اکولوژیست با لک اصلاح کننده رنگ

مجموعه مصاحبه #ITGTopShelfie بر روال زیبایی جامعه خوانندگان دوست داشتنی ، موفق و وفادار Into The Gloss تمرکز دارد. موارد شخصی خود را در اینستاگرام ارسال کنید – Top Shelfie خود را ارسال کنید (مارکintothegloss!) و هشتگ #ITGTopShelfie را برای فرصتی برای نمایش در ITG درج کنید.

“سلام از لندن ، من Zinnia Kumar هستم (@ zinniakumar)! من به عنوان یک بوم شناس سال ها با سازمان ها و شرکت های دولتی کار کرده ام تا با حفاظت از محیط زیست مقابله کنم ، اما با کار به عنوان یک دانشمند جاذبه انسانی منتشر شده ، زیبایی پیدا کردم. من همچنین یک شرکت مشاوره پایداری و شمول به نام The Dotted Line تأسیس کردم که هدف آن ایجاد تغییر سیستمی در تجارت ، رسانه و مد است. من از طریق Condé Nast طرفدار و Vogue Australiaشورای شمول و پایداری ، و علاوه بر همه اینها ، من یک مدل مد هستم. از دیگر پروژه های اشتیاق می توان به مستندی درباره رنگ گرایی ، یک کتاب علمی در حال انجام سیاست های زیبایی ، و پادکست درباره مد ، زیبایی و محیط زیست اشاره کرد. احساس خوشبختی می کنم که می توانم کاری را که هر روز انجام می دهم انجام دهم.

من واقعاً شروع به آزمایش زیبایی نکردم تا اینکه شروع به مطالعه جاذبه انسانی کردم. من حدود 18 سال داشتم و این آزمایش های عجیب و غریب را با استفاده از خودم به عنوان یک خوکچه هندی انجام می دادم. اول ، من با پوشیدن کاپوت ، شلوار گشاد و موهای نامرتب به پیشخوان زیبایی یک فروشگاه می رفتم و تعداد دفعات مراجعه یک دستیار فروش را به حساب می آوردم. بعد از آن به خانه رفتم ، به پاشنه پا ، شلوار جین لاغر و بلوز تنگ تبدیل شدم ، موها و آرایش خود را انجام دادم و برگشتم. هنگامی که کفش پاشنه پا بودم ، فروشندگان مرا دنبال می کردند و هنگامی که من کلاه می پوشیدم ، محافظ مرا دنبال می کرد. این آزمایشات به من آموختند که زیبایی همیشه مربوط به ادراک است. اما در تمام آزمایشات من ، به نظر می رسید که تنها ثابت بودن بین افراد زیبا ، مثبت و اطمینان درونی است. برای من ، آن افشاگری قدرتمند بود. در استرالیا بزرگ شدم و هرگز کسی را که از نظر رسانه ای یا مد شبیه من باشد ندیدم ، همیشه احساس می کردم زشت ترین فرد در هر اتاق خاصی هستم. با این حال ، وقتی فهمیدم زیبایی می تواند ناشی از چیزی باشد که می توانم کنترل کنم (باطن) ، احساس راحتی بیشتری می کردم.

وقتی شروع به کار به عنوان مدل کردم ، متوجه شدم که مردم به دلیل سرسختی و نگرش مثبت من به سمت من جذب شده اند. از طرف دیگر ، کاملاً واضح بود که ، در صنعتی که بر چگونگی نگاه من به بیرون متمرکز است ، هیچ یک از اینها مهم نیست. هندی بودن بدون داشتن نژاد مختلط یا ویژگی های مرکز گرایی در دریایی از چهره های سفید به این معنی بود که هر بار کوتاه می آیم. من شروع به کار بر روی ایده هایی برای افزایش دسترسی افراد رنگارنگ در مد کردم – به عنوان مثال ، آژانسی را برای پیش بینی و توسعه مدل های رنگ ایجاد کردم و سپس آنها را با آژانس های بین المللی متصل کردم. وقتی به مدلسازی بازگشتم ، به این نکته توجه کردم که از بستر خود برای تغییر استفاده کنم ، هرگز عقب نشینی نکنم و هرگز اجازه ندهم صدایم خسته شود. من همچنین آن را فرصتی برای مقابله با تسلط کامل سفیدپوستان در فضای مد و محیط زیست و حمایت از آن دیدم ، که ناخوشایند بود. امروز احساس نمی کنم به اندازه کارهایی که انجام می دهم و شخصی که هستم از خارج قضاوت می شوم. من به نوعی خوشحالم که این صنعت را مجبور کردم فضایی را برای شخصی مثل من ایجاد کند!

