اوه ، من یک ماده ضد دافع پشه طبیعی یافتم

من فکر می کنم من یک عروس زیبا و خنک بودم ، به استثنای یک چیز: پشه های لعنتی. من در حیاط پشتی من ازدواج کردم و یک گوشه سایه دار و مرطوب از بروکلین که در آن زندگی می کنم پر از هزاران مکنده خون است. و نه فقط هر نوع ، بلکه پشه های ببر آسیایی ، که اصلاً مانند پشه های معمولی رفتار نمی کنند! آنها در عرض چند ثانیه یک بار ، دو بار ، پنج بار می خورند. بنابراین برای عروسی من چندین هوادار توربو را جلب کردم تا آن پسرهای بد را منفجر کنم و بسته هایی از Picaridin (Avon Skin So Soft) را به مهمانان تحویل دادم. آخر شب من یک شوهر پیدا کردم و فقط یک لقمه. یک موفقیت کلی

اما اگرچه طرفداران بهترین کار را می کنند و Picaridin ، DEET و انقباضاتی مانند Thermacell برنده اثبات شده هستند ، اما برای مدت طولانی فقط عملی نیستند. برای اولین بار ، من بیانسه نیستم ، بنابراین این ایده وجود دارد که یک طرفدار هر کجا که بروم می تواند مرا دنبال کند. و گزینه های دیگر یا بدبو هستند (به معنای واقعی کلمه) یا کمی احساس ناراحتی می کنند (من به شما نگاه می کنم ترماسل ، و شما 10 هشدار در مورد استنشاق تصادفی هستید) بنابراین هر تابستان چیز جدیدی را امتحان می کنم که احساس می کند جگرهایی ترسناک نیستند. و مانند ساعت ، چند هفته بعد به سطل آشغال راه می یابند. خوب ، به جز این جدیدترین.

این قهرمان قهرمان Unstung خانم وایت است و واقعاً قرار نیست که م toثر واقع شود. هیچ علمی اثبات شده ای وجود ندارد که روغنهای اساسی پشه ها را دفع کنند ، اعم از اسطوخودوس ، سیترونلا یا هر چیز دیگر. و با این حال این اسپری که بیشتر از الکل و عطرهای گیاهی ساخته شده است ، تا حدی موثر است. من می دانم زیرا این آزمایش نهایی شد: یک هفته تمام پوشیدن در حیاط خانه من. اگر در آنجا کاملاً محافظت نشده باشم معمولاً در عرض چند دقیقه گزیده می شوم ، در حالی که مواد دفع کننده سنگین تر من در طی یک روز حداکثر یک تا دو لقمه ایجاد می کنم. قهرمان Unstung کاملاً در وسط نشسته است: من سه نیش خوردم ، که چیزی نیست ، اما مطمئناً یک پیشرفت است. من فکر می کنم ترفند این است که بوی خیلی خوبی دارد. مانند آب اسپا با رایحه پوست مطابقت دارد: آنجا اما طاقت فرسا نیست. این نام تجاری آن را عطر “چای لیمو” می نامد اما بیشتر “بوی اسپری موی گل” و مرکبات کمتری دارم. و از آنجا که بوی آن بسیار خوشمزه است ، من خودم را غالباً در حال پاشش یافتم و دوز محافظت تازه را با هر اسپریت ارائه دادم.

برخی دیگر از یادداشت ها در مورد Unstung Hero: چسبناک یا سنگین نیست ، اما در عرض چند ثانیه مانند آب روی پوست خشک می شود. همچنین کاملا واضح است ، بنابراین هیچ ترس از لکه دار شدن سفیدپوشان گران قیمت تابستانی وجود ندارد. یک چیز کوچک این است که خوب به نظر می رسد ، با مارک سفید و سفید ساده که تمام مواد دافع اسپری دیگر را شرم آور می کند. از آنجا که سرشار از الکل است رایحه خیلی طولانی نمی ماند ، اما آنقدر طولانی است که یک یا دو پشه را گیج کند. و تا آن زمان من آماده می شوم تا دوباره در یک spritz شرکت کنم. رایحه جدید تابستانی من که واقعاً دوگانه است.

– اشلی ودرفورد

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>