آیین زمان حمام آتنا کالدرون همانقدر رویایی است

“من در فرهنگ و تنوع زیادی رشد نکردم – ولی استریم ، لانگ آیلند یک یقه بسیار آبی و محله سفید بود. من هرگز در زمان رشد غذای مکزیکی یا تایلندی نخوردم و در واقع سفر نکردیم. در 18 سالگی بود که به منهتن نقل مکان کردم و متوجه شدم که چه مقدار از جهان را نمی دانستم. برای پرداخت هزینه آپارتمانم بارتون رفتم و این مسیر زندگی من را کاملا تغییر داد. من در The Limelight و The Palladium و The Tunnel کار می کردم … من همیشه یک متفکر دیوانه بوده ام ، بنابراین وقتی در طبقه رقص در این کلوپ های شبانه بودم و با همه این افراد ملاقات می کردم ، احساس می کردم یک دنیای کامل منفجر شده است مقابل من. همچنین من با شوهرم ملاقات کردم. من از 23 سالگی نامزد شدم و در 24 سالگی ازدواج کردم و ناگهان قصد جذب ایتالیا ، اسپانیا ، یونان و مناطق مختلف آفریقا را داشتم و همه فرهنگ ، معماری ، بافت و رنگ را به خود جذب کردم. شوهر من یک تکنو دی جی است و او برای کار زیاد سفر می کند بنابراین من می خواهم با او بروم. اینگونه بود که من برای اولین بار شروع به طراحی و غذا کردم.

حرفه
من در 26 سالگی یک کودک داشتم ، در حالی که همه همسن و سالان من هنوز در مهمانی بودند و می فهمیدند که چه کسانی هستند. تا آن زمان من زیاد پریده بودم. من می خواستم یک رقصنده باشم ، سپس مدلسازی کردم ، پس از آن می خواستم بازیگری را بخوانم ، سپس برای یادگیری مد به FIT رفتم … من هنوز در مورد حرفه کار نکرده بودم و نمی توانستم پرستار بچه را تضمین کنم ، بنابراین پس از من بچه ام را داشتم من خیلی با او در خانه بودم. من شروع به استفاده از خانه ام به عنوان محل فروش برای بیان خلاقانه کردم ، و فهمیدم که این موضوع به من مقداری هدف می بخشد. اگر من به یک تصویر خاص مانند یک مبل دسترسی پیدا می کردم ، می توانم در یک سوراخ خرگوش در مورد آن فرو بروم و در مورد آن بخوانم. من احساس می کنم این واقعیت که من آموزش رسمی در زمینه طراحی نداشته ام در نهایت برای من یک سرمایه محسوب می شود. این امر مرا وادار کرد تا به خودم اعتماد کنم ، نه اینکه به “باید ها” و “نباید” ها و قطعات قابل جمع آوری فانتزی تکیه کنم. به خصوص در اوایل کارم ، بیشتر در مورد پیدا کردن چیزهایی بود که دوست داشتم و خرد کردن آنها با هم. در دو چیز کیمیا وجود دارد که لزوماً م workثر نیست – این اصطکاک چشم شما را به خود جلب می کند.

HORIZ 20201215 ITG AthenaCalderone 144 1

وقتی پسرم دو یا سه ساله بود ، من برای تحصیل در رشته طراحی به پارسونز برگشتم ، زیرا همیشه احساس شرم می کردم که هرگز به یک دانشگاه یا مسیر شغلی گیر نکردم. اما صادقانه بگویم ، شرمندگی من در مورد پینگ پنگ بین مشاغل از بین نرفت تا اینکه وارد اینستاگرام شدم. هنگامی که من Eyeswoon را شروع کردم ، این واقعا در مورد غذا بود. از خوراک من کاملاً مشخص بود که در پاییز من غذاهای زیادی قهوه ای ، زرد و قرمز نارنجی می پختم و سپس در زمستان همه چیز تیره و بدتر می شد … من فهمیدم که نحوه رسیدن به یک وعده غذایی و نحوه فضایی را طراحی کرده است که همان رشته ها از طریق آنها عبور می کنند. همه چیز در مورد رنگ ها ، و اضافه کردن بافت و کنتراست بود. من یاد گرفتم که چگونه یک دوربین کار کنم ، که همچنین روش خوبی برای به اشتراک گذاشتن آنچه من در مورد طراحی آموخته ام شد. من می توانم یک نشانک خانه خود را نشان دهم ، و توضیح دهم که چرا کار می کند – مثل اینکه ، شما همیشه می خواهید مطمئن شوید که چیزهایی در سطح چشم مختلف دارید تا چشم های شما در فضا حرکت کنند. به نظر می رسید اینستاگرام این هاب است که تمام قسمت های شخص من را که قبلاً بسیار تکه تکه شده بودند متحد می کرد. در حال حاضر کار من قطعاً بیشتر مربوط به داستان نویسی و رسانه است. من دو کتاب نوشته ام ، شروع به طراحی محصولات می کنم ، و با مارک های مختلف در خانه خودم کار می کنم تا محتوا تهیه کنم. این واقعاً به من اعتماد به نفس می دهد وقتی که مردم به من می گویند دوست دارند که من بیش از یک چیز را نمایندگی می کنم.

