استفاده از محصولات مراقبت از پوست بدون بو را سرگرم کننده تر کنید

اخیراً من نسخه بدون بو و عطر و بوی رایگان کرم مومیایی کننده جاش رزبروک را آزمایش کرده ام که از فردا بصورت آنلاین آغاز می شود و فوق العاده است. من آن را به نوعی یک روش خنده دار اعمال می کنم.

برای من ، رفتن بدون عطر یک راه آسان برای جلوگیری از بثورات است. دستورالعمل لوازم آرایشی و بهداشتی اتحادیه اروپا و FDA 26 ماده معطر را ذکر می کنند که در صورت استفاده موضعی ، اغلب باعث واکنش های آلرژیک می شوند. بعضی از مواد در آزمایشگاه درست می شوند ، مثل آمیل سینامال که بوی گل یاس می دهد. بقیه به طور طبیعی در گیاهان و عصاره های گیاهی وجود دارد – ژرانیول از گل رز ، هگزیل سینامالدهید از بابونه ، لینالول از نرولی ، اسطوخودوس و ترنج حاصل می شود. واقعاً دشوار است که بدانید کدام یک باعث واکنش پوست شما می شود.

اما گاهی دلم برای عطر و بوی تنگ می شود! تنها دلیل افزودن عطر به محصولات مراقبت از پوست ، افزایش تجربه کاربر و ارائه مارک های تجاری است. هیچ چیز باعث نمی شود که بلافاصله هنگام حمل و نقل ماساژ دهان خود را مانند یک بوی عطر و بوی زیبا حمل و نقل کنم.

راه دستیابی به بهترین حالت از هر دو جهان به طرز حیرت انگیزی واضح بود – می دانید یکی از لحظاتی است که راه حل درست زیر بینی شما پنهان شده است؟ حالا ، بعد از شستن صورت و قبل از استفاده از مرطوب کننده ، عطر خوشبو کننده و دلپذیری را روی مچ دستم قرار دادم. (Dedcool’s Milk ، The Nue Co’s Functional Fragrance و روغنهای معطر مشکی مورد علاقه من برای این منظور هستند.) همانطور که در کرم ماساژ می دهم ، احساسی شبیه به استنشاق کف دست احساس می کنید – یک بو بزرگ ، بدون لمس بو عطر صورتم

هک کوچک ، شبانه روزی من را به لحظه ای خاص تبدیل می کند بدون اینکه به بهترین وجهی برای پوست من خدشه وارد کند. اثبات: من ماهها بدون هیچ راش بوده ام.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>