به دلیل درماتیت تماسی فصلی ، هنگامی که گرده درختان پوست من را لمس می کند ، تاول های کوچکی ایجاد می کنم. و از آنجا که پوست من مستعد رنگدانه است ، باید صبر کنم تاول ها خشک شوند و ریزش کنند ، که گاهی اوقات در ماه های ماشه سخت می توان از پس آن برآید. هیچ کاری نمی توانم انجام دهم به جز ایجاد یک مانع فیزیکی (SPF و کمک به بنیاد ، و ماسک های COVID در واقع به کاهش علائم من به نصف کمک می کند) ، یا پرواز به سمت مخالف جهان. درماتیت تماسی من هر ساله به من یادآوری می کند که پوست شفاف را طبیعی نپذیرم و داشتن لکه ها مشکلی ندارد. با این حال ، من همیشه به این شکل فکر نمی کردم – وقتی نوجوان بودم خیلی خجالت می کشیدم که وقتی پوستم تحت تأثیر قرار گرفته بود بیرون بروم یا در انظار عمومی دیده شوم. آنچه که برای من مفید واقع شد استفاده از روغن دوش بادام L’Occitane به عنوان شستشوی صورت و سپس مرطوب کردن با روغن بادام آلی ، Weleda Skin Food یا کرم سفید مالوی آنها است.

بعد از مرطوب کردن ، از Glossier Futuredew و Estée Lauder’s Double wear Custom Coverage Correctioning Duo in نارنگی زیر چشمم ، اطراف دهانم و در کناره های بینی ام. اکنون این موارد متوقف شده است ، اما من ذخیره کردم. در بالا ، تركیب كننده كرم Radiant Suqqu در شماره 2 مرطوب کننده است و چروک نمی خورد ، بنابراین استفاده از زیر چشم خوب است و من مخلوط Studio Fix Concealer از MAC را در N30 و N42 اطراف دهانم و کناره های بینی ام. کناره های دهان من به خصوص در معرض رنگ آمیزی در تابستان است ، بنابراین من از Dermablend Quick Fix Body Stick in استفاده می کنم 40 متوسط در آنجا و هرجای دیگر من درماتیت دارم. بعد از آن ، من بسته به میزان قهوهای مایل به زرد چند پایه دارم که بین آنها می روم. من یک دسته از سایه های بنیاد استیک Bobbi Brown دارم: رنگ بژ، طلایی طبیعی، عسل طلایی، و طلایی. من همچنین Nars Sheer Glow را دارم استرومبولی، که در بیشتر بهار کار می کند. همه چیز به این بستگی دارد که من در سیدنی خانه بوده ام یا نه. برای رژگونه ، من عاشق Pot Rouge بابی براون هستم کیپ مرجان [Ed note: discontinued]. و اگر جنوب آسیا هستید و گاهی اوقات متوجه می شوید که لب های شما پس از کمی آفتاب یا قرار گرفتن در معرض سرما به رنگ ارغوانی خنک و تیره در می آیند ، نارنجی در خنثی کردن آن عالی است. این لکه در تمام روز لکه دار است و می توان آن را به تنهایی یا زیر رژ لب پوشید تا از عبور رنگ های خاکستری جلوگیری کند. من از آن با Ultralip Glossier در استفاده می کنم مهمانی – جشن در بالای آن – مرطوب کننده است و کمی طول می کشد. ابروهای من به رام کردن سنگین احتیاج دارند ، بنابراین من از چسب ابرو HD استفاده می کنم ، و برای مژه هایم دوست دارم از ریمل Smokey Eye Bobbi Brown استفاده کنم ، بعد از اینکه آنها را حلقه کردم اگر بیرون بروم کمی از آفتاب پرست شارلوت تیلبری به آن اضافه می کنم عنبر مه

