اینگونه است که شما چندین سوراخ را به آن انتقال می دهید

در این مرحله ، من مهارت نرم نرم را نشان می دهم. من 16 سوراخ و شمارش دارم ، به ناامیدی پدربزرگ و مادربزرگم و ناامیدی از پدر و مادرم و سردرگمی دوست پسرم. اگرچه من یک برنامه ریز وسواس پیرسینگ هستم (تصویری از پوشه ذخیره شده اینستاگرامم در بالا) ، من معمولاً برنامه هایم را به اشتراک نمی گذارم تا وقتی که پست در گوش من محکم شود. من می دانم که همیشه با چیزی مثل “عالی به نظر می رسد” ضربه خواهم خورد اکنون، اما در مورد یک بار دریافت چه می کنید پیر؟ ” و صادقانه بگویم ، جوابی ندارم!

متخصص در این نوع مشكلات اگر هرگز وجود داشته باشد ، سوراخ كننده كاسی لوپز-مارس است. او در New York Adorned ، استودیوی پیرسینگ Bowery که به پیروی فرقه مانند در میان مجموعه مد مشهور بود ، طرفداران خود را پیدا کرد. (Zoe Kravitz و FKA Twigs مشتری هستند و J. Colby Smith ، که احتمالاً تمام NYFW را سوراخ کرده است ، بیش از یک دهه در آنجا کار کرده است.) در سال 2019 Lopez-March با استودیوی So Gold همکاری خود را آغاز کرد ، که به سرعت تبدیل به برو به محل سوراخ کردن بروکلین و پس از آن ، به عنوان مشکل برای ورود به عنوان Carbone. اما به دلیل مشغله زیاد ، لوپز-مارچ مشتاق گفتگو در مورد چگونگی سبک کردن سوراخ ها برای طول عمر بود. وی توضیح می دهد: “در طولانی مدت ، شما می خواهید که جواهرات و پیرسینگ های شما گسترش دهنده سبک شما و سبک شخصی شما باشد.” او از طریق این لنز به یک فلسفه سبک سازی تسلط پیدا کرده است که یکی از مشتری های او “گوش بزرگسال” را ایجاد کرده است. او قبل و بعد از تحولات (که به نظر می رسد در Instagram و Tiktok ویروسی می شود) جاذبه های خال کوبی را به ترکیب های پر زرق و برق تبدیل می کند که مانند یک حلقه ظریف یا زنجیر ظریف در جای دیگر عمل می کند. کاملاً در مکان شخصی که از مرحله عصیان خود خارج شده است. همانطور که لوپز-مارچ اشاره کرد ، توانایی تغییر زیورآلات شما متناسب با سبک زندگی شما بخشی از جادوی پیرسینگ است.

اگر در حال حاضر نمی توانید به So Gold برسید ، هنوز هم تعویض های ساده ای وجود دارد که می توانید برای پیر شدن سوراخ های خود به تنهایی انجام دهید. در زیر ، پنج نکته عالی برای گوش بزرگسالان است:

روی جواهرات با کیفیت سرمایه گذاری کنید

تفاوت شماره یک گوش بزرگسال با یک نوجوان که در Piercing Pagoda از بین می رود؟ کیفیت جواهرات. چیزی که لوپز-مارچ روشن می کند لازم نیست گوش پر از طلا و الماس باشد. درعوض ، با تأکید بر طول عمر ، به دنبال نسخه های مرتفع چیزهایی باشید که قبلاً آنها را دوست دارید. فلزات ارزان قیمت مانند برنج ، پوست را با سایش طولانی لکه دار می کنند ، قطعات اندود شده باید بیشتر تعویض شوند و فولاد جراحی قابلیت انعطاف پذیری کمتری را ارائه می دهد. لوپز-مارچ به من می گوید: “هنگامی که من جوان تر بودم ، به این نوع چیزها اهمیتی نمی دادم تا زمانی كه جواهراتی كه می پوشیدم از نظر زیبایی من مناسب باشد.” جواهرات خوش ساخت همچنین دارای مشخصات کمتری هستند (بخوانید: نزدیک گوش شما قرار می گیرد) ، و می توانند به طور خاص برای سوراخ کردن های غیر سنتی (مانند غضروف های بیرونی و داخلی) طراحی شوند ، بنابراین بهتر قرار می گیرند.

