امیلی دی دوناتو ، مدل + بنیانگذار ، کووی

“من در اصل از یک شهر کوچک به نام Rock Tavern در استان نیویورک هستم ، اما در یک مرکز خرید در کانکتیکات کشف شدم. من با مادرم در حال خرید بودم و کسی از من پرسید که آیا می خواهم در یک مسابقه مدلینگ شرکت کنم. این یک امر قانونی است – نمایندگانی از نمایندگی های واقعی در آنجا حضور داشتند و من اندکی پس از آن با یکی از آنها در نیویورک امضا کردم.

حرفه
من اولین شلیک خود را با انجام دادم زرق و برق وقتی من 16 ساله بودم ، و میبلین این را دید و مرا برای بازیگری فراخواند ، که کاملاً سابقه نداشت. معمولاً دختران سالها کار می کنند تا یک قرارداد زیبایی بگیرند – این استاندارد طلایی ، بهترین چیز برای همیشه است و من خیلی جوان بودم. تا آن زمان دقیقاً مثل همه دوستانم قصد رفتن به دانشگاه را داشتم ، اما چون اوضاع خیلی سریع پیش آمد تصمیم گرفتم تمام وقت مدلینگ را دنبال کنم. راهی که اکثر مدل ها شروع می کنند این است که بلافاصله نمایش می دهند. ده سال پیش ، نمایش ها بسیار متفاوت بود. فشار فشار بسیار کمتری بود – احساس نمی کردم باید در هر باند پرواز باشم و در اندازه نمونه قرار بگیرم. به نوعی یک لوکس بود. همچنین با کار “شانه بالا” که باعث می شود وقتی از خودم فیلم می گیرم ، راحت باشم. اما این ایده وجود داشت که انجام کارهای زیبایی کمتر جالب است ، زیرا بیشتر تجاری است. کمی طول کشید تا سمت مد حرفه ای من انتخاب شود ، اما خوشبختانه من هم توانستم کارهای زیادی را انجام دهم.

200310 ITG EmilyDidonato 071

قبلاً جالب بود که مدلها در مورد شکل واقعیشان مرموز باشند ، اما سرانجام احساس دو بعدی کردم. در پایان روز من فقط یک دختر 25 ساله معمولی بودم که به آرایش و مراقبت از پوست علاقه داشتم. می دانستم که تنها کسی نیستم که با مراقبت از پوست و چگونگی عملکرد آن احساس گیجی می کند ، بنابراین شروع به استفاده از یوتیوب و اینستاگرام کردم تا سوالات مردم را در مورد آن جمع کنم. مراقبت از پوست چنین شمشیری دو لبه است. همه ما بیش از هر زمان دیگری به متخصصان و اطلاعات موجود در اینترنت دسترسی داریم ، اما این افراد دائماً با یکدیگر تناقض دارند.

هنگامی که من یک فیلم مراقبت از پوست را در حمام خود فیلمبرداری کردم بازار هارپر، من نظرات بسیاری از مردم دریافت کردم که به من می گفتند من از محصولات اشتباهی استفاده می کردم ، آنها را به ترتیب صحیح استفاده نمی کردم ، من محصولاتی را ترکیب می کردم که قرار نبوده باشم … این همان چیزی است که به کاوی الهام گرفت. من برای ایجاد این خط با دکتر پوستم ، دکتر جولی روساک همکاری کردم ، زیرا مراقبت از پوست نیازی به پیچیدگی ندارد و متخصص پوست من شخصی هستم که به طور قطع برای تخصص به او اعتماد دارم. وقتی قدمهای گازیلیون را می زدم و همه کارهایی را که فکر می کردم قرار است انجام دهم انجام می دادم ، پوست من به بهترین شکل ظاهر نمی شد. خشک ، تحریک شده ، قرمز بود … روند “بیشتر بیشتر است” بوده است ، اما من نمی دانم که آیا واقعا برای هر کسی بهترین است.

قبلاً جالب بود که مدلها در مورد شکل واقعیشان مرموز باشند ، اما سرانجام احساس دو بعدی کردم.