خانه
اینستاگرام می تواند یک سرمایه عظیم در شناخت زیبایی شناسی شما باشد. این یک منبع ثابت ایده است و تعداد زیادی حساب کاربری در اینستاگرام خانگی وجود دارد که من دوست دارم آنها را دنبال کنم. دوست من کالین کینگ اینستاگرام خارق العاده ای دارد و من همچنین گالری 44 ، فروشنده بادام زمینی و جاده های آهسته را دوست دارم. یک صندلی در خانه من است که مردم همیشه از آن می پرسند و من آن را در اینستاگرام Slow Roads دیده بودم. من نمی دانستم طراح کیست ، اما وب سایت هایی مانند Etsy و Ebay را جستجو کردم و سرانجام صندلی را در 1stDibs پیدا کردم. اعتراف می کنم من یک فرد بسیار بی تاب هستم ، اما اگر می توانید خویشتن داری کنید و همه چیز را یک باره خریداری نکنید ، واقعاً چیزهای شگفت انگیز را کشف می کنید. اگر منتظر بمانید ، معمولاً می توانید آنچه در جستجوی آن هستید ، در کسری از قیمت پیدا کنید. اما گاهی اوقات چیزی که من می خواهم واقعاً وجود ندارد – به عنوان مثال هنگام طراحی این خانه در شهر ، من این چراغ آویز بزرگ و چشمگیر را برای جزیره آشپزخانه می خواستم. من دو سال جستجو کردم ، چیزهایی را می خریدم و آنها را برمی گرداندم و در یک زمان خاص حتی خودم را آزار می دادم. مثل اینکه ، شما آتنا را مسخره می کنید؟ شما برای امرار معاش این کار را می کنید! ناامیدانه ، یک گلدان بزرگ و بزرگ را برداشتم و شاخه های بزرگی را درون آن قرار دادم. خلا vertical عمودی را پر می کرد ، واقعاً مجسمه ای به نظر می رسید ، و یک حرکت زیادی داشت – ناگهان فهمیدم چرا نوری را که دوست داشتم پیدا نکردم. از آنجا که من مدبر شدم ، پاسخ برای من مشخص شد.

در دو چیز کیمیا وجود دارد که لزوماً م workثر نیست – این اصطکاک چشم شما را به خود جلب می کند.

مراقبت از پوست
من هر روز صبح و شب صورتم را با پاک کننده صورت Caudalie Foaming می شستم. من کاملا به آن قسم می خورم. من بیش از هشت سال است که از آن استفاده می کنم و اکنون پسرم نیز از آن استفاده می کند. او همیشه به من می گوید ، “مادر هر وقت پاک کننده ما تمام شد ، من یک جوش می گیرم.” [Laughs] من از آن دسته دخترانی نیستم که لذت بردن از آزمایش محصولات جدید ، یا صحبت درباره زیبایی یا استفاده از غلتک یشم را دوست دارم. من می خواهم بتوانم در عرض 5 دقیقه مراقبت از پوست و آرایش خود را انجام دهم و آنچه واقعاً می خواهم نتیجه است. من 45 ساله هستم و قطعاً احساس نمی کنم سن و سال خود را به نظر می رسم. وقتی به نظر می رسد آرام و سرحال هستم و احساس می کنم کاری که انجام می دهم در حال کار است ، به محصولات می چسبم.

