اگر مراقبت از پوست به اقوام برتر بدل شود ، درمان های لکه ای انجام می شود

کدام یک از آنها اولین بار ، مرغ یا تخم مرغ؟ البته این یک س It’sال فریب است ، زیرا دایناسورهای مادر مدت ها قبل از تصمیم مادر مادر زمین برای تکامل چند مرغ تخم های خود را بیرون می آوردند. ممکن است سوالی مشابه در مورد zits از خود بپرسید. انسانها همیشه آنها را بدست آورده اند و درمانهای نقطه ای همیشه برای خلاص شدن از شر آنها بوده است. پس کدام اول شد؟ نکته اینجاست: درمان های لک جدید به هیچ وجه شبیه نمونه های قبلی آنها یا حتی نمونه های قبلی آنها نیست که فقط چند سال پیش بودند ، مانند لوسیون های خشک کننده صورتی رنگی که در دبیرستان خیلی آزادانه استفاده می کردید. اگر تخریب تخم مرغ باشد ، درمان های لکه ای مرغ است و هرچه تکامل بیشتری داشته باشد ، برای پوست و آکنه شما بهتر است. در اینجا آنچه در این گروه جدید و بهبود یافته است – و مرد ، بسیار زیاد است.

مسدود کننده های فیزیکی

بیایید بگوییم شما نمی خواهید چیزی را روی جوش خود قرار دهید – این همانطور که هست غم و اندوه زیادی برای شما ایجاد می کند و هر دو برای آرام شدن فقط به فضای کمی نیاز دارید. این همان جایی است که وصله های جوش وارد می شود. به طور واضح ، وصله های جای جوش چیزی نیستند جدید. اما آنها در حال تکامل بوده اند. بعضی از آنها دارای مواد موثری هستند که در هیدروکلوئید ذوب شده اند ، مانند این موارد از Cica Care با centella asiatica برای تسکین ظروف فعال یا ظاهر شده. یا اگر به دنبال چیزی کاملاً نامرئی هستید ، تکه های جوش نرم شیلد The Klog در یک بسته بزرگ 42 نفره قرار دارند و در طول روز کاملاً قابل شناسایی نیستند. (والدو کجاست را با این تصویر از شارلوت چو بنیانگذار ، که قسم می خورد هشت تا از آنها را پوشیده است) وصله زدن برای لذت ، کار نمی کند؟ درخشش نسخه محدود Starface در تاریکی و هولوگرافیک Hydro Stars فقط برای یک هفته بازگشت ، بنابراین تا می توانید ذخیره کنید.

کفشهای اب زیر کاه

وقتی زمان صلح با zit است ، از آنچه در اصل یک مرطوب کننده آکنه دوست است استفاده کنید. اکنون ، می دانم که به چه فکری می کنید: مرطوب کننده؟ در یک zit !؟ اما قبل از اینکه با ناباوری دور شوید ، صدای مرا بشنوید. گانک فقط یک شاه ماهی قرمز است. در واقع می توانید با رفع قرمزی و خشکی ، دو علامت اصلی التهاب ، یک جوش را سریع کاهش دهید. به علاوه ، درمان التهاب در حالی که اتفاق می افتد خطر پس از آن را کاهش می دهدالتهابی بیش از حد رنگ آمیزی (تصور کنید که شما یک مذاکره کننده گروگان هستید ، و پوست شما گروگان است.)

این روش به همین دلیل است که Cicaplast Baume از La Roche-Posay یک درمان آکنه از نظر تاریخی بسیار خوب است ، اما اگر می خواهید چیزی با درخشش یک پنی جدید را امتحان کنید ، می توانید با Rael’s Cica Spot Correctionor ، که جفت سنتلا آسیا و اجزای آن اسید مادکاسوزید را جفت می کند ، بروید. و آسیاتیکوسید با عصاره پوست بید ، یک منبع طبیعی اسید سالیسیلیک. Cos Ultimate ACM Ultimate Spot Balm درخت چای و کالامین را در پشت سیکا و روی پنهان می کند خیلی دزدکی با حفظ آرامش zits ، آنها را درمان کنید. و اگر قبلاً زیتون زده اید ، Balm Rescue Balm (همراه با پانتنول ، پپتیدها ، آلانتوئین و ویتامین E) راهی خوب برای کمک به آنها در بهبود یا نرم شدن پوسته های پوسته ای است.

