آخرین باری که شما را لمس کرد کی است

اولین تابستانی که به اردوگاه خواب رفتم مشکل خوابیدن داشتم. بعد از اینکه تمام شهامت من از آشنایی در خانه و والدین تکان دهنده ام دور شد ، معلوم شد که محاصره در جنگل با چند ده غریبه … اعصاب خردکن است! من نگران شوخی های آب گرم و پریود شدنم بودم ، شایعات زمزمه نشده را از دست دادم و در خواب له شدم. اما یک چیز به این کمک کرد: بعد از خاموش شدن چراغ ها ، ناخنم را می گرفتم و به آرامی خطوط چهره را ردیابی می کردم ، از پیشانی ام شروع می کردم ، دور چشمم می رفتم تا پل بینی ام ، پایین بینی ام به لب هایم ، دور لب هایم تا چانه ام ، از آن طرف خط فک ، دوباره به پیشانی ام. همان حرکتی بود که مادربزرگم انجام می داد همانطور که به من گفت قصه های افسانه ای که درجا ساخته شده اند.

این خاطره چند هفته پیش در حالی که روی زمین آپارتمان دوستم آنابل نشسته بودم به من برگشت. او من و دو دوست دیگر را برای “یک روز هنری” دعوت کرده بود. وقتی رسیدم ، مشخص بود که تعریف او از هنر شل است. مجلات و قیچی ها ، کاغذهای آبرنگ ، لاک های ناخن و سایه چشم های پاهای او پهن شده بودند. هرچه می خواهید انتخاب کنید! کاری خلاقانه انجام دهید! ما یک شمع روشن کردیم. یک مانیکور در سمت راست من اتفاق افتاد و یک کلاژ در سمت چپ من جمع شد. یکی از دوستانم خواست که آرایش مرا انجام دهد ، بنابراین موهایم را عقب کشیدم و از آینه زاویه گرفتم – می خواستم تعجب کنم.

با انجام آرایش ، تمایل به مراقبت و لمس را درک کردم ، متوجه نشدم که پس از شیوع بیماری همه گیر شده ام. وقتی انگشتانش کرم را روی گونه هایم زد ، من اضطراب نزدیکی عادی خود را احساس نکردم. من احساسی را داشتم که قلم موها بر روی خلال های چشمم احساس می کردند. حتی در لحظاتی که او حرکت بعدی خود را با دقت در نظر گرفت ، احساسی شبیه نوع ASMR پیدا کردم – چرا “فکر می کنم این سایه برای رنگ چشم شما مناسب باشد” گاهی اوقات “دوست داشتنی” به نظر می رسد؟ به ذهنتان خطور کنید ، همچنین جالب است که تغییر شکل دهید می دهد. انجام آرایش برای رفتن به جایی بسیار شبیه به استفاده از گودال تعطیل در گچ پیاده رو ، یا بافتن موهای شریک صندلی خود در اتوبوس است ، حتی اگر هیچ یک از شما برای ایمن نگه داشتن مو ، الاستیک ندارید: فقط سرگرم کننده است ، فقط برای دیدن آنچه می توانید انجام دهید.

من می دانم که ممکن است احمقانه ، یا بیش از حد دخترانه به نظر برسد ، اما من واقعاً از برقراری ارتباط با دوستان (خم شدن) روی کیف های آرایش خود بسیار قدردانی کرده ام! واقعاً همین چیزی است که می خواستم به شما بگویم. دفعه بعدی که کنار فردی که به سختی طی یک سال و نیم دیده اید نشستید و این تمایل را دارید که Netflix را روشن کنید.

“اما اوشینسکی.”

عکس از طریق ITG

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>