آغازگر آرایش برای بیرون آمدن

گریم نقش مهمی در داستان بیرون آمدن من داشت و من نمایش های مختلف زیادی داشتم.

وقتی به کلیسا می رفتیم ، مادرم همیشه از این رژ لب خاص و رژگونه استفاده می کرد – چیزی که در دهه 90 بود. من وقتی مادرم در خانه نبود با رژگونه بازی می کردم و قبل از بازگشت او همه چیز را پاک می کردم. اما خواهر من چیزهای خوبی داشت: فونداسیون پودر ، خط چشم و ریمل. ریمل مانند رژ و رژ لب شسته نمی شد و من بلد نبودم چگونه صورتم را بردارم – یک بار خواهرم مرا گرفت که با آن بازی می کردم و به مادرم گفت و من به دردسر افتادم. این یک چیز کاملا بزرگ بود. اما من می دانستم که باید با این چیزها ادامه دهم. به نظر می رسید آرایش ویژگی های صورت من را تغییر می دهد – که برای من جذاب بود. مژه هایم بلند است ، اما دوست داشتم حتی بیشتر حالت مچاله شدن پیدا کنم.

من وقتی وارد دانشگاه شدم ، توانستم خودم را برای خودم آرایش کنم. من اصلاً در آرایش مهارت نداشتم – فقط می دانستم خواهرم چه کاری را می بیند و این زیاد نبود. اما هم اتاقی من که اکنون ترنس است ، یک ملکه درگ بود. دیدن اینکه قبل از رفتن به کلاس آرایش می شود ، حتی اگر قرار نبود در مدرسه مسیحیان خود را آرایش کنیم ، بسیار عصیان می شد. من از 18 سالگی به پراید رفتم و همه ما با خط چشم بازی می کردیم ، کمی زیر پودر ، مقداری ریمل مژه و خط چشم سفید می زدیم ، زیرا این چیزی بود که در جنوب قرار داشت. ما فکر می کردیم که زیباترین چیزها هستیم.

هیچ کس از خانواده من نمی دانست که من آرایش کرده ام تا وقتی که 20 سال داشتم و تا آن زمان گربه از کیف خارج شده بود. وقتی به Glossier آمدم ، واقعاً دوباره از آرایش پراید هیجان زده شدم ، زیرا این یک فضای امن بود تا معتبرترین خود من باشم. تابستان سال گذشته در هنگام شیوع همه گیر ، من و خواهرم قلبم راجع به نحوه برخورد او با من هنگام بیرون آمدن من به خصوص وقتی که صحبت از آزمایش ظاهر متفاوت بود ، داشتیم. اگر او می دید که من سعی می کنم آرایش خود را تماشا کنم ، همیشه در را می بست – اما این واقعیت نبود که او تعصب داشته باشد ، یا نمی خواست من خودم باشم. بیشتر از این ، او نمی خواست من زندگی ای داشته باشم که همیشه مجبور باشم از خودم دفاع کنم و او ترسید. من الان 30 ساله هستم و هنوز هم دو بار به فکر استفاده از رژ لب در برخی فضاها هستم. من لاک می خورم ، اما دستانم را در جیب هایم می گذارم تا زمانی که احساس راحتی کنم. من به قضاوت اهمیتی نمی دهم ، اما ایمنی همیشه در پشت ذهن من است.

من داستان های زیادی را خوانده ام که می گویند در زیبایی مردان رونق خواهد گرفت. اما ، وقتی به هرچه “زیبایی مردان” است فکر می کنید ، لزوماً با هر کسی که خود را مرد معرفی می کند صحبت نمی کند. شامل نمی شود ما. هنوز تعداد انگشت شماری از برتمن راک در مقیاس بسیار بزرگ وجود دارد. اما وقتی آرایش می کنم ، شما احساس شخصیت من را پیدا می کنید – من لبهای پررنگ و ابروهای پرزدار زیادی می زنم. خلاف مقررات رفتن و مردمی بودن که می خواهیم باشیم بهترین احساس از همه چیز است.

– آنجلو متیوز

عکس از طریق نویسنده

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>