مراقبت از پوست
من تمیز کننده ای می خواستم که پوست من را از بین نبرد و احساس خشکی نکند ، اما همچنین لازم است که پس از یک بار شستن تمام آرایش هایم را پاک کند. هنگامی که ما پاک کننده کاوی را تهیه می کردیم ، من فیلم می گرفتم که با هر نمونه آزمایشگاه صورتم را می شستم تا ببینم همه چیز را از بین می برد یا خیر. اگر این طور نبود ، ما مستقیماً به صفحه نقاشی برگشتیم. موردی که در نهایت با آن روبرو شدیم ، تمام آرایش من را از بین می برد و باعث می شود پوست من مرطوب اما تازه باشد. سپس ، من از سرم ویتامین C خود استفاده می کنم. قبل از اینکه کووی حتی یک چیز باشد ، من و شریک تجاری ام هر دو از دکتر روساک پرسیدیم که در برنامه های مراقبت از پوست به چه چیزهایی نیاز داریم. وی گفت: سرم ویتامین C ، زیرا از رادیکال های آزاد محافظت می کند ، به تولید کلاژن کمک می کند و لکه های تیره را روشن می کند. من با عصبانیت تمام سرم های ویتامین C را در کره زمین تجربه کردم و آنها بسیار چسبناک بودند یا خیلی خشن بودند. و اسید اسکوربیک L باعث ایجاد بوی صورت ژامبون شد – این باعث دیوانگی من شد. در عوض برای Covey ما از ascorbate THD استفاده کردیم که نفوذی بهتر از L-ascorbic است و هیچ بو ندارد. ما همچنین ویتامین E و عصاره گندم داریم که قوام شیری به آن می بخشد. این بسیار متفاوت از سایر سرم های ویتامین C است و هرگز مرا تحریک نمی کند.

سپس من از مرطوب کننده ما استفاده می کنم ، که تعادل کاملی از هیدراتاسیون پایه آب و رطوبت روغن است. ما اسکوالان ، هیالورونات سدیم ، گلیسیرین ، کافئین ، چای سبز داریم … غنی است ، اما به اندازه کافی برای روز سبک است. هنگامی که ما در حال ایجاد آن بودیم ، از هنرمندان آرایش در محل کار می پرسم که چگونه فکر می کنند پوست من چه احساسی دارد و آرایش روی مرطوب کننده من چطور است. آنها همیشه می گفتند ، “چرا این همه س questionsال را از من می پرسید؟” [Laughs] اما می دانستم که چه موقع نزدیک می شویم آنها شروع به پرسیدن کرد من آنچه در آن داشتم جنا روزنشتاین از بازار هارپر کرم ضد آفتاب مایع بدون وزن First Aid Beauty را به من توصیه کرد ، و من آن را خیلی دوست دارم. کمی رنگی است و پایان عالی دارد. این تنها تفاوت بین برنامه های صبح و شب من است. من خیلی تنبلم! گاهی اوقات من یک ماسک صورت انجام می دهم ، اما این بیشتر به عنوان یک فعالیت با مادر من یا یک دوست است. مورد علاقه من ماسک های ملحفه ای Skin Laundry است.

200310 ITG EmilyDidonato 022

آرایش
اگر زمان زیادی قبل از بیرون رفتن داشته باشم ، دوست دارم روی زمین بنشینم و با آرایش بازی کنم. من یک غواصی عمیق در یوتیوب انجام می دهم – من همیشه NikkieTutorials ، James Charles ، اما Chamberlain ، Best Dressed و Violette را دوست داشته ام. من واقعاً می خواهم برنامه آرایش مدیسون بیر را از او امتحان کنم Vogue ویدئوی اسرار زیبایی ، زیرا می دانم بسیاری از افراد آنلاین این کار را انجام می دهند. آموزشهای زیبایی بسیار آرامبخش هستند – من ساعتها فیلمهای مرور را تماشا می کنم. سپس وارد کار می شوم و از آرایشگران می پرسم شما چه استفاده ای می کنید؟ اون چیه؟ NikkieTutorials این را دوست دارد ، شما؟ من دوست دارم چشم هایم را با آستر بازی کنم و از هر آرایشگر سر صحنه می خواهم که به من بگوید که چطور چشم گربه ای انجام می دهند. آنچه شروع به ایجاد بزرگترین تفاوت برای من کرد ، دنبال کردن خط مژه پایین من و کشیدن بال به انتهای ابرو بود. اما من همچنین فهمیدم که هیچ کس نمی تواند یک خط مایع کامل را انجام دهد – حتی آرایشگران. من قبلاً در این مورد به خودم سخت گیری می کردم. داشتن نکات Q و نوعی پاک کننده آرایش برای تمیز کردن خط مفید است. و ارین پارسونز ، که آرایشگر میبلین است ، نیز به من آموخت که می توان بال را تراش داد و آن را با کانسیلر بسیار تیز کرد. شما باید نوع آن را بهم بزنید.