Superheros بد بو

مراقبت های پوستی و آکنه چه مشترکاتی دارند؟ لایه های زیادی مانند پیاز گوگرد است همیشه می توانید مواد بدبو را در شستشو های تجویز شده از طریق درم و پماد دی لا کروز پیدا کنید که با عشق هم به عنوان امولسیون سس مایونز و هم مانند گوز خامه ای توصیف شده است. اما در حال حاضر این هزینه برای انجام درمان های لکه ای دوجین است و خوشبختانه ، مارک ها متوجه شده اند که چگونه بیشتر بوی متعفن را خنثی می کنند. گوگرد یک درمان لکه ای عالی ایجاد می کند زیرا ضد قارچ ، ضد باکتری و ضد التهاب است و اگرچه می تواند به خشک شدن چرک آلوده (متاسفم) درون جوش سفید کمک کند ، اما این کار را به آرامی انجام می دهد. به علاوه ، گوگرد کراتولیتیک است ، که یک روش فانتزی برای گفتن آن است که لایه برداری می کند. ضد التهاب لایه بردار اساساً بهترین چیزی است که می توانید در کیست زیر پوست استفاده کنید و به طور خلاصه ، گوگرد در درمان آن نیز عالی است.

Vichy’s Normaderm SOS پاسخ فرانسوی گوگرد است و شامل 10 درصد عظیم آن است. همینطور Versed’s Game Over. اما اگر فقط می خواهید انگشت خود را فرو ببرید ، گوگرد یکی از بازیگران اصلی در درمان اسید ساکسینیک The Inkey List است ، البته تنها در 2 درصد.

منگنه های Supercharged

دوستانه دکترای دکتر Bruce Banner به دنبال اشعه گاما رفت و از هالک بیرون آمد. استیو راجرز معمولی مقدار کمی سرم Super-Soldier دریافت کرد و کاپیتان آمریکا شد. و موادی که روزانه پوست شما دوست دارد می تواند حداکثر غلظت ایمن را داشته باشد و به عنوان یک درمان لکه ای مورد استفاده قرار گیرد. این محصولات فوق العاده شارژ شده در همه جای کشور ظاهر شده اند و شما واقعاً قبل از شیرجه رفتن با آنها پوست خود را می شناسید.

آیا واکنش های خوبی نسبت به سرم های ویتامین C داشته اید؟ Peach & Lily’s Transparen-C Pro Spot درمانی را امتحان کنید ، که از درصد بسیار بالایی از آسکوربات THD ، نوعی ویتامین C با ثبات و محلول در روغن استفاده می کند. این مواد بهتر است از زمانی که zit شما آمد و رفت و آزار دهنده بود استفاده کنید. علامت تیره – اسیدهای کوجیک و ترانکسامیک نیز به روشن شدن کمک می کنند و ترکیب ترکیبی احتمالاً جوش فعال را تحریک می کند. با کسانی که BHA 9 را انتخاب می کنند ، سازندگان سالانه سالانه مورد علاقه شماست. این مورد در لجبازترین دست اندازهای شما استفاده می شود ، این یک روش هدفمندتر برای کمک به حل شدن مسدود شده است. سرانجام ، معجون جوش Kinship’s ترکیبی از دو ماده ضد آکنه است که ممکن است نسبت به مخلوط کردن خود احتیاط کنید: اسید سالیسیلیک و شبکیه ، یک رتینوئید OTC فوق العاده قوی. بهتر است برای شکستن دسته کوچک موسیقی جاز ، جایی که انواع مختلف zits در تماس رول وجود دارد.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>