قوانین تجویز شده مسابقه ای چاک

اگرچه نمی توانید با فلزات و سنگهای همسان اشتباه کنید ، اما این بدان معنا نیست که مخلوط کردن آنها درست انجام نمی شود. در حقیقت ، یک ترکیب سرپرستی می تواند بافت و تنوع را به یک گوشواره در غیر این صورت فوق العاده ساده اضافه کند. به این فکر کنید که سنگها و فلزات رنگی را در زنگ های مکمل مخلوط کنید ، انگار که روی هر گوش تخته خلق می کنید. لوپز-مارچ توضیح می دهد: “من یک مشتری طولانی مدت دارم که دارای تعداد زیادی طلای گل رز است ، بنابراین ما از سنگهای نسبتاً گرم مانند کوارتز دودی ، یاقوت کبود شامپاین و سنگ ماه برای کمی احساسات رنگین کمانی استفاده کردیم.” در مورد مشتری که طلای سفید را ترجیح می دهد ، لهجه های اوپال و آکوامارین رنگ آبی را بازی می کنند. وی اضافه می کند: “من مخلوط کردن فلزات هم ندارم ، به شرطی که همه چیز متعادل و مکمل احساس شود”

بدانید چه موقع باید خویشتنداری کرد

گوش سرپرستی هدفمند به نظر می رسد. و اگر نمی توانید بفهمید که چه موقع می توانید خودتان سوراخ کردن را متوقف کنید ، Lopez-March پیشنهاد می کند یک قرار ملاقات برای یک ظاهر طراحی کنید و با ذهن باز وارد آن شوید. وی گفت ، “بسته به آنچه مشتری قبلاً داشته است ، بسیاری از اوقات من پیشنهاد می کنم که سوراخ های جدید اضافه نکنم” ، و با اشاره به اینکه بعضی اوقات موارد اضافی می تواند ایجاد شلوغی کند ، پیشنهاد می کند. یک جواهر مناسب می تواند فضایی را پر کند و یک سوراخ دیگر را منسوخ کند. و هنگامی که گوش شما مدل شد ، حتی ممکن است متوجه شوید که می خواهید برداشتن یک سوراخ قدیمی و بگذارید بسته شود – این می تواند گوش شما را ساده کند ، مانند یک فنر ماری کوندو که برای جواهرات تمیز است.

ناب به شخصی سازی

غرق شدن در گوش های حسادت آمیز اینستاگرام آسان است. اما به این فکر کنید: لباس پوشیدن گوش بسیار شبیه لباس اندام است. با افزایش سن فهمیدید کدام لباس بیشتر به تن شما تناسب دارد و از آنجا که احساس راحتی می کنید ، بدون هیچ زحمتی نیز به نظر می رسید. اگر اجازه دهید آناتومی شما نیز تصمیمات سرسختانه شما را راهنمایی کند ، چیزی بسیار شخصی تر و دیدنی تر خواهید گرفت. لوپز-مارچ می گوید: “مردم دائماً از من محروم می شوند تا به من بگویند كه در حال حاضر چه سوراخ هایی دارند و سپس از آنها می پرسند كه چه چیزی را باید بگیرند ،” اما این كاملا به آناتومی فرد بستگی دارد. ” این تفاوت هم از نظر زیبایی (کجا فضای شما برای سوراخ کردن جدید وجود دارد؟ کجا گوش شما به عنوان یک قاب طبیعی عمل می کند؟) و هم ترمیم (اگر یک منطقه خاص بسیار کم عمق یا کوچک باشد تا از سوراخ کردن پشتیبانی کند) این تفاوت وجود دارد شفا دادن).

و همیشه سبک زندگی خود را در نظر بگیرید

در حالی که شما می توان گوشواره های خود را اغلب تغییر دهید ، روش مدل سازی لوپز-مارچ پوشیدن لباس های روزمره را در ذهن خود نگه می دارد. وی توصیه می کند: “اگر کسی فوق العاده فعال است و کارهای زیادی انجام می دهد ، ممکن است بخواهند از جواهرات و پیرسینگ هایی که باعث می شود راحت از هدفون یا هدفون استفاده نکنند جلوگیری کنند.” “یا ، اگر کسی توله سگ یا کودک کوچکی داشته باشد ، ممکن است بخواهد از قطعاتی که تعداد زیادی قطعه آویزان و زنجیر دارد که ممکن است کشیده شود یا گرفته شود ، جلوگیری کند.” برای موفقیت در گوش بزرگسالان ، لنز یک رئالیست به شما کمک می کند. به اندازه کافی سرگرم کننده؟ این احتمالاً به طور کلی در مورد موفقیت بزرگسالان صادق است.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>