من تقریباً 10 سال است که هر روز دقیقاً همان آرایش را انجام می دهم. تنها چیزی که تغییر کرده این است که ، در طی همه گیری ، من ریمل نمی زنم. در آغاز قرنطینه ، ارین با من در Instagram Live رفت و نکات آرایش را به من آموخت. مورد دلخواه من استفاده از کانسیلر در قسمت بالای استخوان گونه ام برای ایجاد نوعی جلوه گربه ای چشم است. من یک برس صاف می گیرم ، درست در گوشه چشم هایم کانسیلر می زنم و آن را به سمت بالا مخلوط می کنم. من این را دوست دارم برای وقتی که خیلی خواب آلودم. من همچنین کانسیلر را زیر چشم ، چانه و پیشانی ام گذاشتم. من برای همیشه از Maybelline’s Instant Age Rewind با انتهای کرکی استفاده کرده ام – معمولاً همینطور هستم نور گرم، اما در تابستان استفاده می کنم شن. من پایه مایع را دوست ندارم زیرا باعث می شود احساس کنم آرایش زیادی انجام داده ام. اما من از فونداسیون پودر استفاده می کنم و دوست دارم Fit Me را استفاده کنم 220 تمام صورتم را با یک برس کرکی عظیم. من میله های رژ گونه خود را با یک برس کرکی غول پیکر نیز می مالم. آرایش شیر سریع خوب است ، و من همچنین این مواد معدنی برهنه را یکی می پسندم تو مرا در مرلوت داشتی. من همیشه بیش از حد رژگونه ایجاد می کنم ، که اکنون مرسوم است.

من قبلاً خیلی سخت به خودم برخورد می کردم اگر نتوانستم بال یکنواخت را با آستر مایع با یک حرکت انجام دهم – اما هیچ کس نمی تواند. حتی هنرمندان گریم هم نیستند.

من از برنزر هم استفاده می کنم. برنزر Hoola وفادار قدیمی وفادار من است – برای همیشه از آن استفاده می کردم ، آن را روی صورتم و کمی روی چشمانم ، فقط در چین و چروک قرار دادم. سپس از نوعی خط چشم قهوه ای برای ایجاد یک حرکت کوچک استفاده می کنم ، که صورت من را کاملا تغییر می دهد. خیلی راضی کننده است من به نوعی ابرو احتیاج دارم زیرا ابرو ندارم. این مداد ابرو توسط Benefit به پر شدن آنها کمک می کند ، و سپس من معمولاً فقط از یک اسپری مو روی یک قرقره استفاده می کنم و ابروهایم را مسواک می زنم تا در جای خود قرار بگیرند. که عالی کار می کند بسیاری از هنرمندان گریم از مژه شوی Shu Uemura استفاده می کنند و احساس می کنم همیشه پلک هایم را نیشگون می زند و یا آنها را گرفت. موردی که من عاشق آن هستم Kevyn Aucoin است و من چندین بار آن را خریداری کرده ام. من ریمل Maybelline Lash Sensational Sky High را گرفتم و وسواس زیادی به آن دارم. خیلی خنده دار است ، من برای همیشه با میبلین بوده ام و آنها معمولاً همه محصولاتشان را برایم می فرستند ، اما این یکی را خودم خریدم. من دیدم کسی از آن در Tiktok استفاده می کند و به معنای واقعی کلمه به CVS فرار کردم. دیوانه است من هیچ مژه ای ندارم و این به من مژه های دیوانه می دهد. براق کننده Lifter جدید آنها نیز بسیار خوب است. من یا از آن در سایه استفاده می کنم ابریشم، یا همان چوب رژگونه Milk. من همچنین Chubby Stick in Clinique را دوست دارم گره خورده. در زیر من همیشه از کرم هشت ساعته الیزابت آردن استفاده می کنم. جدی ، من هر روز از این چیزها استفاده می کنم.