من یک بار با دکتر باربارا استورم صورت داشتم و فلسفه او را در زمینه مراقبت از پوست و پیری دوست داشتم. من به او اعتماد دارم ، بنابراین از بسیاری از محصولات او استفاده می کنم. من صبح با کرم دور چشم دکتر استورم شروع می کنم – من شب از کرم دور چشم استفاده نمی کنم. احساس می کنم یکی از اولین چیزهای زیبایی که یاد گرفتم این است که همیشه از کرم دور چشم استفاده کنم زیرا پوست اطراف چشم بسیار ظریف است. حتی اگر بخواهید از مسیر بوتاکس بروید کارهای زیادی برای آن منطقه نمی توانید انجام دهید. من کاملاً چشم های پف کرده و پاهای کلاغ را می شناسم ، بنابراین همیشه مطمئن شده ام که چشمانم هیدراته شده است. سپس ممکن است از یکی از کرم های دکتر استورم استفاده کنم – من کرم غنی را در زمستان دوست دارم و کرم لایت را برای تابستان دارم. اگر صبح دوش بگیرم و بیرون نروم ، به جای آن از اسانس و سرطان دختر Vintner استفاده می کنم. من در طول همه گیر همه آرایش نکرده ام و این باعث می شود که واقعاً درخشان باشم. من معمولاً از کرم ضد آفتاب شانل استفاده می کنم ، زیرا کاملاً سبک احساس می شود – مخصوصاً در تابستان ، دوست ندارم بتوانم چیزی را روی پوستم احساس کنم. در واقع کمی خنده دار است زیرا من با کرم ضد آفتاب و کلاه بسیار کوشا هستم که بدنم تمایل به برنزه شدن دارد و صورت من اینگونه نیست. من اهمیتی نمی دهم من اینطور دوست دارم هرچند می گویم که من دوست ندارم از آن ضد آفتاب در زیر آرایش استفاده کنم. من می دانم که بعضی از افراد پوست شبنم را دوست دارند ، اما وقتی آرایش می کنم می خواهم چهره ام بسیار مات به نظر برسد.

HORIZ 20201215 ITG AthenaCalderone 179

شب ها من از سرم ضد پیری فوق العاده دکتر استورم استفاده می کنم ، که فکر می کنم جواب می دهد ، اما احتمالاً کمی روان تنی هم هست. و سپس تمایل دارم از کرم شب Noble Panacea Absolute استفاده کنم ، که به نظر من کمی مرطوب کننده تر است. بعضی اوقات وقتی غسل می کنم ماسک دکتر استورم را می زنم. من اخیراً یاد گرفتم که پوشیدن هنگام مسافرت با هواپیما نیز خوب است – بدیهی است که الان مسافرت نیستم ، اما فکر کردم این جالب است.

آرایش
من در مورد آرایش این قانون عجیب را دارم. وقتی لب قرمز می زنم ، نمی توانم هیچ گونه گونه ای بپوشم. من دوست دارم که صورتم بسیار مات باشد ، تقریباً مانند تلاقی بین آن چهره دراماتیک گوئن استفانی و سفید برفی. به خصوص در زمستان ، من دوست دارم از بنیاد ابریشم درخشان جورجیو آرمانی در استفاده کنم 4.5. بسیار مات می شود ، اما درخشان باقی می ماند. من از اسفنج و قلم مو استفاده نمی کنم – فقط آن را در دستان خود می چکانم ، آنها را به هم می مالم و پایه را روی صورتم می زنم. من از کانسیلر استفاده نمی کنم ، هرگز از برنزر استفاده نمی کنم و هایلایتر را دوست ندارم. برای رژ لب ، من مداد لب Nars Velvet را دوست دارم. انجام میدهم دختر اژدها، قرمز با مقداری سرخابی در آن ، در زمستان و مربع قرمز، که بیشتر به رنگ قرمز نارنجی است ، در تابستان.

من می دانم که بعضی از افراد پوست شبنم را دوست دارند ، اما وقتی آرایش می کنم می خواهم چهره ام بسیار مات به نظر برسد.

اگر لب قرمز نپوشم ، تنها محصول لب دیگری که استفاده خواهم کرد ، مرهم است. من یکی از آگوستینوس بادر را دوست دارم. و این زمانی است که من گونه ای برافروخته تر خواهم کرد. MAC رژگونه ای کرم دارد که من بیش از 10 سال است که از آن استفاده می کنم و هنوز هم دوستش دارم و رژگونه کرم Milk در آن می چسبد رالی شگفت آور است من عاشق این هستم که گونه هایم بسیار صورتی به نظر برسد. سپس از ریمل Nars استفاده می کنم ، فقط روی مژه های بالایی و معمولاً فقط روی مژه های بالایی خارجی. من قبلا اکستنشن مژه می گرفتم ، اما از دو سال پیش می خواستم طبیعی تر به نظر بیایم. فقط گذاشتن ریمل روی مژه های فوقانی خارجی تقریباً چشم گربه ای ایجاد می کند.

ناخن ها + بدن
من با ناخن هایم همان آرایش هستم – یا شفاف می کنم یا لباس تولد از Essie ، که بسیار خنثی کم رنگ است ، یا اینکه من قرمز بسیار عمیق انجام می دهم. من تمایل دارم افراط کنم. هنگام پخت و پز ، دستان من اغلب عکس می گیرند ، بنابراین اگر عکاسی بزرگی داشته باشم ، مانیکور می گیرم. دوست دارم ناخن هایم کوتاه ، مربع و لبه گرد داشته باشند.