با الهام از پدربزرگ 90 ساله ام (که هنوز هم کاملاً سر کاملاً سرسبزی دارد) ، شامپوی خود را دقیقاً به همان چیزی که بیش از 50 سال از آن استفاده کرده تغییر دادم. حالا ، من فقط موهایم را با شامپوی کودک جانسون می شستم. هر سه ماه یک بار از شامپو شفاف Joico برای از بین بردن تجمع آب سخت استفاده می کنم و هر دو ماه یک بار با K-Pak Intense Hydrator آنها را مطابقت می دهم. هر از گاهی از حنا به عنوان درمان براق استفاده می کنم. من حنا خودم را وارد می کنم نوآر از Lush ، آنها را به نصف بریزید ، آنها را در یک قابلمه با آب روی حرارت کم قرار دهید ، دو قاشق غذاخوری روغن بادام اضافه کنید ، و مخلوط کنید تا به نظر برسد مانند یک خمیر براونی. سپس آن را داخل موهایم قرار داده و همه آن را به مدت سه ساعت در فیلم غذایی میپیچم. کاملاً نامرتب است! بعد از یکی دو روز ، با ادامه اکسید شدن حنا ، موهای من براق و براق می شوند. برای بدن خودم ، من عاشق استفاده از صابون بار لیمو لیمو طبیعی شرکت کوچک صابون هستم. و من نمی توانم بدون دئودورانت Dove Maximum Protection زندگی کنم!

عطرهای مورد علاقه من از Penhaligons است. من عطر غنی هالفتی را برای عصرها و مواقع خاص ، و عطر و بوی شیرین گل آرتمیسا را ​​برای روز دوست دارم – وقتی لباس هر دو را می پوشم همیشه تعارف می کنم. و روی ناخن هایم ، لاک برهنه را دوست دارم. موارد دلخواه من از Essie است: خرپول، پیرخرپول، پیرخیلی پولدار، از دست دادن، و برای کمی درخشش ، Vanity Fairest. OPI Plumping Top Coat بهترین پوشش بالا است. این یک ژل مانند پایان می دهد در حالی که هنوز هم آسان است.

من می خواهم داستان زیباترین زنی را که ملاقات کرده ام با شما در میان بگذارم. من سالها اضطراب اجتماعی داشتم و با مجبور کردن خودم برای مکالمه هر روز با یک فرد تصادفی بر این مشکل غلبه کردم. من در حال رفتن به دانشگاه او را روی سکوی قطار دیدم. زیبایی او آن چیزی نبود که من در مجلات می دیدم – فرهنگ جوان پسند ما کاملاً از او چشم پوشی می کرد. او 70 ساله بود ، ژاکت کش باف پشمی پوشیده بود و با عصا راه می رفت. چندین دقیقه بی صدا پشت سر او ایستادم ، در حالی که فهمیدم باید سلام کنم یا نه ، سرانجام شجاعت جمع کردم. این همان موقع بود که اتفاق افتاد: او روشن شد ، لبخندی از گوش به گوش که مثالی را از خود بیرون می داد ، انگار نوری از بدنش می تابید. چیزی که بیشتر از همه به خاطر می آورم امنیت او در خودش است ، که فکر می کنم واقعاً با خرد و سالها حاصل می شود. از آن لحظه ، من تلاش کرده ام که این نوع انرژی را در زندگی خود وارد کنم و آن را به هر کسی که ملاقات می کنم منتقل کنم. وقتی شروع به فراتر رفتن از طبیعت فیزیکی زیبایی می کنید ، آنجاست که جادو اتفاق می افتد! “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>