مو
جنا پری در سالن خود در دهکده شرقی فقط موهای پرده ای را برای من برید. اما من موهایم را رنگ نمی کنم – یکی دو سال پیش یک بار برجسته شدم و نارنجی شد. من مثل این بودم ، “دیگر هرگز”. من اخیراً به مسافرت رفته ام زیرا پوست سرم خشک است و بافتی موج دار و موج دار دارم. من این شانه فانتزی از Leonor Greyl را دارم که احساس خوبی در پوست سرم دارد و متخصص پوست من توصیه می کند که از ژل T از Neutrogena در دوش گرفتن استفاده کنم. من همیشه این کار را دارم در صورتی که پوست سرم شروع به دیوانگی می کند و من همچنین از این نرم کننده ترمیم و بازیابی Oust Gold Gold Lust استفاده کرده ام. من می خواستم محصولی را پیدا کنم که موهای من را هنگام خشک شدن هوا خوب نشان دهد ، بنابراین از پیروانم توصیه می کردم. یکی از مواردی که مدام در حال ظهور بود تهویه مطبوع Ouai بود که برای انجام کار بسیار عالی بوده است. اما چیزی که همیشه به آن برمی گردم مدل موی پرپشت و بامبل نیست. اگر من آن را وقتی خیس است بگذارم و بگذارم خشک شود ، موهای من کاملاً حالت ناخوشایند به نظر می رسد. من آن را به بسیاری از مردم توصیه کرده ام. همچنین روغن مو گیسو را روی سرم قرار می دهم. من فقط مثل دو بار در هفته موهایم را می شویم ، بنابراین شامپو خشک کننده ضد آب Batiste بین شستشوها ضروری است.

200310 ITG EmilyDidonato 004

من وسواس موی سر را دارم – من از همه چیزهای هری جاش استفاده می کنم. کلیپ ها ، برس مو ، همه اینها. من برای همیشه سشوار هری جوش داشته ام. من یک حلقه حلقه ای GHD دارم ، اما معمولاً موج های خود را با اتو تخت GHD Platinum خودم انجام می دهم. عجیب ، این ادعای من برای شهرت است. این بهترین ویدیوی من در YouTube است – 3 میلیون بازدید دارد. من مدت طولانی است که مدلینگ می کنم ، اما در حال حاضر در همه عکسهای من مردم درباره چیزهایی نظیر “شما دختری هستید که به من یاد دادید چگونه موهایم را با اتوی صاف موج بزنم” نظر می دهند! آیا این میراث من است؟ حدس می زنم به هر حال ، شما در اصل فقط تکه ای از موهای خود را در اتو کشیده ، تلنگر می کنید ، آن را از صورت خود دور می کنید و اجازه می دهید از شما دور شود. این یک پیچ و تاب و پیچ و مهره مناسب برای چوب پنبه ایجاد می کند. من همیشه انتهای آن را صاف می کنم ، زیرا فرهای پیچ و مهره مناسب نیستند. اگر من هرگز به جایی می روم ، حداقل این کار را جلوی موهایم انجام می دهم تا به نظر می رسد که قابل مشاهده باشم – در واقع می توانم با انجام بقیه کارها کنار بیایم.

BODY + عطر
من از کرم ضد پیری بدن باربارا استورم استفاده کرده ام. او آن را برای من فرستاد و من آن را دوست دارم حتی اگر قصد خرید مجدد آن را ندارم. این بسیار خوب و مرطوب کننده است و پوست من را به مقدار مناسب براق تبدیل می کند. و من واقعاً دوست دارم در زمستان از غذای پوستی Weleda روی دستانم استفاده کنم. برای شستن بدنم فقط از شستشوی بدن Everyday Coconut توسط Alaffia استفاده می کنم ، که در Whole Foods دریافت می کنم. من کاملاً یک پیشکسوت هستم. من می دانم که یک وان زیبا دارم ، اما هراس دارم. حمام را دوست ندارم و حمام نمی کنم.

من مدتی طولانی است که مدلینگ می کنم ، اما در حال حاضر در همه عکسهای من مردم درباره چیزهایی نظیر “شما دختری هستید که به من یاد دادید چگونه موهایم را با اتوی صاف موج بزنم” نظر می دهند!

من همیشه کوکو مادمازل توسط شانل را دارم که الان تقریباً دیگر از آن استفاده نمی کنم. من مدت طولانی است که از آن استفاده می کنم. گریس دیور همان چیزی بود که من برای عروسی ام خریدم – این یکی از عطرهای محبوب دیور است ، اما وقتی من و شوهرم با هم به خرید می رفتیم او واقعاً آن را دوست داشتیم. من هم می کنم من هنوز هم گاهی اوقات به آن برمی گردم. آنچه اخیراً پوشیده ام تام فورد جاسمین روژ است. من ابتدا آن را به شخص دیگری بو کردم و از آنها پرسیدم این چیست زیرا من آن را دوست دارم و می خواهم آن بو را نیز داشته باشم. بلافاصله آن را از سفورا سفارش دادم. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس از امیلی دی دوناتو توسط الکساندرا جنوا در نیویورک در 10 مارس 2020 گرفته شده است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>