HORIZ 20201215 ITG AthenaCalderone 187

من خیلی به مراسم و آیین علاقه دارم. من هر روز مدیتیشن می کنم و عاشق غسل دادن هستم. من واقعاً وقت می گذارم و صحنه را تنظیم می کنم و مطمئن می شوم که حمام مرا احیا می کند. ابتدا چراغ ها و مریم گلی ، پالو سانتو یا شمع را کم نور می کنم. من شمع های Le Labo را خیلی دوست دارم ، و همچنین من خیلی علاقه مند به شمع های Loewe هستم. همه آنها تا حدودی بو می دهند – یک شیرین بیان ، Oregano ، ماری جوانا وجود دارد. من چند تا از اینها را دارم همچنین موسیقی خواهم گذاشت – لیست های پخش مورد علاقه من عبارتند از Cigarettes After Sex Radio و Mazzy Star Radio. در حمام ، من یا از نمکهای epsom استفاده می کنم یا از نمک های حمام Lord Jones CBD زیرا اگر زیاد کار کنید اینها خوب هستند. و سپس برای شستشوی بدن ، Nécessaire Bergamot را دوست دارم. Onda Beauty این اسکراب قهوه برگاموت را که من واقعاً دوست دارم انجام می دهد. وقتی صحبت از لوسیون می شود خیلی بد هستم بنابراین سعی می کنم لایه برداری کنم. و اگر قرار است پاهای من لخت و دیده شود ، روغن بدن True Botanicals Pure Radiance را می پوشم. این عطر و بوی خاصی دارد که من آن را دوست دارم.

من واقعاً وقت می گذارم و صحنه را تنظیم می کنم و مطمئن می شوم که حمام مرا احیا می کند.

مو
من همیشه فریب می خورم که فکر می کنم این مو واقعی من است – هیچ وز نیست و هنوز هم حرکت دارد. اما نه زیر آن کاملا موج دار و فرفری است. Ty at Serge Normant به من درمان های کراتینه به نام Magic Sleek می دهد. این ماده شیمیایی دیوانه کننده ای ندارد ، بنابراین ماندگاری زیادی ندارد ، اما یک شامپو و نرم کننده ایجاد می کند که باعث طولانی شدن آن می شود. من می خندم زیرا یکی از دوستانم که یک طراح داخلی نیز هست با من درمان مو کرد. من پرسیدم که آیا از شامپوی مخصوص استفاده می کند یا نه ، و او مانند “نه ، بطری ها خیلی زشت هستند ، من نمی توانم حمام سنگ مرمر صورتی زیبا را با آن بطری های بنفش زشت تصور کنم.” [Laughs] اما من از آنها استفاده می کنم زیرا می خواهم این دوام داشته باشد! این درمان قرار است حدود سه ماه به طول انجامد ، اما احساس نمی کنم که همیشه ادامه دارد.

HORIZ 20201215 ITG AthenaCalderone 045

به غیر از این روش درمانی ، وقتی صحبت از روتین موهایم می شود ، هیچ چیز مهمی ندارم. من هفته ای فقط یک بار موهایم را می شویم ، و بعد از روز دوم یا سوم تمایل دارم موهایم را در یک دم اسبی یا نان قرار دهم. من موهای خود را رنگ نمی کنم ، و هرگز اتو صاف ، سشوار یا مو پیچ نمی کنم. اگر به یک رویداد می روم ، فقط موهایم را برمی گردانم ، مقداری از قسمت های جلو را بیرون می کشم و می روم. تنها محصولی که واقعاً از آن استفاده می کنم این کرم Living Proof Styling برای مسیرهای کوچک است. من موهایم را توسط تامی باکت در Serge Normant کوتاه می کنم ، و همیشه او را وادار می کنم که قطعات را در قسمت جلوی خود کوتاه کند تا آنها استخوان های گونه ام را قاب بگیرند. من صورت بسیار لاغر و بلندی دارم ، بنابراین وقتی این قطعات خیلی طولانی می شوند ، صورت من خیلی پایین می آید. من عاشق این نیستم که موهایم همه یک طول باشد چون مثل زنگ بیرون می رود ، اما همچنین لایه های زیادی را دوست ندارم ، بنابراین بهترین مدل مو در این بین است. آخرین باری که موهایم را کوتاه کردم خودم این کار را کردم. من به معنای واقعی کلمه فقط آن را داخل چوب دم قرار می دهم و خرد می کردم – اگر روحیه ام خوب باشد و اگر احساس می کنم موهایم رشته ای یا مرده است ، در این مورد ارزشمند نخواهم بود. “

– همانطور که به ITG گفته شد

عکس آتنا کالدرون توسط الکساندرا جنوا در نیویورک در 15 دسامبر سال 2020

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>