آیا SPF همیشه باید یک بازیگر مکمل باشد؟

ما در یک دوره طلایی ضد آفتاب زندگی می کنیم. هر راهروی زیبایی به همان اندازه به شما می گوید. گزینه ها به طور گسترده ای گسترش یافته اند ، عوامل محافظتی بسیار بهتر شده و فرمول ها بهتر فرموله شده اند. شما می توانید یک سرم SPF ، یک پایه SPF ، یک سایه چشم SPF ، مومیایی کننده لب ، اسپری تنظیم کننده ، مرطوب کننده پوست سر ، کرم دست استفاده کنید … اما با توجه به این نکته ، من یک سوال دارم: آیا شما واقعاً می پوشید؟ هر از آن ضد آفتاب های غیر سنتی؟ من اول با صدای قاطع می روم نه.

مرا مدرسه قدیمی بخوان ، اما من SPF خود را مانند قهوه ام دوست دارم: بدون تقلب و کمی گران قیمت. ضد آفتاب من همیشه از مرطوب کننده (یا سرم) من پیروی می کند و مقدم بر هر نوع آرایش است. مواد افزودنی مانند آنتی اکسیدان ها و رنگ ها خوب هستند ، به شرطی که نمایش اصلی نباشند. اگر من منطقی باشد ، من SPF با ویتامین C و نه آمپول ویتامین C با SPF را ترجیح می دهم. برای من ، اگر کرم ضد آفتاب بخشی از سرم باشد ، من در مورد سرم تعجب می کنم. آیا خوب است؟ چرا به SPF نیاز دارد؟ آیا SPF حتی با هر ماده غلیظ موجود در سرم قابل قبول است؟ طبل های آرایش نگرانی دیگری را ایجاد می کنند. آیا رنگ از آنجا که با SPF مخلوط شده است اکسید می شود؟ (طبق تجربه من ، فونداسیون با SPF تمایل به ایجاد رنگ نارنجی دارد.) بدون ذکر این سوال که چرا اصلا آرایش به SPF احتیاج دارد؟ مطمئناً هرگز رژگونه کافی با تارهای SPF را پر نمی کنم تا آستانه محافظت کافی را برآورده کنم.

کرم ضد آفتاب که روی مرطوب کننده یا سرم روزمره من زده می شود برای من ساده تر است. این تمرین روزمره امتحان شده و واقعی من است که می دانم نمی توانم آن را قلقلک دهم. اما شاید من اینجا تنها باشم – شما چه می گویید؟ آیا شما علاقه مند به حضور SPF در محصولات دیگر هستید؟ اگر از زمانه عقب هستم به من بگو!

– اشلی ودرفورد

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>