر می کنید این سنگ رودخانه شبیه یین و یانگ است؟” دو چاه دیواری به آرامی محصول مایع y را ایمن می کند ، اگرچه می توانید روی سطوح صاف حلقه مخلوط کنید و محیط کمی بلند شده باعث قطره قطره قطره ای می شود. شکل ارگانیک من را به یاد طرح های قدیمی Elsa Peretti می اندازد. (یک نسخه دستی مجسمه از این پالت ، که گلدستین در حال حاضر روی آن کار می کند ، در کابینتی از کافهای استخوانی قرار دارد – آرایشگر محبوب اینستاگرام ، کتی جین هیوز ، خود را در لیست انتظار به حساب می آورد.) و گروه قابل تنظیم است ، بنابراین فقط برای بیشتر افراد بلکه بیشتر انگشتان دست یک شخص مناسب است. اگر از آن به عنوان پالت استفاده می کنید ، ساده ترین حالت این است که باند را بکشید و آن را روی انگشت شست ، سر به بالا تا هفت بالا قرار دهید. اما اگر فقط به دلیل شیک بودن آن را پوشیده اید ، می توانید آن را به انگشت انگشت ، وسط یا اشاره گر خود منتقل کنید.

من با این انگشتر وسواس دارم. و زیبایی واقعی آن این است که اگر آن را در طبیعت می دیدم ، تصور نمی کردم که به عنوان ابزاری برای زیبایی استفاده شود. گلدشتاین جزئیات کوچک را با استخرهای لاک ناخن اکریلیک و کلاسیک پر می کند ، اگرچه آنها به همان اندازه در نگهداری سایر محصولات زیبایی نیز مهارت دارند. او نشان می دهد: “به من گفته اند كه از انگشتر برای نگه داشتن چسب هنگام مژه زدن ، به عنوان یك پالت آرایش و برای ژل هنگام فرم دادن به موهای نوزاد استفاده شده است.” من می توانم از آن برای نگه داشتن رژگونه ، فونداسیون یا برنز مایع استفاده کنم که همیشه در نهایت دست من و حوله های سفید دستم را گرفته است. گلدشتاین همچنین یادآور می شود که مردم نه در صنعت زیبایی حلقه را با رنگ واقعی برای بومهای واقعی پر کرده اند.

هنگامی که او ایجاد یک ظاهر را تمام کرد ، گلدشتاین حلقه را با الکل یا استون پاک می کند – برنج در برابر هر دو مقاوم است. او اذعان می کند: “با گذشت زمان ، برنج از قرار گرفتن در معرض اکسیژن و آب جلبک چشم پیدا می کند ، اما برخی از افراد این ظاهر را دوست دارند.” اگر حلقه شما درخشش خود را از دست داد ، می توانید یک خمیر آب لیمو و جوش شیرین درست کنید و به آرامی با یک پارچه یا مسواک نرم سطح را مالش دهید. و اگر با سایش بیش از حد انگشت شما سبز شد ، فقط داخل باند را با لاک ناخن شفاف بپوشانید.

این محل در تلاقی عالی بین جواهرات و زیبایی قرار دارد ، به این معنی که هدیه ای مناسب برای فرد علاقه مند به هر دو است. آیا او یک ترازو است؟ اسمش علی است؟ اگر چنین است ، می دانید کجا مرا پیدا کنید.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق بتینا گلدشتاین و Doublemoss Arte

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>